Ugoza Eşarp Bayilik Nasıl Açılır?

Ugoza Eşarp 1994 yılında kurulmuştur. 22 yıllık ipek eşarptan şala, etol ve fular çeşitleri ile tesettür giyimin vazgeçilmez bir parçasını kapalı bayanların en büyük ihtiyacı olan baş örtülerini renk renk desen desen kendine özgü tasarımlarıyla üreterek müşterilerinin beğenilerine sunmaktadır.

Sektöründe kendinden emin olarak başarı bir şekilde bugünlere gelmiş 2012 yılında 18. yaşında ilk showrrom mağazasını açarak perakende olarak ta satışa başlamıştır. Başarılı ve uzman tasarımcıların elinden çıkan eşarplar dini gerekliliğini yerine getiren bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olmuştur. Tüketicilerin taleplerini göz önünde bulundurarak yapılan tasarım çalışmalarına en son yöneticilerin onay vermesi ile üretime geçilmektedir. TSE ve CE standartlarına uygun en son teknoloji ile kendine has ve özgün desenleri kumaşa baskı yönetimiyle üretilmekte  tüketicilerine sunulmaktadır. Ugazo eşarp ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanında ki bölge temsilcileri üzerinden tüketicisine ulaştırmakta ve daha çok müşteri kitlesine sahip olmak için bayilikler vermektedir.

Tüketene kulak ver sloganını kendine misyon edinen tüketicilerinin talepleri doğrultusunda son teknolojilerle ürettiği ürünlerini her sezon yenilerini ekleyerek yoluna devam etmektedir.

Son zamanlarda dilimize giriş yapan Muhafazakar Moda sektöründe ürünlerini zirveye taşıyarak moda trendlerini belirleyen öncü firma olmayı vizyon edinmiştir.  Türkiye ve dünyada moda merkezleri olmak üzere Pazar ağını yaygınlaştırmak, daha çok satış potansiyeline sahip olarak ürünlerini zincir mağazaları ve bayileri aracılığıyla tüketicisiyle buluşturmayı amaçlamaktadır. Her sezon değişen tüketici gereksinimlerini zamanında karşılamak için ülke genelinde bayiler arıyor.

Table of Contents

Ugoza Eşarp bayiliği almak istiyorum

Kaliteli ve şık tasarımlarıyla her zaman tüketicilerinin beğenisi kazanan Ugoza eşarp bayiliği alarak sizde müşteri sadakatini yakalayabilirsiniz. Ayrıca bayilik alacak firmalara da kolaylıklar sağlayan Ugoza Eşarp her zaman hem müşterileri hem de bayilik almak isteyen firmaların gözde aranan firmalarından biri olmuştur. Kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyeti ile hizmet vermesi Türkiye de sektöründe öncü bir marka olmasının yolunu kolaylaştırmıştır.

Franchise imkanları ile İşini seven ve güler yüzlü çalışma arkadaşları arayan firma Türkiye de kendini kanıtlama ya yönelik girişimcilere olanaklar sağlayan firma bayilik alacak olan firmaların işni tutkuyla yaparak işini sevmelerini ve başarı odaklı iş anlayışıyla tüketicilerinin hizmetinde olmalarının yanında mağazanın yer seçiminden yönetim kadrosu ve konsept uygulamaları ile her zaman ilgi odağı olan bayilik veren firmalar arasındadır. Firmanın bayilik için istediği şartları ve yatırım maliyetlerini öğrenmek için aşağıda paylaştığımız bayilik iletişim bilgilerinden firma yetkilileri ile irtibat kurabilir aklınıza takılan soruların yanıtlarını alarak yatırım yapacağınız işinizi ile ilgili bütün bilgileri tek elden öğrenebilirsiniz

Ugoza Eşarp Bayilik İletişim Bilgileri

Genel Merkez ve Showroom iletişim bilgileri;
Adres : Mahmutpaşa Cad. İrfaniye Çarşısı No: 6/22 Fatih-Eminönü/İstanbul
Tel : (0212) 527 33 99 Faks : (0212) 526 67 05
E-posta : ugoza@ugoza.com.tr
Online satış mağazasını yakında açacak olan firmanın internet sitesini inceleyebilirsiniz.
Tüm tesettür bayiliği veren firmalar ve şartları hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy