Zonguldak evlere iş veren firmalar ve ilanları

Zonguldak evlere iş veren firmalar ve ilanları

Zonguldak ve çevresinde evde ek iş imkanı

Zonguldak evlere ek iş imkanı sunan firmalar sayesinde bir çok vatandaşımız geçimlerini sağlamakta ve ailelerine katkıda bulunmaktadır. Sizlerde evlerinizde ek iş yaparak eşlerinize destek verebilir ve oldukça güzel paralar kazanabilirsiniz. Zonguldak Karadeniz Bölgesinde yer alan ve madenleri ile ünlü olan bir şehrimizdir. Zonguldak halkı geçimlerini madencilik, sanayicilik, ormancılık, hayvancılık ve tarla tarımı ile sürdürmektedir. Bu bölge ekonomik açıdan oldukça pahalı hayat şartlarına sahip olan bir ilimizdir. Bu sebeple aileler eşlerine destek çıkmaktadırlar ve aynı zamanda burada bulunan firmalarda evlere ek iş imkanı sunarak zor durumda olan ailelere destek vermektedir. Zonguldak merkez, Alpalı, Çaycuma, Kozlu, Kilimli, Karadeniz Ereğli, Devrek, Gökçebey il ve ilçelerinde oturan vatandaşlarımız için bir çok firma iş imkanı sunmakta ve bir çok ailenin geçimine katkı sağlamaktadır. Sizlerde Zonguldak ve çevresinde ek iş imkanı bulabilir ve evlerinize katkı sağlayabilirsiniz. Devletin Destek Verdiği Sektörler içerisinde size uygun bir sektör seçerek Zonguldak’ta iş sahibi olabilirsiniz.

Zonguldak evlere ek iş imkanı sunan firmalar

Zonguldak halkı kız çeyizine son derece önem vermektedir. Bu sebeple bir çok firma bu alanda kurulmuş ve ev hanımlarına ek iş imkanı sunmuştur. Çeyiz işi ile uğraşan firmalar ev hanımlarına bazen havlu kenarı, çember oyaları verirken bazen nevresim takımı, çarşaf kenarı, salon takımı, yatak odası ve mutfak takımı gibi bir çok alanda dantel işçiliği istemektedir. Kimi firmalar tığ oyası isterken kimi firmalar iğne oyasına ağırlık göstermektedir. Bu sebeple rakiplerine nazaran daha çok müşteriyi kendisine çekmektedir. El emeği göz nuru gerektiren bu işler oldukça güzel işlenerek kızların çeyizinde en önemli alanlarda yer almaktadır. Sadece dantel işi değil seccade işleme, kanaviçe işleme, pike takımı gibi bir çok işlemenin de yapıldığı ürünler olmaktadır. Bu firmalar çalıştırmış oldukları elemanlara aylık olarak 2.000 lira ile 2.500 lira arasında bir ücret ödemektedirler.

Karadeniz Ereğli’de Elpek dokumacılığı

Karadeniz Ereğli Zonguldak’ın güzel bir ilçesidir. Burada bir çok firma değişik alanlarda el işçiliği için evlere iş imkanı sunarken çoğu firmada Elpek dokumacılığı için iş imkanları sunmaktadır. Elpek dokumacılığı Çaycuma’da pelemet diğer yerleşim birimlerinde ise çöme bez olarak bilinmektedir. Bu bez yöreye has olan ve oldukça özel olan bir bez türüdür. Bu bez yerel dokuma el tezgahlarında keten ve pamuk iplikleri ile dokunur. Elpek dokumacılığı iç giyimlerde, yelek, bluz, çanta, gömlek ve hediyelik eşya biçiminde değerlendirilir. Bu bezin özel olmasının sebebi ise yaz aylarında serin, kış aylarında ise sıcak tutmuş olmasıdır.

Oldukça şık ve güzel desenlerde dokunulduğu zaman müşteri sayısında artış görülmekte ve değişik alanlarda sipariş alınmaktadır. Bu işle uğraşan bir çok firma evlerinde çalışacak olan elemanlara ihtiyaç duymakta ve oldukça güzel paralar vermektedir. Zonguldak haricinde evlere en çok iş verilen şehirlerimizden biriside Giresun’dur.

Zonguldak’da yazma ve yemeni dokumacılığı

El sanatlarına önem veren bu güzel şehir kızlarımız için ev hanımlarımız için annelerimiz ve nenelerimiz için yemeni yani yazma dokumacılığı yaparak geçimlerini sürdürmektedirler. Bu yörede ince olarak dokunan bezler baş örtüsü kalın olarak dokunan bezler ise sofra ve sedir örtüsü olarak kullanılmaktadır. Bu dokumacılık ile yapılan sanatın bir çok şehirde tutkunu vardır. Bu sebeple çok sayıda satışı gerçekleştiren bu dokuma türü oldukça şık ve asil desenleri ile müşterilerinin gönüllerini feth etmektedir. Sizde Zonguldak ve ilçelerinde evde nikah şekeri hazırlama ve benzeri ev işlerini yapabilir, ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

Zonguldak evlere tütün sarma işi veren firmalar

Zonguldak sigara sarma işi son zamanlarda popüler bir sektör haline gelmiştir. Aynı zamanda sigara fiyatlarının da son zamanlarda aşırı derece de artış göstermiş olması tutun işi yapan firmaların müşteri sayısında artış göstermesine sebep olmuştur. Tütün işi yapan firmalar Sinop ve çevresinde oturan vatandaşlar için iş imkanı sunarken aylık olarak 2.000 lira ile 2.500 lira arasında değişiklik göstermektedir. Tütün sarma işi oldukça kolay ve hızlı yapılan bir iştir. Bu işi yaparken dikkatli olmanız da fayda vardır. Ne kadar dikkatli çalışırsanız o kadar çok tütün sararsanız bu durumda sizin daha fazla kazanmanıza sebep olacaktır.

Zonguldak havlu kenarı ek işi veren fason firmalar

Zonguldak şehir merkezinde ve ilçelerinde bir çok çeyiz firması çember oyası, havlu kenarı gibi işler yapmaları için evlere ek iş imkanı sunmaktadır ve bu iş üzerine yüksek meblağlar kazanmanızda sizlere yardımcı olacaktır. Bu firmalar aylık olarak en az 2.000 lira ile 2.500 lira arasında sizlere ödeme yapabilirler. İğne oyası yapmak oldukça zorlu ve emek gerektiren işler arasında olduğu için yapılan modele göre değişiklik göstermektedir. Havlu kenarı yapmak çember oyası yapmaktan çok daha hızlı ve kolay olmaktadır. Fakat eliniz hızlı ise çember oyasını da bir günde tamamlayabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy