Beykoz Şile evlere iş veren yerler

Beykoz Şile evlere iş veren yerler ve ek gelir sağlayan ek iş imkanları  sadece Beykoz ilçesinde değil, Beykoz’un Anadoluhisarı, Çavuşbaşı, Çubuklu,

Göksu, Merkez Köyler, Paşabahçe, Tokatköy gibi semtlerinde de mevcuttur.

Günden güne büyüyoruz ve gelişiyoruz ama bir o kadarda paraya olan ihtiyacımız arttıkça artıyor, bazen aç kalıyoruz ama büyüyoruz ya Dünya olarak büyüyoruz çoğumuz evladına götürecek tek zerre ekmek bulamıyor hatta dileniyor hatta ülkelerde savaşlar çıkıyor ama globalleşiyoruz ya olsun varsın savaş çıksın değil mi? Her neyse büyümemize bu kadar alışık olamayan bizler maddi olarak büyüdüğümüzü fark edememiş olsak da ek iş arayarak bu farkı kapatmaya çalışıyoruz. Kimimiz borçları için, kimimiz daha rahat bir nefes alabilmek için ama hepimizin birer  sebebi var ek iş yaparken ve ek gelir imkanı sunan yerlere bakarken. Beykoz ilçesi başta olmak üzere Beykoz Şile evlere iş veren yerler arasında ilçenin başka semtlerinde de bulunabileceğini yukarıda söylemiştik. Hangi ilçenin hangi semtinde olursa olsun, evde iş yapmak isteyen kişilerin asıl amacı, ev bütçesine bu yolla katkıda bulunmak ve hayat seviyelerini bir adım olsun yukarılara taşımaktır.

Beykoz Şile evlere iş veren yerler sürekli olarak ciddi bir artış söz konusudur. Lakin firmaların talepleri  dönemlere göre değişmesinden kaynaklı dönemsel lokal azalışlar görülebilmektedir. Örnek verecek olursak, düğün mevsimlerinde nikah şekeri işi çok rağbet görürken, düğün mevsimi haricinde ise bu iş eskisi kadar rağbet almamaktadır buda lokal dalgalanmalara sebebiyet vermektedir.

Beykoz Şile evlere iş veren yerler de genellikle evde kına paketleme, boncuk işi, evde nikah şekeri işi, çorap işi, mandal işi, sabun paketleme işi vb..

Evde Mandal Süsleme İşi Beykoz Şile evlere iş veren yerler listesinde

Evde mandal süsleme işi herkesin yapabileceği gayette basit olan ve yaptıkça zevk veren bir iştir.  Anlaştığınız firmalar size verikleri boncukları farklı tasarımlarla görsel bir hale getirmenizi isteyecektir ki bu işi yaparken eminim fazlasıyla zevk alacaksınız ve anlaşılan günde siz tasarımlarınızı veriyor, firmada size ücretinizi veriyor olacaktır.

Evde Dantel İşi  Beykoz Şile evlere iş veren yerler listesinde

Dantel örmek çoğu kadının hayatında muhakkak yaptığı uğraşlardan biridir ve oldukça kolaydır. Beykoz Şile evlere iş veren yerler arasında eve dantel işi veren firmalardan alacağınız örnekler sayesinde ve alacağınız malzemelerle hemen başlayabilirsiniz. Bu ürünlerinizi firmalara sattığınız gibi, bu dantelleri arkadaşlarınıza , komşularınıza ve dükkanlara satarak ta kazanç sağlayabilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız dantelin cm’sine göre değişkenlik gösterir.

Evde Kalem Montajı İşi Beykoz Şile evlere iş veren yerler listesinde

Yorgunluk vermeyen ve kolay bir iş olması yanında herkesin de yapabileceği bir iştir. Evlere kalem montajı veren yerlerden  alacağınız montaj örneği ile hemen işe başlayabilirsiniz. Karşılığında alacağınız ücret ise montajını yaptığınız kalem adetine göre değişecektir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy