Kadıköy Bostancı Erenköy evde iş imkanı

Kadıköy Bostancı Erenköy evde iş imkanı isimli yazımızda Kadıköy Bostancı Erenköy Eğitim, Caddebostan, Acıbadem, Feneryolu, Fenerbahçe, Caferağa, Dumlupınar, Fikirtepe, Koşuyolu, Hasanpaşa, Göztepe, 19 Mayıs, Rasimpaşa, Osmanağa, Suadiye, Sahrayıcedid, Zühtüpaşa, Ayrılıkçeşme, İbrahimağa, Haydarpaşa, Çiftehavuzlar, Yel değirmeni, Ziverbey, Söğütlüçeşme, Moda, Kuyubaşı, Şeneserler, Selamiçeşme, Bahariye, Kalamış, Çemenzar, Kızıltoprak semtleri ek iş imkanları hakkında bilgilere yer verdik.

İstanbul Bostancı evde iş fikrileri

İstanbul da geçim şartlarının ve ev kiralarının son zamanlarda geçmişe oranla daha da zorlaşması ev hanımlarının da iş aramalarına, evde iş yaparak gelirlerini artırma yoluna gitmeye ve bütçelerine katkı sağlama yollarını aramaya başladı. Ev hanımları hem evlerinden çalışarak ailelerine zaman ayırıp hem de ek iş yaparak para kazanabileceği işlerin neler olduğu konusunda geniş çaplı aramalara girmektedir. Ev hanımlarının geçmişten günümüze aslında günlük işlerinin bir parçası olarak da yaptıkları işleri kazanç sağlamak için yapmaları ile para kazanabilmektedir. Evde yemek yaparak, dikiş nakış işi, ütü yaparak, boncuk dizerek, veya iğne oyası ve havlu kenarı işlerinden çeyiz işleri yaparak para kazanabilirler. Bunun yanı sıra daha farklı işlerden evde çocuk bakma, evden makale yazmak, evden haber yazma, sanal asistanlık ve kozmetik satışı veya katalog satışı işlerinden her türlü kadınlara hitap eden işleri yaparak da kazanç elde edebilirler.

Bostancı Erenköy evlere iş veren firmalar

İstanbul’un büyük bir ilçesi olan Kadıköy’de Bostancı, Erenköy Moda civarlarında ikamet eden ev hanımları, öğrenci, emeklilerin evlerinden oturarak kolaylıkla yapabilecekleri kutu katlama, mandal işi, nikah şekeri, kına paketi, gibi işler veren firmalar ile anlaşarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar belli sürede ve belirli sayıda yapılacak işlerin siparişini vererek yaptırdıkları evde çalışanlara yaptırdıkları iştir. Firmalar evden çalışanları tercih etmesinin nedeni ise yol parası, yemek parası ve sigorta ücretlerini vermek istememesinden kaynaklanmaktadır. Daha az sermaye ile işlerini yaptıran firmalar evden çalışan bayanları tercih ederek hem paradan hemde zamandan tasarruf etmektedir. Yapılacak işlerin sayılarına ve türüne göre aylık yaklaşık olarak 1.000 TL civarında para kazanabileceğiniz firmalarla iletişime geçerek evden para kazanabilirsiniz.

Evlere iş veren firmalara en alt kısımdaki yorum bölümüne iletişim bilgilerinizin ad, soyad ve mail adresinizi vermeniz halinde sizinle iletişime geçebilirler. Sizlerden yapabileceğiniz  iş  fikirlerine talip olmanız halinde iş veren firmalarla anlaşarak ek gelir elde edebilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy