Yeşil Kundura Bayiliği Şartları

Yeşil Kundura Bayiliği Şartları

Yeşil Kundura Bayiliği nasıl alınır

Kendi işini kurmak isteyen ve ayakkabı mağazası açmak isteyen girişimciler için Yeşil Kundura bayilik şartlarını araştırdık. İşte tüm detaylarıyla Yeşil..

Yeşil  kardeşler 1948 yılında ilk ayakkabı atölyesini açarak bu sektöre girmiştir. 1960 yılında atölyeden fabrikasyona geçiş yaparak ayakkabı üreten Yeşil Kundura yaptığı büyük çaplı ayakkabı üretimleriyle sektörde üretim ve dağıtım gibi alanlarda her zaman ilklere imza atan bir marka olmuştur.

Yeşil kundura her kesimden müşterisine hizmet vermekte her yaştan tüketicinin ihtiyacı olan ürünleri üretmektedir. Bu kapsamda Türkiye’nin ilk iş güvenlik botu, özel sektörde ilk askeri bot üretimi, ilk ayakkabı ve bot üretimi ve ilk ayakkabı market zinciri ve çelik burunlu bombeli, bot ve ayakkabı üretimleri ile ilklere imza atan firma Türkiye’nin en büyük konsept mağazasını da ilk olarak kendisi açmıştır.

Kemal tanca bayilik alarak sizde kendi işinizi kurabilirsiniz.

Önemli dünya markalarının yetkili satış noktası olarak perakende sektöründe hizmet veren Yeşil kundura Hush Puppies , Cat, Wolverine, Harley Davidson, Nike, Puma,Converse Merrell, Dr. Martens, Geox gibi markaların lisansörlüğünü , temsilciliğini ve satışını yapmaktadır..

Dünyaya bu bulunduğu konumu itibarıyla da türk ayakkabıların tanıtan bir firmadır. 66 yıllık bir tecbüreye sahip Yeşil Kundura global pazarda yayılmış ve gücünü göstermiştir. Güçlü yapısıyla dünyada Amerika, Asya ve Avrupa’da yoluna devam etmektedir.

Sektöründe bulunduğu konumu korumayı, her kesimden tüketiciye aradıkları uygun ayakkabı ve botları bularak satın alabileceği ve her dönem tercih edilen bir marka olmayı misyon edinen Yeşil kundura, dünyaca ünlü markaları tek elden kolaylıkla satabileceği mağazalar ile müşterilerinin beklentilerini karşılamayı ilke edinmiştir.

Yeşil kundura bayilik şartları

Her kesimden ve her yaştan tüketici grubuna hitap ederek tüketicilerin aradıkları ilk ayakkabı markası olmayı hedeflemektedir.

Yeşil Value Store ve Camel Active  konsept mağazaları ile 60 ila 1200 m2 lik mağazalarıyla hizmet vermektedir. Yeşil kundura Türkiyenin ayakkabı sektöründe en çok bayilik veren  ve en geniş bayi ağına sahip olan firmadır. Yaklaşık 15 yıldır bayiler vererek büyümeyi hedefleyen ve bunu layığıyla gerçekleştiren Yeşil Kundura 51 ilde 130 şube üzerinde mağazasıyla müşterilerini kaliteli ve özel tasarım ürünlerini buluşturmaktadır .

Yeşil kunduradan bayilik alarak sizde kaliteli bir firmanın yetkili bir bayisi olabilirsiniz. Bayilik anlaşmalarında firma girişimcilerin geçmiş ticari sicillerine, Hangi müşteriye hitap edileceği konusunda müşteri profiline, bayilik başvurusunda bulunulan şehirdeki bayi sayısına ve şehrin kapasitesine, açılacak olan mağazanın yeri ve lokasyonuna, büyüklüğüne ve mağazada satılacak diğer ürünlerin markalarına dikkat ederek titizlikle değerlendirme yapmaktadır. Yatırım maliyeti ve verilecek bayilik destekleri hakkında firma yetkililerinden bilgi alabilirsiniz.

Yeşil kundura bayilik iletişim

Yeşil Kundura Bayilik başvuruları için irtibat bilgileri:
İletişim : İlker Eradaş
Tel :(+90 212 414 06 86)
Fax :(+90 212 483 52 76)

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy