Turkcell bayilik açma maliyeti

Turkcell bayilik açma maliyeti

Turkcell bayisi nasıl açılır bayilik şartları nelerdir

Turkcell bayilik açma maliyeti isimli yazımızda Turkcell bayisi nasıl açılır bayilik şartları konularına yer verdik. Turkcell iletişim sektöründe zirvede çok önemli bir yere sahip mobil bilişim sektörü firmasıdır. Gsm sektörü pazarında payı büyük ve yüksek yatırımlar ile dikkat çekmektedir. Türkiye’de ve dünyada yaptığı yatırımların yanında geniş kapsama ağı ve çeşitli kampanyaları ile sunan Turkcell telefon kullanıcılarının çoğunluğu tarafından tercih edilmektedir. Turkcell firmasından bayilik alarak telefon dükkanı açmak ve müşterilerine Turkcell’ in avantajlı dünyası ile  buluşturmak isteyen girişimciler bayilik şartları hakkında bilgilendirme amaçlı yazdığımız yazımızdan firmanın iletişi bilgileri ve bayilik giriş bedeli hakkında bilgilendirmelere yer verdik.

Telefon satışları ve satış performanslarını değerlendirerek bayilik veren Turkcell firmasından bayilik almak için öncelikle cep telefonu dükkanı açmanız yeterli olacaktır. Açılan telefon dükkanına bayilik sözleşmesinin yapılması için dükkanın açılışından kısa bir süre içinde size ulaştırılan bayilik kodu ile satışlarınızdaki performanslarınıza göre değerlendirilmeye tabi tutularak bayilik almaya hak kazanmış olunmaktadır. Belirli periyotlar halinde Turkcell hat satışlarından telefon satışlarındaki performansların önemi bayilik almak için büyük. Satışlarda başarılı grafiği yüksek olan bir telefon dükkanına Turkcell hiç çekinmeden Bayilik sözleşmesini yapacaktır. 10 bin lira sermaye ile ne iş yapılır isimli yazımızdan küçük sermayeli büyük yatırımlar yapabilirsiniz.

Turkcell ile bayilik anlaşması yapacak olan telefon dükkanı sahiplerinden istenecek olan bazı şartları yerine getirmeleri talep edilecektir. Bayilik maliyeti hakkında ayrıntılı bir bilgi almak isteyenler Turkcell Müşteri hizmetlerinden ön görüşme yaparak kısa bir bilgi alabilirler.  Yapılan yatırımına ve yatırım alanına göre değişkenlik göstermesi beklenilen bayilik maliyeti hakkında aşağıda iletişim bilgilerinden yetkili kişiler ile yapacağınız görüşmelerden öğrenebilirsiniz.

Yaşadığınız bölgelerdeki Turkcell Bölge müdürlüklerine ulaşabilmek için 0212 313 10 00 nolu telefondan yetkili kişilere bağlanabilirsiniz.

Turkcell müşteri hizmetleri numarası ise: 444 0 532 , 444 0 535 nolu telefon hatlarıdır.

Turkcell iletişim mail adresler: corporatecommunications@ turkcell.com. tr adresidir.

Bayilik maliyeti

Açılacak olan  işyerinin bulunduğu mekanlara göre maliyet ücreti değişiklik gösterecektir. Farklı konseptlerdeki Turkcell mağazalarından hangisini açacağınıza dair yaptığınız ön araştırma size maliyet ile ilgili bilgi verecektir. Turkcell mağazalarında giydirme, dekorasyon ve cep telefonu tedarikleri firma tarafından karşılanacaktır. Maliyet rakamları ve kira bedelleri açılacak işyerinin mahalline göre farklı olacaktır.

Ön araştırma yapmadan ve yetkililer ile görüşüp fiyat almadan maliyet konusunda tereddüt yaşamamanızı öneririz. Cep telefonu dükkanı açmak isteyen ve Turkcell firmasını tercih eden girişimcilere firma bir güzellik yapacaktır. 3 farklı Gsm operatöründen Turkcell firmasından bayilik almak  isteyenler firmanın istemiş olduğu şartları sağlamaları durumunda bayilik alabilmektedir.

Turkcell bayilik fırsatları

Turkcell iletişim firmasının yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da yatırım imkanları bulunmaktadır. Dünya’nın sayılı iletişim firması haline gelen ve çoğu telefon kullanıcısının tercih ederek severek kullandığı Turkcell ile Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan. Moldova gibi büyümekte olan pazarlarda mobil operasyonlara Fintur ile katılmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Telekominikasyon dairesi ile KKTCell 1999 yılında hizmete giren yüzde 100 Turkcell ortaklık ederek gelir paylaşımı anlaşması ile işbirliği yapmaktadır Ukrayna ve Almanya’ da mobil iletişim hizmeti vermektedir.

Yurtdışında da geniş kapsama alanı ile hizmet veren Turkcell müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile cevap vermektedir. 3G ve son olarak 4G dünyada çok fazla ülke ile yaptığı anlaşmalar ile yurtdışı operatör kullanımlarında önemli operatörlerin başında gelmektedir. Turkcell firmasının Vizyonu her zaman iletişim odaklı çözüm önerileri ile teknoloji alanında hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmeyi vizyon edinmiştir.

Turkcell iletişim

Turkcel dünyanın ve ülkemizin sayılı operatörlerinden biri haline gelmiş ve bayilik alarak cep telefonu dükkanı açmak isteyenlerin ilk tercihleri  arasında her zaman ilk yeri alacaktır. Franchise veren Turkcell firmasından bayilik ile ilgili şartları ve maliyetini öğrenmek için aşağıdaki iletişim adreslerinden yetkililerle görüşebilirsiniz.

Turkcell iletişim adresleri şöyledir;

Müşteri hizmetleri: 532 veya 0 532 532 0000

Turkcell iletişim hizmetleri A.Ş adresi; Turkcell Plaza Meşrutiyet cad no:71 Tepebaşı /İstanbul

Genel müdürlük telefon numarası: 0212 313 10 00

Turkcell bayisi nasıl açılır bayilik şartları nelerdir sorularına yanıt vermeye çalıştır.Sizde cep telefonu dükkanı açarak Turkcell hat satışlarınızdaki performanslarınızın değerlendirilip, yoğun görülmesi halinde Turkcell bayiliği alabilir, Turkcell ‘in avantajlı dünyasına ortak olarak müşterilerinizi Turkcell firmasının çeşitli kampanya ve cazip fırsatlarından yararlandırabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy