Fatih Davutpaşa evlere iş veren firmalar

Fatih Davutpaşa evlere iş veren firmalar Abdiçelebi, Fener, Fevzipaşa, Kecihatun, Rustempaşa, Fındıkzade, Kemalpaşa, Samatya, Aksaray, Kocamustafapasa, Şehremini, Arpaemini, Küçükayasofya, Kumkapı, Haseki, Laleli Sirkeci, Cevizlibağ, Sülemaniye, Beyazit, Cankurtaran, Davutpaşa, Çapa, Cerrahpaşa ve Yedikule semtlerinde de aktif olarak bulunmaktadırlar.

Fatih Davutpaşa evlere iş veren firmalar ile evde ne iş yapabilirim?

Öncelikli olarak evden ne tür bir iş yapmak istediğinize karar vererek ek iş arama ve ek gelir sağlama işine başlayabilirsiniz. Hepimizin bazı yetenekleri vardır ki bu yeteneklerin karısında da yapmaktan hoşlandığımız işler vardır ama bazen yeteneklerimiz ve hoşlandığımız işler örtüşmeyebilir bunu unutmadan iş tercihi yapılmalıdır. Örneğin : Organizatörlük konusunda iyi iseniz ve insanlara yardım etmekten keyif alıyorsanız birisinin kişisel asistanı olmak gibi bir ek iş yapabilirsiniz.

Rekabet ne demek bu konu hakkında bilginiz olsun. Ek gelir arayışında ve seçiminde bulunurken çevrenizde bu işi yapan kişileri araştırın,tartın ve biçin. Diğer insanların bu hizmeti nasıl gerçekleştirdiğine bakarak iş hakkında hem nasıl yapıldığını hem de müşteri durumlarına göre iş seçiminde bulunabilirsiniz.

Her şeyden önce yaşadığınız yerdeki spesifik ihtiyaçları tespit edin. İnsanların, firmaların yada küçük esnafın ne istediğini ne nelerin eksik olduğunu iyi belirleyin. Her iş bir eksik bulup, doldurma ustalığıdır unutmayın. Firmaların ihtiyaç duydukları ek gelir elde etmek isteyen sizlere uygunsa eğer kesinlikle bu konuda farkınızı ortaya koyun.

Aylık ya da haftalık kazancınızı hesaplayın. Bunu % 100, kesinlikle yapmalı ve kendinize iki soru yöneltmelisiniz. İnsanlar ya da firmalar hizmetleriniz karşılığında size ne kadar ödeme yapacak? İnsanların ya da firmaların yaptığı bu ödemeler karşılığında iyi bir gelir elde edebilecek misiniz? Mesela evde pasta börek yaparak para kazanma işine başladınız diyelim ve sizin tasarladığınız onca güzel pasta ve harika lezzetler için insanlar size ciddi ödemeler yapabilir. Ele geçen net tutarınız ile harcadığınız maliyetlerinizi karşılaştırarak mantıklı bir karar vermelisiniz.

Fatih Davutpaşa evlere iş veren firmalar arasında evde pasta işine başlamak

El becerinize güveniyorsanız şayet bu iş tam size göre ama önce gıda işi yaptığınız için kesinlikle ilgili resmi kurumlara başvurarak bir izin almalısınız. Aynı zamanda ürünlerinizin sağlık ve hijyen koşullarına uygun olduğundan emin olmalısınız. Müşteri kaynağı için ise öncelikle Pastaneler ve diğer ev yapımı pastalar satan firmalarla kontak kurunuz. Onlarla banchmarking yapabilir ve fikir alış verişinde bulunabilir ortaklaşa işler çıkartabilir, pasta süslemeleri yaptığınızı anlatabilirsiniz.  siniz. Başlangıçta sizin için önem arz eden kişi yada kurumlara bedava pasta yamayı teklif edebilir ve böylece sizin tadınıza o insanları muhtaç edebilirsiniz böylelikle hem tat olarak hem insanlık olarak sizden vazgeçmeyeceklerdir.

Gelelim reklam konusuna, eğer ihtiyacınız reklam yapmak ise kesinlikle sosyal medyayı ve interneti kullanmalısınız bunun yanında Pastaları yaptığınız yerin mekanı başta olmak üzere, pasta resimlerini ve verdiğiniz hizmetleri açıklayan el ilanları tasarlayın ve potansiyel müşterilerinize dağıtın.Bunun yanında son olarak ta Basın bülteni benzeri bir yazı hazırlayarak, çevre halkına dağıtın böylece evde pasta işinizle ilgili haberler yayılmaya başlayacaktır bile.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy