Dilovası Hereke ev hanımlarına iş fırsatı Körfez

Dilovası Hereke ev hanımlarına iş fırsatı Körfez konusu hakkında sizi bilgilendirmek amaçlı yazdığımız bu yazı da bütün sorularınıza gerekli bilgiyi vereceğiz. Dilovası; Cumhuriyet,  Çerkeşli,  Çerkeşli OSB, Demirciler, Dil iskelesi, Fatih, Kaya pınar, Köseler, Mimar Sinan, Orhangazi,  Tavşancıl, Tepecik,  Turgut Özal olmak üzere bir çok semtten oluşmaktadır aynı şekil de Hereke de; 17 Ağustos, Agah Ateş, Cumhuriyet, Hacı Akif, Kışladüzü, Şirin yalı, Yukarı Hereke semtleri arasındadır. Dilovası ve Hereke sanayi hayatının çok yoğun olduğu insanlar ile sanayinin iç içe olduğu bir yerleşim yeridir. Bu kadar yakın bir iş alanına sahip olunması iş imkanının sağlanması durumunu kolaylaştırsa da herkesin tercihi olmuyor bir kuruma bağlı olarak çalışmak.

Çalışmaya karar verdim bundan sonra ki yol haritam ne olmalı

Dilovası Hereke gibi küçük ve hala gelişmekte olan ilçelerde yaşayan bayanlarımızın gün geçtikçe iş hayatına katılımlarının arttığını gözlemliyoruz. Okuyan bayanların sayılarının artışını gözlemlediğimiz gibi zamanla ev hanımlarımızın evde iş fikirleri hakkında isteklerine artık fazlasıyla şahit oluyoruz. Siz de ev hanımı olarak birçok işi yürütmek zorunda kaldığınızdan ev dışında çalışma fikri size yakın gelmiyor mu? Sabaha kalkıp işe gitsem evimi kim temizleyecek, yemeğimi kim yapacak en önemlisi ise çocuklarıma kim bakacak diye düşünüp duruyor musunuz? Aynı zamanda para çağın pahalılaşması tek bir maaş ile evi döndürmeye yetmiyor çocukların sizin ihtiyaçlarınız karşılanmakta zorluk yaşanıyor ise sizde çalışmanın gerekli olduğunu düşünüyorsunuz demektir. Çevreniz de bulunduğunuz konum itibari ile bir çok iş bulabilirsiniz. Lakin bir ev hanımı olarak sorumluluklarınız sizin evde kalmanız gerektiğini vurguluyor. Sabah belirli giriş saati olan ve o saatlerde mutlaka iş yerinde olmanız gereken işler size göre değil. Bu durumda yapacağınız şeyler çok basit. İş size gelecek.

İş bize gelmeli ama nasıl?

Sizin işe gitmenize bir çok en geliniz var ve aynı zaman da çalışmanız gerekiyor ise evinize işinizin gelmesi sizin için en mantıklı olan kendinize bir çok imkan sağlayabilirsiniz. Dilovası Hereke ev hanımlarına iş fırsatı Körfez Kocaeli’nin Dilovası, Hereke ve Körfez ilçelerinden birinde ikamet ediyor iseniz sanayi kuruluşlarına çok yakınsınız demektir. Hemen o kuruluşlara giderek evde çalışabileceğiniz iş imkanlarını araştırabilirsiniz. Eğer şartlarınız uygun ise orada kendinize iş bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra evlere temizlik yapabilir kendi evinizde çocuk bakabilirsiniz. Evinizden tekstil işlerini yapabilirsiniz. Evde sabun paketleme işi, mum yapabilir boncuk dizip kolye tasarlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra eviniz de nikah şekeri paketlemesi sağlayabilir kına paketleme işi yapabilirsiniz. Ebeveynleri çalışan çocukların ödevlerinde yardımcı olabilirsiniz. Aynı zaman da çocuklara dil eğitimi; Matematik, Türkçe vb. ders eğitimi verebilirsiniz.

İş fırsatlarına nasıl ulaşabilirim

 Bu Dilovası Hereke ev hanımlarına iş fırsatı Körfez iş fırsatlarına ulaşabilmeniz için internet üzerinden ufak bir araştırma yapıp şirketlerin firmaların numaralarına ulaşabilirsiniz. İsteğini doğrultusunda interneti kullanarak para kazanabilirsiniz. İnternet aracılığı ile makale yazabilir, sanal asistanlık yapabilirsiniz.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy