Hot döner bayiliği ile dönerci dükkanı açın

Hot döner bayiliği ile dönerci dükkanı açın

İskender ve Et döner dükkanı açmak isteyenler buraya!

Hot döner bayiliği ile dönerci dükkanı açmak, adlı yazıma başlamadan önce hot döner hakkında kısa bilgiler vererek bayiliğini almak istediğiniz firmayı tanıtmak istiyorum, hot döner firması ilk olarak Hatay’da kurulmuştur. Diğer firmalar gibi hot dönerde gelişip ilerlemeyi kendisine ilke edinmiş bir firmadır. Küçük bir dükkanla başlayıp büyüyen hot döner oldukça lezzeti tatları ile müşterilerine sunumlar sunmayı başarmış ve zamanla büyüyerek bir çok girişimciye bayilik açma imkanı sunmuştur.

Hot dönerin en büyük özelliği yapmış olduğu sostur. Hazırlamış oldukları bu sos Hatay usulü müthiş sosları ile dönere ayrı bir lezzet katmayı başarmış bir firmadır. Hayatın o muazzam lezzetleri arasindan sıyrılıp adini Böylesine duyurmuş olan bir firma ile çalışmak başarılı olmanıza en büyük etken olacaktır.

Hot döner firmasından bayilik nasıl alınır?

Hot döner, lezzetli lavaşları ve Hatay in harika baharatları ile yapılmış olan o muazzam sosunu döner ile birleştiğinde harikalar yaratmayı başarıyor. Hot döner firmasından bayilik alan girişimciler kendilerini oldukça ilerletmiş ve karlı bir yatırım yapmış olduklarını itiraf ediyorlar. Sizde bir girişimci olarak hot döner ailesine katılmak istiyorsanız hot döner firması ile iletişime geçmek işiniz. Firmanın sizden istemiş olduğu şartlara uygunluk sağladığınız taktirde sizde bu aileye katılabilirsiniz.

Bütün bayilik veren firmaların da istemiş olduğu gibi hot dönerin de sizden istemiş olacağı belli bir sermaye olacaktır. Firmanın istemiş olduğu meblayı ödediğiniz taktirde karşılıklı bir sözleşme imzalayarak bayiliği almış olacaksınız. Firmadan bayilik aldığınız zaman onun istemiş olduğu iş planı üzerinde çalışmanız gerekecektir. Açmış olduğunuz dükkan, malzemeler, personel alımı, fiyat belirleme işlemlerini, merkez firma olan hot döner firmasının koşullarına göre yaptığınızda kar getiren bir isletmeye adım atmış olacaksınız.

Hot dönerin bayiliklerine sunduğu avantajlar nelerdir ?

Hot döner bayiliklerine harika avantajlar sunarak her zaman arkasında olduğunu bildiriyor. Hot döner bayiliklerine personel alımında destek veriyor, ürünlerde ve maliyetlerinde de destek veriyor. Almış olduğunuz personelin iş hakkındaki eğitimini sağlamaktadır. Yani iş üzerinde yetişmesini sağlayıp yardımda bulunuyor. Dükkan yerleşimi ve dizaynını firma düzenliyor. Yer seçiminde, proje hazırlanmasında, ortak, pazarlama ve urun tedariki konusunda da arkanızda olan firma başarılı olmanız konusunda sizi destekliyor.

Hot döner bayilik şartları nelerdir?

Hot döner şartları doğrultusunda vermiş olduğu bayiliklerden ilk olarak franchise giriş bedeli olarak 10 bin Türk lirası ediyor. Cirodan pay almıyor. Bayilik başvurusunda bulunan kimseden hiç bir ön koşul aramıyorlar, reklam ve katılım payı istemiyor. Tek yapmanız gereken giriş   10.000 Türk lirasını temin etmek bu miktarı ödedikten sonra karşılıklı sorumluluklarınız olduğuna dair bir sözleşme imzalayarak hot döner grubunun bir üyesi de siz oluyorsunuz. Bu anlaşma karşılığında iki tarafta büyük bir kazanç elde ediyor. Girişimci olarak yatırımlarınızı bu yönde yaptığınızda oldukça karlı bir işe adım atmış olacaksınız. Dip not olarak söylemek istiyorum hot döner için gerekli olan asıl sermaye 60.000 Türk lirasıdır. 10.000 Türk lirası franchise giriş bedeldir.

Bayilik almak isteyen girişimcilere tavsiyelerimiz nelerdir?

Bayilik almak isteyen girişimcilerin başarılı olması için hot döner desteğini hiç çekmiyor. Fakat çok daha fazla bir kazanç elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken başlıca şeylerin olduğunu bilmeniz de fayda var. Bayiliği almadan önce çok iyi düşünüp, araştırıp karar vermelisiniz. Kararınızı verdikten sonra bu sektördeki diğer firmaların, kazançları hakkında, müşteri taleplerini iyice araştırmalısınız.

Açmak istediğiniz dükkanın mekanı, güzergahı, metre karesi ve iç dizaynı da oldukça önem verilmesi gereken konular arasından başlıcalarıdır. Reklamınızı çok iyi yapmalısınız ki insanlar sizi tercih etsin. Reklamınızı firma ile ortak yapacağınız için çok fazla bir tercihiniz olmayacaktır ama reklamınızı farklı yönde de yapabilirsiniz. Örneğin dükkanınıza gelen müşterilerle ilgilenmeniz, güler yüzlü olmanız, gelen her müşteriyi özel hissettirmeniz kendi reklamınızı çok güzel bir şekilde yapmış olacaksınız. Bu tur davranışlarınız size karlı bir şekilde dönmüş olacaktır.

Hot döner bayilik için iletişim bilgileri

Adres : Abdurrahman gazi mah. Fatih bulvarı No: 97/23 Sultanbeyli / İstanbul

Telefon numarası :  0(530) 827 2918

Yetkili : İsmail Gökdağ

E- posta : www.hotdoner.com

Hot döner bayiliğinin kar marjı ne kadardır?

Gıda sektörünün oldukça karlı bir yatırım aracı olduğundan bahsetmiştik daha önceki yazılarımızda özellikle fastfood ve döner sektörünün en çok tercih edilen gruplar arasında olduğu istatiksel olarak açıklanmıştır. Birde bu sektöre girdiğinizde tanınmış bir firmanın bayiliğini alarak giriyorsanız çok daha karlı bir adım atmış olacaksınız. Hot döner bayiliğini alan yatırımcıların vermiş olduğu cevaplar doğrultusunda kar marjının % 20 ile % 30 arasında farklılık gösterdiği ortaya çıkmıştır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy