Cabani ayakkabı bayiliği şartları

Cabani ayakkabı bayiliği şartları

Cabani ayakkabı bayiliği nasıl alınır

Kendi işini kurmak isteyen ve yatırım maliyetini  sorun etmeyecek yüksek kazançlı bir işte kendi işinin patronu olmak isteyen girişimciler için Cabani ayakkabı bayiliği şartlarını araştırdık. Cabani bayiliği nasıl alınır işte detaylar..

Cabani hakkında bilgiler

Cabanı 1983 İstanbul’da kurulmuş kendine özel ayakkabıları üretmeye tutkuyla başlamış sektöründe öncü bir firma olarak kendini tanıtmaktadır. 50 çift özel ayakkabı üretimiyle butik atölyesinde bu işe başlayan Cabani şuan da dünyaca  ünlü markalar arasında ilk sıralardadır. Yüksek teknolojilerle üretilen 7200 m2 lik modern binasında 41 farklı dünya ülkesine ihracat yapmaktadır.

Modayaya yön veren markayı dünya pazarında yaygın ağı ile her kesimden bayan erkek müşteriye hitap etmektedir. Özgün, şık ve elegan tasarımlarıyla  dikkat çeken Cabani her yerde giyilebilecek ürünler tasarlamaktadır. Genç kesim tarafından tercih edilen hedef kitlesi gençlerden olan Cabani ürünleri rahat şık ve seçkin olarak tanımlanmaktadır.

Hotiç bayiliği alarak da kendi işinizi kurabilirsiniz.

Dünya modasındaki trendleri yakından takip eden ve tasarımlarında yer veren Cabani bir çok mağazasıyla ülkemizde hizmet vermektedir.İstanbul kökenli firma Laleli, Nişantaşı, Avcılar, İkitell Bakırköy ilçelerindeki mağazaları haricinde İran ve Kosova da yurtdışındaki mağazaları da mevcut. Bu mağazaların hepsi bayilik olarak açılmış ve İran’da da  bayilik olarak mağaza açma planlanmaktadır.

Cabani bayilik şartları

Cabani bayilik almak isteyen ve şartları merak edenler için franchise şartlarına kısaca göz atalım.

Cabani bayilik giriş bedeli olarak 1000 euro talep etmektedir. 150 m2 lik bir mağaza açılmasını ve daha üstündeki alanlarda mağaza açılmasını talep etmektedir.

Açılacak olan mağazanın büyüklüğüne ve yerine göre maliyet bedeli değişecektir dekorasyonu için 100 bin lira gereklidir. İlk ürün temini için 350 bin liralık ürün alınması gereklidir. Buna göre toplamda bir Cabani bayiliği almak girişimcilere 350 bin ürün temini ve 100 bin franchise bedeli ile 450 bin lira ya mal olacaktır. Reklam katılım payı ve sürekli franchise ödemesi talep etmeyen firmanın bütün reklam ve  tanıtım çalışmaları firma tarafından yapılmaktadır. Vitrin ve raflarda ürünlerin tamamının ön planda tutulabilmesi için özel bir ışıklandırma sistemi kullanmakta bayiliklerinde bu sistemi kullanmalarını istemektedir.

Raf düzenlerini gruplara ayırarak kullanım alanlarına göre düzenleyip geniş raflarda sergilenmesi gereklidir. Dekorasyona önem firma mağazada özel olan ürettikleri mango kokusunun kullanılmasını istemektedir. Koku ve müzik sistemi ile rahat bir alışveriş imkanı sunan firma her mağazasında aynı atmosferi yaşatmak için ellerinden geleni yapmaktadır.

Karlı bir yatırım yapmayı düşünen ve işini tutkuyla yapacak şirketin misyon ve vizyonunu ilke edinecek girişimci ruhuna sahip ve başarılarıyla büyümeyi hedefleyen girişimciler Cabani bayiliği başvurusu yaparak firmanın avantajlarından yararlanabilirler.

Cabani bayilik iletişim  bilgileri

Telefon: 0212 549 29 09
E-posta: info@cabani.com.tr

Sizde ayakkabı sektöründe yüksek karlı bayilik almayı düşünüyorsanız Cabani doğru bir tercih olacaktır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy