İstanbul evlere iş veren fabrikalar

İstanbul evlere iş veren fabrikalar İstanbul’un ilçelerinden olan Avcılar, Beyoğlu, Eyüp, Fatih, Üsküdar, Pendik, Kartal, Kadıköy, Sultanbeyli, Sultançifliği, Sarıgazi, Bakırköy, Tuzla, Maltepe, Şile, Beykoz yerlerinde de yapmak olanak dahilindedir. İstanbul evlere iş veren fabrikalar artık günümüzde eskiye oranla çok daha fazladır. Çünkü geçimi sağlamak eskiye nazaran daha güçtür bu durumda insanları ek iş yapmaya itiyor, ya da eskiden evlerimizde oturan güne giden, değişik yemekler yapan annelerimiz yerine evlerde ek iş yapan, komşularla ekonomilerini sağlamak amacıyla güne gitmeyip toplaşıp evlere kurdele işi , nikah şekeri işi, kına paketleme işi yapan, evde çocuk bakan bir çok insanı görebilmemiz artık mümkün oluyor.

Günümüzde ek iş yapmak gayet sıradan ve bir çok insanında ihtiyaç duyduğu bir durum haline gelmiştir. Ek gelir almak isteyen ev hanımları başta olmak üzere öğrenciler, çalışanlar ve emekliler evde yapabilecekleri işler aramaktadırlar. Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde tek maaşla geçinmek oldukça zor olduğundan ikinci bir iş büyük katkı sağlıyor.Bizde bu yazımızda İstanbul ilinde iş veren firmaların ilanları bir araya getirdik.

İstanbul evlere iş veren fabrikalar ve iletişim numaraları

Bayrampaşa ilçesinde ve Bayrampaşa ilçesine bağlı, Yıldırım, Muratpaşa semtlerinde de evden daimi çalışabilecek bayanlara özel, farklı el işleri ve boncuk işi verilmektedir. İrtibat Telefon Numarası : ( 0212 ) 613 62 34
Bahçelievler ilçesi ve Çamlıkahve, Çalışlar, Haznedar, Kuleli, Merter, Ömür, Talatpaşa, Üçevler, Ünverdi, Yaylacivar semtlerinde ek gelir imkanı arayan kişilere özel, iplik temizleme ve boncuk işleri verilmektedir. Daha evvelinde bu işle alakalı tecrübesi olanlar tercih sebebidir. (0212) 507 72 38 ile iletişime sağlayabilirsiniz.
Kağıthane ilçesi ve Gültepe, Çeliktepe, Çağlayan semtlerinde evlere abiye işi verilmektedir. İnce işçilikle uğraşabilecek, titiz çalışan ve boncuk dikim işlerinden anlayan bayanlar 0212 284 0150 ile görüşebilirler.
Eyüp ve çevresinde oturanlara oyuncak montajı veya yapıştırma işi verilir.Ödemeler teslim alındığında yapılmaktadı[email protected] adreinden başvurabilirsiniz.
İstanbul’un Anadolu Yakasına geçtiğimizde ise Kartal, Pendik, Atalar taraflarında ikamet edip, ek iş arayan ve triko,abiye ve penye üzerine boncuk işlemesi yapabilecek bayanların evlerine ek iş gönderilir. Bu bayanlardan isteğimiz, düzenli ve devamlı çalışmalarıdır. Ücretler, zamanında eksiksiz yapılacaktır. İrtibat Numarası : 0555 402 56 56

İstanbul evlere iş veren fabrikalar aracılığı ile evde tatlı işi yapmak

Öncelikle el lezzetinize güveniyorsanız ya da evde eşiniz ve çocuklarınız çok güzel yemekler yaptığınızı söylüyorsa, acizane fikrimiz şudur ki, durmayın ve ek gelir yolları arayın el emeğinizi ve yemek lezzetini göstererek. Mutfakta marifetlerini sergileyen ve güzel ev yemekleri hazırlayan ev hanımları evde pasta börek yaparak para kazanmanın yanı sıra, tatlı yaparak da para kazanmanız mümkündür. Anlaşılan firmalar ile, yaptığınız tatlıları satışa sunabilirsiniz. Böylece evde tatlı yapamayan onlarca kişi sizin elinizden çıkacak maharetleri tadacaklardır. Ve dahası, bu sayede müşteri potansiyeliniz oluşacak ve ev ekonominize katkıda bulunabileceksiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy