Zühre bayan giyim bayiliği nasıl alınır?

Zühre bayan giyim bayiliği nasıl alınır?

Zühre Bayan giyim bayilik alarak kendi işinizi kurun !

2004 yılında İstanbul’da kurulan  İslami Giyim  sektöründe  kurumsal bir firma olan  Zühre bayan giyim  tesettürlü bayanların  her türlü aksesuar  alışverişlerini yapabilecekleri  geniş ürün yelpazesiyle  dış giyimde  kap manto bayan pardesü  etek bluz eşarp şal gibi ürünleri kendi markası altında   hizmet veren bir firmadır.

Zühre bayan giyim Bayilikler vererek  büyümeyi  hedeflemektedir.

Son zamanlarda giyim mağazalarına paralel olarak bayan tesettür giyim mağaza sayıları çoğaldı. Bunların arasında sektöründe lider giyim mağazaları mevcut. Bu firmaların başında Tekbir, Alvina, Tuğba & Venn gibi markaların yanında Zühre giyimde var.

Zühre giyim ülkemizde bir çok  islami giyim firmalarının içinde Yurtiçinde ve yurtdışında hızla büyüyen ve yayılan kaliteli bir giyim firması olarak geniş müşteri kitlesine hitap  eden bir markadır.

Zühre giyim adını daha fazla müşteriye duyurmak ve daha çok müşteriye hitap etmek için yurtiçi ve yurtdışında bayilikler vermektedir. Bu bayilik fırsatlarından yararlanarak Zühre giyim markası güvencesi altında sermayenizi karlı bir yatırıma dönüştürebilir, giyim sektöründe öncü firmalar ile çalışma olanağı yakalayabilirsiniz.

Kendi işini kurmak  ve sermayesini değerlendirmek isteyen girişimciler Zühre bayan giyimden bayilik alarak kendi işlerinin patronu olabilirler. Tesettür giyimdeki çoğalan taleplere cevap veren bu büyük firmaların bayilik avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Zühre giyim bayilik nasıl alınır

Zühre bayan giyim amacında kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin her geçen gün büyümeyi ve hızla gelişmeyi hedef aldığından bayilik şartları kaliteli hizmet verecek ve müşteri memnuniyetini sağlayacak çalışma arkadaşları aramaktadır.

Zühre giyimin sağlayacağı avantajlar ile  kendi işini kurabilir, yönetici ve idareci olarak işinizde yükselebilirsiniz.

Bayilik şartları hakkında detaylı bilgi almak isteyenler Zühre giyimin resmi internet sitesinden yaptıkları başvurular ile yetkililerden bilgi alabilir.

Zühre giyimi tercih eden bayanların markanın kalitesine güvendikleri ve daha çok tercih etmeleri Zührenin daha da büyümesinin sebebidir. Kaliteli ve modaya uygun ürünleriyle hizmet veren  Zühre ülke çapında ve dünyada büyümek için Pazar ağını yaygınlaştırmak ve büyümek için bayilikler vermeye devam edecektir. Zühre giyim ailesine katılarak sizde Zühre markası farkıyla yüksek karlı bir işe adım atabilirsiniz. Alvina giyim bayilik almak da iyi bir fikir olabilir.

Zühre giyim bayilik şartları

Zühre giyim bayilik almayı düşünen girişimcilerin giyim sektöründe pazarlama işinde başarılı olacağına inanan ve geleceğe yönelik büyüme hedefleri olan, yaptığı işini seven ve başarı ile beslenen, Girişimci ruha sahip ve ikili ilişkilerine güvenen, büyüme hedeflerini gerçekleştirebilecek, temiz ve titiz çalışarak disiplini kendine ilke edinmiş, misyon ve vizyon sahibi çalışma arkadaşları aramakta ve bu özelliklere sahip girişimcilerin bayilik başvurularını değerlendirecektir. Açılacak olan mağazanın çarşı merkezlerine yakın, işlek caddelerde ve büyük AVM’lerde açılmasını ve büyük alanlarda dükkan açılmasını istemektedir.

Kalite Standartlarında  üretim yapan firma müşterilerine de kaliteli hizmet verecek  bayilik başvurusunda bulunacak kişilere bayilik verecektir.

Zühre Giyim bayilik iletişim bilgileri  aşağıdaki gibidir.

Zühre giyim bayilik iletişim

Mahmutbey Mahalle Atlas Caddesi  Çiçek Sokak  no: 11 Güneşli Bağcılar İstanbul olup Telefon: 0212  446 06 06 Zühre bayan giyim bayilik talebiniz için  zuhrepardesu com tr Adresinden  bayilik için pazarlama yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy