Collezione bayiliği şartları nelerdir

Collezione bayiliği şartları nelerdir

Collezione bayiliği alarak sizde sermayenizi yatırıma dönüştürün

Avmde ya da çarşıda gezerken Collezione gördüğümüzde ziyaret etmeden alamadığımız illa ki bi bakayım çıkayım dediğimiz doğrudur. İnsanın ayağının alıştığı yerlerden illaki bir şekilde alışveriş yaptığı ve firmalarında potansiyel müşteri kitlesini bu alışkanlıklarla oluşturduğu yadsınamaz bir gerçek. Bazı firmalar adı bizde saklı vitrinine bayılsak ta içeriye bir adım bile atmışlığımız yoktur. İlla ki çok pahalı ürünler satmasına gerek insan alıştığı ve ilgi gördüğü yerlerden illaki bir şekilde alışveriş yapmadan kendini alıkoyamaz. Collezione gibi aynı bizi müptela yapan bir mağaza daha var LC WAIKIKI  yanlış mı düşünmüyorum demi ????

Peki sizde bu kadar insanın ziyaret etmekten kendini alıkoyamadığı hazır müşteri potansiyeline sahip bir mağazanın sahibi olmak istemez misiniz? Eminiz Cevabınız hayır olmayacak. O halde sizlere güzel bir haberimiz var. Bahse konu firmamız bayilikler vererek sizin gibi düşünen zeki girişimcilere iş kapısı aralıyor. Personel aramıyor tabi ki. Ailesine katılacak ama Collezionun sahibi olacak girişimcilerle işbirliği yapmayı ve onların başarılarıyla daha da geniş bir aile olmayı istiyor. Sizde bayi olmak istiyorsanız ve bu birliktelikten gerçekten kar elde etmeyi düşünüyorsanız sizler için hazırladığımız bayilik şartlarına bir göz atın deriz.

Collezione bayilik vermeyi düşündüğü kişilerin bazı şartlarını yerine getirmelerini istiyor her bayilik veren firma gibi. Bayileri çok bunaltmadan istediklerini yaptırmanın bir yolunu bulmuş bile. Zaten bu iş için gönüllü kişiler bu esnek şartları yerine  getireceğini ve ortak bir işbirliğiyle aile olmanın avantajlarını yaşatacağını da bildiriyor. Destekler vererek bayilerinin her zaman yanında oluyor  Daha ne olsun.

Şimdi şartların yapılabilirliğine göz atalım. Sonrasında karar size kalmış..

Collezione bayiliği şart ve kriterleri

Collezione ülke genelinde il ve ilçelerde bayilikler verecektir. Zaten  208   aşkın satış noktasıyla hizmetimizde olan Collezione bayilikler vererek stratejik ortaklıklar oluşturmayı hedefliyor. Tabi marka ile stratejik iş ortaklığı yapmanın bilincinde olan firmalara bayilikler veriyor. Corner bayi doğrudan satış bayiliği olarak vereceği bayilerini kendi iş hedefleri doğrultusunda gerçekleştirmek istiyor. Türkiye’de ki mevcut 208 bayi satış noktasından birisi de siz olmak istiyorsanız değerlendirme yapabilirsiniz. Corner bayi olarak talepte bulunan girişimcileri hedef Pazar ve müşteri potansiyeli açısından değerlendirmeye alacağını da belirtiyor.

Corner bayi yani doğrudan satış bayisi olarak talepte başvuruda bulunan girişimcilerden bazı kriterleri oluşturmalarını bekliyor ve ekliyor;

Açılması düşünülen ve planlanan hedef il ve ilçelerin mutlaka 10.000 kişilik nüfusa sahip olmasını ve yapılacak olan stratejik ortaklığını destekleyecek boyutta finansal yapısı ve gelişime uygun organizasyon yapısının olmasını talep ediyor. Bu maddeden bizim anladığımız tabi ki açılacak lokasyona uygun olarak açılması planlanan mağazanın açılış giderleri ve bayilik giriş bedelini karşılayacak parası olan adayları değerlendirmeye alacak. Paranız yoksa üzülmeyin. Ücretsiz bayilik veren firmalar imdadınıza yetişebilir.

Neyse konumuza geri dönelim. Collezione açılması düşünülen ve mağazanın mutlaka yaya trafiğinin olduğu işlek yer ve Avmlerde ki yoğunluğun olduğu katlarda mağaza açmanızı isteyecektir. Öyle köşede kalan dükkanı tutayım mağazamı buraya açayım kirası az olur diye başvuruda bulunarak zahmet etmeyin bile. İlla ki yaya trafiği diyor her bayilik veren firma gibi yoğun insan trafiğinden geçiş alanlarında ki buraya da girelim belki aradığımızı buluruz diyen müşterilerden yararlanmak onun da hakkı.

Mağaza büyüklüğü de firma için önemli bir konu. Corner bayisi olarak açılacak mağazanın büyüklüğü 125 m2 den az olmamasına ve   bununda % 75 inin mutlaka Collezione ürünlerinden olmasına dikkat ediyor. Eğer % 100 firma ürünlerini doldurup firmanın ürünlerini bayilik sisteminde satacaksanız mağazanın büyüklüğünün de 150 m2 olmasını istemektedir.

Pierre cassi de bayiler arıyor bunu da değerlendirebilirsiniz.

Mağaza dekorasyonunun açılacak corner bayilik sistemine göre düzenlenmesine ve firma standartlarında olmasını da istemektedir. Bayilik sisteminde de bu madde geçerli.

Görsel düzenleme de ise yaz sezonu ürünlerin m2 başına düşen ürün sayısını 40 olarak belirlemektedir. Kış için m2 başına 30 adet olarak sınırlandırmıştır.

Collezione bayilik başvurusu

Bayilik başvurusunda bulunmak ve yetkililerle görüşerek bu şartlarını yerine getirmek istediğinizi belirtmek için yapmanız gereken  bayiyonetimi@collezione.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli

Ücretsiz isim hakkı bedeli talep etmeden ve % 40 kar marjlı bir mağaza açarak sizde Firmanın bilgi ve birikimleri sayesinde yüksek kazanç elde etmeyi bir taraftan da firmanın markasının yaygınlaştırılma çalışmalarına katkı da bulunmak istiyorsanız;

Yurtiçi ve yurtdışında da bayilik veren Collezione firmasının e-mail adresi olan export@collezione.com.tr adrese e-mail atınız.

Mevcut potansiyel hedef pazarlar gözönünde bulundurularak değerlendirmeye alınan başvurularınız ve bayilik ön araştırmanız en kısa süre içinde değerlendirilip tarafınıza dönüş yapılacaktır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy