Ziyafet Çiğköfte Bayilik Konsepti ve Şartları

Az sermayeli  karlı bir iş yapmak istiyorsanız Helal gıda sertifikalı Ziyafet köfte bayiliği alarak  farklı konseptleriyle müşteriye yakın yerlerde Ziyafet çiğ köftenin lezzetli köftelerini uygun fiyatlarla sunabilirsiniz.

Ziyafet çiğ köfteyi neden tercih etmeliyim?

Firmanın sizi tercih etmesi için; Girişimci ruhuna sahip ve başarı ile beslenen, firmanın istediklerini yerine getirebilecek finansmana sahip, iş gücünü bu işe harcayacak ve işinin başında devamlı duracak iş hayatında tecrübeli  olmanız gereklidir. Bu özelliklerdeki girişimcileri tercih eden Ziyafet çiğ köfteyi girişimciler de bu sebeplerden dolayı tercih etmektedir;

Çiğ köfte sektöründe hızla büyüyen lider bir firma olması, markalaşma sürecinde ivme yakalaması, gelecekteki yerine korumaya yönelik büyüme hedefli, kaliteli hizmet anlayışı, temiz ve hijyenik olması özelliklerine sahip olan firma ile sektöre adım atmak isteyen girişimciler tarafından tercih edilme sebeplerinden bir kaçı bu saydıklarımızdır.
Karşılıklı güven ve menfaat birliğini sağlayarak bayilik şartlarını yerine getirecek yatırım yapmayı düşünen girişimciler 3 farklı konsepti olan Ziyafet çiğ köfte bayisi olarak karlı bir yatırıma imza atmaktadırlar. Bu konseptler ve şartları aşağıda belirtilmiştir.
Çiğ köfte dükkanı nasıl açılır dükkan açılışında resmi prosedürler ve maliyetler anlatılmaktadır.Ziyafet çiğ köftenin konseptleri
Ziyafet çiğ köfte bayi, stand, küçük  stand gibi konseptlerle müşterilerine hizmet sunan Çiğ köfte sektöründe lider bir markadır.

Kiosk  stand konsepti için aranan şartlar;
Ziyafet çiğ köfte Kiosk küçük stand konsepti için 2 m2 lik bir alana ihtiyacınız olacaktır. Küçük stand konsepti için küçük bir alana ihtiyaç duyulacağından Alışveriş merkezleri, Parklar, Marketler ve çarşı pazarlarda 5 yada 10 m2 lik alanlarda kolay kurulum sağlayan modeldir. Kioks Konseptinin içinde Dijital ekran ve soğutuculu çiğ köfte dolabı ile set üstü tatlı dolabı ve çalışma tezgahı bulunmaktadır. en yenilikçi iş modeli olan bu konsepti Ziyafet çiğ köfte bayiliklere anahtar teslim vermektedir. Sadece çarşı pazarda değil sinemalar, spor merkezleri ve kantinlerde görmek mümkündür.

Mağaza konsepti için aranan şartlar;

Ziyafet çiğ köfte mağazası açmak için bazı şartları yerine getirmek gereklidir. Bunlarda açılacak olan mağazanın mutlaka önü açık, park özelliği olan ve park sıkıntısı yaşanmayacak kot farkı olmayan , yürüyüş alanı üzerinde cadde ve yaya trafiğinin olduğu ana arterlerde olması dükkanın görünürlüğü açısından önemlidir. Bu şartların yanında açılacak olan dükkanın mutlaka 15 m2  alanın üzerinde bir dükkan olması gereklidir. Ön cephe genişliği en az 3 m olan 15 m2 bir dükkan mağaza açmanız için yeterli olacaktır. Yaşadığınız bölgedeki aradığınız özelliklerdeki kiralık dükkanlara sahibinden.com adresinden arayabilirsiniz.

Bayi konsepti
Dükkanın iç dekorasyonu Ziyafet çiğ köfte firmasının standartlarına uygun olarak yapılmalı ve 3 masa oturma alanı olan 5 m2 den büyük Avmlerinde foodcourt katında, market ve kasa çıkışlarına olabildiğince yakın olan, hipermarketlerde, parklarda çarşılarda ve metro  istasyonları lokasyonu mağaza konseptleri için geçerlidir.

Bayilik maliyeti ne kadar?

15 ile 30 m2 arasında açılacak olan bir dükkanın tüm dekorasyon, ekipman maliyetleri kiralanan dükkanın durumuna göre 10 bin ila 20 bin lira arasında farklılık gösterebilir. Genel itibariyle 10 bin ve 20 bin liralık sermayeler ile mağaza konsepti kurulabilir.
Sizin için 20 bin lira parası olana komagene çiğ köfte bayiliği alternatif olabilir.

Ziyafet Çiğ Köfte bayilik destekleri

Ziyafet çiğ köfte bayilik sözleşmesiyle bayilerine sağladığı destekler şöyledir;

Öncelikle bayilik verilecek dükkanların doğru yerde açılması ve öncesinde bir ön araştırma fizilibitesinin yapılması desteği ve elemanları işe alırken personel eğitim desteği, reklam ve pazarlama satış desteği, Mal ve hizmet tedarik desteği ,  kullanılan ekipmanların sürekli güncelleştirilmesi desteği eskiyen malzemelerin atılıp yerine yenisinin alınması için destek verilmektedir.

Ziyafet çiğ köfte bayilik vermeyi planladığı hedef iller; İstanbul, İzmir, Ankara, Trabzon, Kocaeli illeridir.

Ziyafet çiğ köfte iletişim yolları

Türkiye’nin her yerinden iletişim hattı 444 3 405’tir
Akıncı Gıda İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Malkoçoğlu Mah. Eski Edirne Asfaltı No. 869 Sultangazi, İstanbul
Telefon 444 3 405
Faks. +90 212 667 5975
Genel müdürlük. +90 542 497 4902
E-mail iletişim info@ziyafetcigkofte.com mail  atabilir bu numaralardan yetkilerle iletişime geçebilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy