Bayrampaşa Terazidere evlere iş veren firmalar istanbul

Bayrampaşa Terazidere evlere iş veren firmalar istanbul konulu makalemizde arayışa geçtiğiniz ek işler ve ek gelir sağlama çabalarınızı gören evdeisfikir.com sitesi tarafından kaleme alınmıştır. Öncelikli olarak Bayrampaşa tarafında ek iş arıyorsanız kesinlikle bilmeniz gerekenler ek gelir ihtiyaçlarını Bayrampaşa ilçesinin farklı semtlerinde de karşılayabilirsiniz.

Bu semtler; Altıntepsi, Cevatpaşa, İsmetpaşa, Kartaltepe, Kocatepe, Muratpaşa, Orta, Terazidere, Vatan, Yenidoğan, Yıldırım semtleridir.

İnsanlar ek gelir kazanma ihtiyacı artık ne yazık ki duyarlar çünkü demeye bile gerek duymuyorum çünkü hepimiz biliyoruz ki, bu bir gerçek hayat pahalı ve çoğu insan en elzem ihtiyaçları gidermeyi bile lüks görebiliyor. Çocuklarına istediği çoğu şeyi alamayan bir sürü baba vardır. Ya da eşine yardım etmek isteyen ama çalışamayan onlarca ek iş arayan ev hanımı veya bunları geçtim ailesinden para almadan okumak isteyen onlarca üniversite öğrencisi ki  ( Bayrampaşa Yıldız teknik üniversitesi, Nişantaşı üniversitesi olması hasebiyle üniversite öğrencilerinin yoğun olarak kaldığı yerlerin başında gelmektedir ) bunlar da ek iş arayan öğrenci lafzını doldururlar.

Bayrampaşa Terazidere evlere iş veren firmalar istanbul evde kutu katlama işi

Eve kutu katlama işi veren firmalardan alacağınız kutuları örneğe göre katlıyor ve firmaya teslim ediyorsunuz. Evde kutu katlama işi oldukça basittir . Ücretini kutu başına alıyorsunuz. Kazancı Güzel bir ek iş imkanı sizin için Bayrampaşa Terazidere evlere iş veren firmalar istanbul ‘da.

Eve poşet katlama işi veren firmalardan alacağınız poşetleri verilen örneğe göre katlayıp firmaya teslim ediyorsunuz. Evde poşet katlama işi oldukça basit ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Ücreti ise firmayla anlaşmanıza bağlı olup katlamış olduğunuz poşet başına alırsınız.

Evde Davetiye Katlama işi basit olmanın yanı sıra, buna ilaveten katlaması yorgunluk da vermez alına bakarsanız zevk bile alırsınız çünkü inter aktif olduğunuz bir iştir. Eve davetiye katlama işi veren firmalardan alacağınız davetiyeleri örneğe göre katlayıp firmaya teslim ediyorsunuz.Ücretini ise firmayla anlaşıp davetiye katlama başına alıyorsunuz.

Bayrampaşa kocatepe evde etiket takma işi

Evde Etiket Takma işi ise yine oldukça basit bir iştir ve bu iş sizi yormaz. İnternet üzerinden bulabileceğiniz etiket  işleri içi anlaştığınız firmanın verdiği örneğe göre işlerinizi yapabilir ve ücreti de etiketleme başına alabilirsiniz.

Bayrampaşa kartaltepe evde boncuk dizme işi

Evde Boncuk İşi için anlaştığınız firmaların getirdiği ham boncukları dizerek süsler oluşturabilirsiniz bu iş sizi yormaz beyin gücünüzü aktife eder çünkü yeni tasarımlar oluşturmak sizin elinizdedir. Ücreti ise firmanın ücretleri verdiği güne dek dizmiş olduğunuz toplam ücreti alma şeklinde ve  dizdiğiniz boncuk başına alırsınız.

Evde Mandal İşi göreceksiniz oldukça basit bir iştir. Evde mandal süsleme işi için firmalardan gelecek mandalları süsleme sanatına ve tasarımını yaptığınız bir  Bayrampaşa Terazidere evlere iş veren firmalar istanbul vasıtasıyla ulaştığınız ek gelir sağlayan iştir.  Ücretini ise kutu başına alıyorsunuz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy