Evde Ek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Uzun zamandır, internet üzerinden bulabildiğimiz iş ilanlarını sitemize yayınladık. Bu ilanlar içerisinde, firmaların talep ettikleri en önemli hususlar; iş verecekleri kişilerin yakın mesafede ikamet etmeleri, mümkünse 3 kişiden fazla gruplar halinde çalışmaları, makul bir ücret talep etmeleri ve işlerine saygı göstererek titiz çalışmaları idi.

evdeisfikir.com olarak, hiçbir kullanıcıya iş vermediğimiz gibi, verebilecek bir firma da değiliz. Sadece evde yapılabilecek ek iş fikirlerini ve bulabildiğimiz ek iş ilanlarını yayınlamaktayız.

Bu ilanların yayınlaması sonucunda Ankara’da evlere iş veren bir firmayı, Malatya’dan arayıp, iş gönderin diyenler olduğu gibi, ürünleri kapıma getirin, kapımdan teslim alın diyenlerde oldu. Şuan Türkiye’de çok sayıda kişi evde ek iş yaparak para kazanabiliyor ancak, firmalara başvuru yapmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var.

Evde Ek İş Başvurusu Yaparken;

  • Yakın mesafede olan iş ilanları takip etmeli ve bu firmaları tercih etmelisiniz,
  • Elinizin yatkın olduğu işleri seçmelisiniz.
  • Firmalar ile ilerleyen süreçte problem yaşamamak için başlangıç aşamasında; ürün teslimi, fiyat, iş süresi gibi konularda detaylı konuşmalısınız.
  • İnternet üzerinde, telefon numarası veren sizden peşin para isteyen, para karşılığı iş vereceğini vaat eden kişilerden uzak durmalısınız.
  • Günlük eğer 2 saat boş zamanınız var ise, 2 saatlik bir iş bulmaya çalışın. Zamanınız kısıtlı iken gün boyu çalışmanız gereken bir işte çalışmanız doğru olmayacaktır.

Bu kapsamda, sitemiz üzerinden firmaların evde ek iş ilanlarını yetenekleriniz doğrultusunda değerlendirebilir, ve evlere iş veren firmalara başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy