Kayseri’de ikamet edenler için evde ek iş

Kayseri ilinde ikamet ediyor iseniz, evlere işveren firmalara ulaşmak, ek gelir elde etmek para kazanmak ister misiniz? Evde çalışarak para kazanmak, evde iş imkânları günümüzün popüler işlerinden biridir. Birçok emekli, ev hanımı, öğrenci kısa evde çalışmak için zaman ayıran herkes, kendi evinin rahatlığında günde birkaç saat ayırarak evde iş imkânlarından yararlanmakta, aylık 200 ila 1500 TL. Civarında para kazanmaktadır.

Günümüzde hayat şartları birçok çalışanı ek iş aramak, para kazanmak için değişik yöntemler aramak zorunda bırakmaktadır. Tek maaş ile ev geçindirmek her geçen gün zorlaşmaktadır. Buna rağmen işçi maaşlarının düşük olması, her gün gıdadan giyime tüm ürünlere zam gelmesi sonucunda ek iş arayanların sayısı her geçen gün çoğalmaktadır.

Evde çalışarak para kazanmanın birkaç yöntemi bulunmaktadır. Bazıları evlerinde üretmiş olduğu ürünleri, firmalara veya perakende olarak satarak para kazanmaktadır. Örnek vermek gerekirse, dikiş nakış, ev yemekleri, sabun üretimi, nikah mevlit şekeri imalatı vb. ürünlerdir. Bazıları ise evlere iş veren firmalar ile anlaşarak, firmaların vermiş olduğu ürünleri hazırlayarak para kazanmaktadır. Kendine ait ürünler imal ederek satışını yapanlar, evlere iş veren firmalar ile anlaşanlara göre daha fazla para kazanmaktadır. Evlere iş veren firmaların vermiş olduğu işlere örnek vermek gerekirse, evde kutu katlama, kına paketleme, poşet katlama, davetiye hazırlama, boncuk işleme, dikiş nakış, takı hazırlama, ütü yapma, ev yemekleri hazırlama, mum hazırlama, kalem montajı işi, organik sabun imalatı olarak sayılabilir.

Günümüzde geçim sıkıntısı çoğu insanın ortak problemi. Bunu ortadan kaldırmak için  ile ek iş ve yeni iş fikirleri hakkında sizlere sitemiz aracılığı ile yardımcı olmaya çalışacağız. Üstelik bu ek işleri sadece Kayseri ilinde değil, Kayseri ilçelerinden Bünyan, Develi, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Talas, Tomarza, Yahyalı ve Yeşilhisar‘da da yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sizlere vereceğimiz bilgiler ışığında, yapabileceğiniz ek işe karar vermek. Bu ek işlerle birlikte ek kazanç elde edebilir bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar genel olarak, sürekli olarak çalıştıkları kişiler ile anlaşmayı tercih etmektedirler. Evde yapılan işlerde firma ile çalışanların birbirlerine olan güveni çok önemlidir. Firmalar bazı dönemlerde işlerin yoğunluğu nedeniyle işyerine personel almak yerine, yemek ücreti, sigorta vb. giderleri ödememek için, evde çalışarak para kazanmak isteyen kişilere iş verirler. Yukarıda da bahsettiğimiz bu işler, genel itibariyle bir masa başında yapılabilecek, ince işçilik gerektiren işlerdir. Firmalar ile anlaşarak evde çalışmaya başlamanız durumunda, ayırdığınız zamana göre aylık iyi bir gelir elde etmeniz mümkündür. Tabi evde çalışan sayısı, iş için ayrılan zaman ve çalışanın yeteneği aylık gelire etki eden faktörlerdendir.

Kayseri ilimiz 1.3 milyonluk nüfusuyla, Türkiye’nin el kalabalık illerinden birisidir. Böyle kalabalık bir şehirde yaşıyorsanız geçim sıkıntısı yaşamanızda hayli doğaldır. Böyle yerlerde özellikle iş imkanlarının sınırlı olması, insanları başka geçim kaynakları bulmaya yöneltiyor. Öğrenciler ve özellikle ev hanımları da evde boş boş oturmak yerine ek iş ilanlarını aramaya başlıyor. Biz de site olarak Kayseri evlere iş veren firmalara sitemizde yer veriyoruz. Her gün onlarca kişi sitemizden kendilerine uygun bir ek iş buluyor ve ev bütçesine katkıda bulunuyor

Bundan önceki paylaşımlarımız da sizlere evde örgü işi, evde nikah şekeri işi, evde tespih yapımı, evde yemek işi ve broşör dağıtma, evde mandal işi, evde davetiye katlama ve evde poşet katlama ve evde cüzdan yapımı ve evde takı yapımı ve turistik eşya yapımı, evde çöp poşeti kutulama, evde makale yazımı, evde çengelli iğne paketleme işi, evde Antep fıstığı kırma işi ve evde iplik temizleme işlerinden bahsetmiştik. Bu yazımızda da Kayseri’ye uygun olarak evde yemek işi üzerinde duracağız.

Bilindiği gibi Kayseri, Pastırmasıyla ve Mantısıyla dünyaca ünlüdür. Özellikle mantı ek iş konusunda bize çok yardımcı olabilir. Bilindiği gibi mantı yapmak el emeği isteyen bir iştir. Sizde kendinize güveniyorsanız mantı yaparak güzel gelirler elde edebilirsiniz. Üstelik hiç bir maliyet ödemeden. Tüm malzemeyi firma size teslim edecek size de sadece el becerinizi göstermeniz kalacak. Her işte olduğu gibi bu işte de yaptığınız işin kalitesi ve yapabildiğiniz süre göz önünde bulundurulacaktır. Kendinize güveniyorsanız gelir elde etmeniz kaçınılmazdır. Bu işi ister tek başınıza, isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte yapabilir, hem boş zamanınızı değerlendirir hemde aile bütçenize ek katkıda bulunabilirsiniz.

Bugüne kadar makalemizin alt bölüme yorum yapan birçok kişi evlere iş veren firmalar ile iletişim sağlayarak evde iş fırsatlarından yararlanmaya başladı. Sizde Kayseri merkezde ilçesinde ikamet ediyor iseniz ve evde iş fırsatlarından yararlanmak istiyor iseniz makalemizin alt bölümüne adınızı soyadınızı ve mail adresinizi yazarak evlere iş veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar ise, evde iş imkanlarından yararlanmak isteyen kişilere makalemizin alt bölümüne yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

Sizlere her makalemizde evde yapılabilecek farklı işlerden bahsediyoruz. Ancak size uygun olan diğer işlere göz atmak için, evlere iş veren firmalar bölümündeki konularımızdan, diğer yapabileceğiniz işler hakkında da bilgi alabilirsiniz. Verdiğimiz bilgiler ışığında sizde olumlu bir karar verip bu işlerden yapmak istiyorsanız, Sitemizin en alt kısmında yer alan bölüme ADINIZI, SOYADINIZI, E-MAİL ADRESİNİZİ ve İLGİLENDİĞİNİZ İŞİ yazarak başvuruda bulunabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy