Vodafone bayiliği almak isteyenlere GSM Franchising

Vodafone bayiliği almak isteyenlere GSM Franchising

Cep telefonu dükkanı için vodafone bayiliği almak

Cep telefonu dükkanı için vodafone bayiliği almak isimli yazımızda cep telefonu dükkanı açmak, Mobil bilişim dünyasında hizmet vermek, telefonculuk sektöründe bayilik almak isteyenler için Vodafone bayilik şartları hakkında bilgilere yer verdik.

Bayilik alarak market açmak, giyim mağazası açmak, döner dükkanı açmak isteyenlerin yanında telefon bayiliği alarak mobil bilişim sektöründe hizmet vermek ve karlılığı yüksek olan bir iş yapmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Bizde bu konuda girişimcilere yardımcı olmak adına Vodafone bayilik şartları hakkında bilgilendirme amacıyla bu yazımızı hazırladık. Bu kapsamda Dünyanın 4 kıtasında geniş bir kitleye hizmet veren ve kapsama alanı yüksek olduğundan telefon kullanıcıların tarafından tercih edilen Vodafone firmasının avantajlı dünyasına katılarak müşterilere Vodafone firmasının fırsatlarını sunmak isteyen ve firmadan bayilik talep edenler için hazırladığımız yazımızda Vodafone bayilik şartlarına değindik.

Vodafone bayilik şartları  

Ülkemizde cep telefonu kullanıcılarının seçebildiği 3 ayrı Gsm şirketinden birisi olan Vodafone şirketi dünyada hızla  yaygınlaşmakta, ülkemizde de 19 milyon cep telefonu kullanıcı tarafından tercih edilmekte. Hal böyle olunca bu kadar geniş bir kitleye hitap eden ve telefon kullanıcılarının kullanmak zorunda olduğu Gsm operatörü Vodafone şirketini şartları bayilik açısından cazip görünmektedir. Kendi işini kurmak isteyen kişilerin Vodafone bayiliği alarak dükkan açabilmelerini sağlayan firma bayilik vermek için elbette bazı şartların yerine getirilmesini istemektedir.

Vodafone bayiliği almak isteyen girişimciler bayilik şartlarını çok iyi araştırmalı, yapacağı işin bilincine varmalı, şirketin istediği şartları yerine getirip getirmeyeceğini tespit etmelidir. Her firmanın bayilik şartları birbirinden farklı. Vodafone bayilik şartları uygun mu, bayilik giriş bedeli ne kadar, tüm bu sorularınızın cevaplarını aşağıda belirteceğim biraz sabır ????

Vodafone bayiliği nasıl alınır

Öncelikle Vodafone bayiliği nasıl alınır, başvurular nereye  yapılır konularından bahsedelim.

Vodafone bayiliğine talip olan işletici adayları Vodafone şirketine başvuruda bulunmaları gereklidir.  Başvuruları şirket tarafından kabul edilmesi için gerekli evrakları ve şartların yerine getirilmesi gerekir. Başvuru esnasında sizden istenen belgeleri ve koşulları yerine getirmeniz halinde artık bayilik serüveniniz başlamış olacaktır.

Sizin üzerinize kayıtlı bir işyerinin açılabilmesi için vergi numarası gereklidir. Firmanın açık adresi, telefon numarası ile vergi numarası vergi dairesi alınmalıdır.

Vodafone iletişim adresleri

Tüm bu resmi bilgilerin alınması ile bayilik alarak işyerinizi açabilirsiniz. Vodafone dükkanı açabilmek için gerekli resmi işlemleri tamamladınız. Şimdi firma sizden 3 farklı konsepti olan Vodafone mağazalarının hangisini tercih ettiyseniz ona göre bir bayilik şartı belirlemiştir. Vodafone Mağazalarının üç ayrı konsepti olan Shop, Store ve Silver konseptlerine uygun bir mağaza açmanız gerekir. Bu konseptlerin dekorları ürünleri ve hizmet satışlarını birbirinden farklıdır. Hangi türden konsepti seçtiğinizi netleştirdikten sonra bayilik şartları hakkında bilgi alabilirsiniz. İletişime geçeceğiniz şirketin bayilik anlaşmasını yapabilmeniz için gerekli iletişim adreslerini aşağıda sizlerle paylaştık. Bayilik almak için gerekli ücret hakkında net bir bilgi vermemek yerinde olacaktır. Açılacak olan mekan ve konsepte göre giriş bedeli farklılık gösterebileceğinden firma yetkilileri ile görüşüp tam bir fiyat almadan ücret konusunda herhangi bir tedirginlik yaşamamanızı öneririz. Giriş bedelleri makul olmalı ki çevremizde her üç konseptten birini görebilmekteyiz. Yeterli sermaye ile yatırım yapacağınız Vodafone bayiliği maliyetlerini seçeceğiniz dükkanın konseptine ve metrekare alanına göre düşürebilir. Bu tamamen size kalmış bir tercihtir. 30 bin ila 300 bin TL arasında seçtiğiniz çevredeki açacağınız bayilik maliyetleri farklılık gösterecektir.

Vodafone İstanbul Bölge Müdürlüğü iletişim adresi:  Fişekhane Cd. Yaşar Apt. No: 52/1 Bakırköy/ İstanbul

Vodafone Ankara Bölge Müdürlüğü iletişim adresi: Ankara Gazi Bulvarı No:12 Onur İş hanı Ankara

Vodafone İzmir Bölge Müdürlüğü İletişim adresi: İsmet Kaptan Mh. Şair Eşref Bulvarı no: 34 İzmir

Yukarıda Vodafone firmasının Bölge Müdürlükleri adreslerine yer verdik. Firmanın yetkili kişileri ile iletişime geçerek bayilik şartları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cep telefonu dükkanı açmak için Vodafone bayiliği almak isteyenler ayrıca Vodafone şirketinin resmi web sitesindeki bayilik almak istiyorum başvuru formunu doldurmaları halinde bayilik şartlarıyla ilgili bütün detayları tarafınıza iletilmesini talep edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden bayilik veren düşük sermayeli firmaların bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy