Güngören Merter evlere iş veren firmalar

Güngören Merter evlere iş veren firmalar konulu makalemizde size öncelikle ek iş arayışınıza iyi gelecek bir kaç şey söyleyeceğiz. Güngören de ikamet ediyorsanız İstanbul’un Güngören ilçesinin  semtleri olan    Abdurrahman Nafız Gürman Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Gençosman Mahallesi, Güneştepe Mahallesi, Güngören merkez Mahallesi, Güven Mahallesi, Haznedar Mahallesi, Mareşal Çakmak Mahallesi, Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Sanayi Mahallesi ,Tozkoparan Mahallesi yerlerinde de ek iş bulma ve ek gelir sağlama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Güngören Merter evlere iş veren firmalar artık şart

İşsizlik globalleşmenin getirdiği en önemli sorun belki de eskiden işsizlik yoktu yada azdı çünkü insanlar çiftçilik yapıyordu hem de ülkemizde %70’lere varan oranlarla şimdilerde ise çiftçilikten sıyrılan her babanın evladı büyük şehirlere göçmüş ve işçi statüsü almıştır. Tamam sanayileşmenin bir gereği de istihdamın artmasıdır ama sanayileşmede buna net ve tam bir çözüm olamaz ki görüyoruz işsizlikte ülkemizde % 10’lar da seyrediyor bu gayet büyük bir rakam baktığınızda ülkede yaşayan 75 milyon kişinin 40 milyon tanesi çalışma hayatına gerçek yaşta desek bunların yaklaşık 4 milyon tanesi işsiz bu çok büyük bir orandır. Ve dünyanın da bildiği gibi Türkiye işsizlik yarışında ipi hep göğüsler maksimum işsiz sayısıyla. Bu hiç de hoş olamayan bir durumdur. Hükumetlerin de asıl amacı işsizliği çözmek olduğu için defalarca destek paketleri yayınlarlar ya da ek işin önünü açarlar insanlar ek gelir imkanı bulsun diye. Eskisi kadar vahim değil ama yine de işsizlik sorunu ülkemizde ne yazık ki devam etmektedir.

Haznedar ek iş gerekliliği

İnsanların hayatlarına baktığımızda çoğu insanın evlerine para götüremediği görürüz ya da çocuklarının hangi koşullarda büyüttüğünü düşündüğümüzde içimiz acır. O çocuklar istekleri alınmadan büyümeyi öğrenmişlerdir çoktan. Bazı kişilerimiz ise çalışsa bile bu yaşam standartlarında olamaz ve maalesef bu kişiler maaşları yetmediğinden kenara para ayırmayı bırak yetiştirmekte bile sıkıntı çekiyorlar. Bu konuda istihdam kudretine sahip olupta, kendilerine uygun iş bulamayan ev hanımlarının da ekonomiye katılmaları gerekmektedir hem kendi ev ihtiyaçları için hem ülkenin iş gücü için. Ve bu boş vakitlerini Güngören Merter evlere iş veren firmalar aracılığı ile doldurabilirler ve kenara para koymak için ya da yaşam standartlarını arttırmak için çaba gösterebilirler. Ev hanımlarının yanı sıra paraya yine fazlası ile ihtiyacı olan öğrenciler ve ya emekliler de boş vakitlerinde ek iş yapabilirler.

Evlere verilen işler

Ev Hanımlarına El İşi,

Evlere Fason İş Verilir,

Ev Hanımlarına Dantel İşi Verilir,

Ev Hanımlarına Boncuk İşi Verilir,

Evlere Gelin El Çiçeği Yaptırılır,

Evlere Nikah Şekeri Yaptırılır,

Evlere Çeyiz İşi Verilir,

Evlere Kurdele İşi Verilir,

Eve İş Veren Tekstil Firmaları,

gibi işlerde ek gelir sağlayan kişiler mevcuttur.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy