İstanbul Avcılarda evlere iş veren yerler

İstanbul Avcılarda evlere iş veren yerler Ambarlı, Firuzköy, Gümüşpala, Cihangir, Üniversite, Denizköşkler, Mustafa Kemal Paşa, Yeşilkent semtleri için de geçerliliği olabilmekte ve aşağıda anlatacağımız ek işleri bu semtlerde de bulabilirsiniz.

İstanbul Avcılarda evlere iş veren yerler neden ihtiyaç duyulur?

Ülkenin ve dünyanın hali malum biliniyor ve dahası geçinmek eskisi kadar kolay değil, Belki hayat standartlarımız arttığı için yada artık markasız kıyafetler giymediğimiz için veyahut en fakirimiz de bile en pahalı akıllı telefonlar olduğu için mi bilinmez geçinmek eskisi kadar kolay değil. Tutumlu olmak ya da ek gelir imkanı sağlayan işler yapmak gerekiyor çoğu vakit. Bunun için oturduğumuz yerlerde öncelikle etrafımızdan başlayarak işler arıyoruz çoğu zaman buluyoruz ama kafamız karışıyor zamanımız tek lakin yağılacak ek işler çok. Bugünkü makalemizde evde yapılacak bir kaç iş fikrini sizlerle paylaşacağız.  Eğer bu yola çıktı iseniz ek iş veren firmalar ile tanışıyor olmanızda bilmeniz gerekenlere sizlere anlatmak isterim. Az sonra aşağıda yazacağım işler için bazı dolandırıcılıklar meydana gelmektedir. Bunlardan bahsetmek gerekirse, kesinlikle işe başlamak için bir yere para vermemeniz gerektiğidir ikinci olarak firma ürünlerini kendi getirir ve kendi götürür toptancılar veya yetkililer vasıtasıyla bu iş için para vermenize gerek yoktur akabinde ise herhangi bir eğitim kitabı alıp okuyup ona göre iş vereceğiz diyen firmalara dikkat etmenizi sizlere bildirmek isteriz.Geriye ise size yalnızca yapacağınız işin hakkını vermek kalıyor. Firma size ham malzemeyi getiriyor siz işinizi yapıyorsunuz ve akabinde yine anlaşılan günde siz yaptığınız ürünleri verirken firma da size kazanacağınız ücreti ödüyor. Bu işleri ister evinizde ev halkı ile ister bireysel ve isterseniz de arkadaş ortamında rahatlıkla yapıp firmanın istediği sayıya erişebilirsiniz.

İstanbul Avcılarda evlere iş veren yerler listesinde evde davetiye katlama işi

 Denizköşkler, Mustafa Kemal Paşa, Yeşilkent’ler de zorlaşan ekonomik koşullarla beraber bir evde çalışan kişi sayısı ne kadar fazla olursa, o evin ihtiyaçları da o kadar hızlı ve kolay karşılanabilmektedir. Bunu bilen ev hanımları ek iş arayışına girip eşlerine yardım etmek için uğraşıp dururlar. Herkes için evde çalışarak para kazanmak son zamanlarda oldukça trend olmuş bir çalışma şeklidir. Evde davetiye katlama işi de, ev hanımlarının, öğrencilerin yapabileceği ek iş statüsüne girmiştir. Hazır yaz gelmişken ve düğün sezonu açılmışken düğünlerde, nişanlarda, sünnet törenlerinde ve özel davetlerde kullanılan davetiye gönderme geleneksel davet şekli, sözüm ona davetiye sektörünün oluşmasına zemin hazırlamıştır. Hal böyle olunca da evde oturan ve gelir elde etmek isteyen insanlar bu işe yoğunlaşmışlardır. Matbaaların da yetişemediği günlerde evde iş yapan insanlar yardıma koşmuş ve böylelikle kazançlarını kazanmaya başlamışlardır.

İstanbul Firuzköy evlere iş veren yerler listesinde evde kutu katlama işi

Kutu katlama işi de hepimizin bildiği gibi ismi fazlaca duyulan ve pratik işlerden birisidir. Firmalar tarafından getirilen kartonlar katlanarak kutu haline getirilme işleminin adıdır kutu katlama işi. Bilhassa kolay yoldan ek gelir imkanı sağlamak isteyenler için son derece pratik bir iş olduğunu sizde göreceksinizdir. Kutu başına 5 ila 10 kuruşa kadar para verilmektedir.

Bunlara ek olarak;

  1. Nikah şekeri yapımı için ; evlere nikah şekeri işi verilir
  2. Bebek bakıcılığı yaparak para kazanma işi için ; evde çocuk bakıcılığı yapmak istiyorum
  3. Yemek yaparak para kazanma işi için ; evde börek yaparak para kazanmak
  4. Kına paketleme işi için ; evlere kına paketleme işi veren firmalar  adlı makalelerimizi okuyarak farklı ek gelir imkanları da bulabilirsiniz.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy