Eyüp evlere iş veren firmalar Alibeyköy

Eyüp evlere iş veren firmalar Alibeyköy konusu için öncelikli olarak Eyüp ilçesine bağlı hangi semtlerde bu tarz firmaların varlığından söz edilebilir durumunu bir işleyelim. Alibeyköy, Çırçır, Eyüp, Göktürk, Merkez Köyler, Rami, Yeşilpınar gibi semtlerinde de bu ek iş fırsatını yakalamanızı sağlayan firma,şirket veya esnafları bulmanız mümkün olabilecektir.

Eyüp Belediyesi Alibeyköy semti ev hanımları için ek iş fırsatları

Günümüzde hepimizin de bildiği üzere şekil alan birçok belediye, gerek ev hanımları gerekse diğer meslek gruplarından çalışan ya da çalışmayan kişilerin de ev bütçesine katkı yapmak istemesi amacı ile kadınlara yönelik ve ek gelir sağlamak isteyen kişilere yönelik yaptığı projeleri ile ön plana çıkmaya ve bu halka hizmet Hakka hizmet ideolojisi ile görevlerini idame ettirip, hizmetlerini arttırmaya çalışıyorlar. İstanbul’un manevi atmosferini ve heyecanını elinde bulunduran Eyüp Belediyesi de, bu belediyeler arasında altın varaklar ile yazılan ve kendine yer bulan aynı zamanda yürüttüğü çalışmaları ile takdir toplayan belediyelerin başında gelmektedir. İstanbul’un güzel semtlerinden Eyüp evlere iş veren firmalar Alibeyköy  semti içerisinde hazırlanan ” El Emeği Göz Nuru ” projesi ile, 200 kadar kadın ek gelir imkanı yakalayarak, ev bütçesine destek veriyor, eşleri ile beraber hayat mücadelesine katılıyor ve bu el işçiliği yapan bayanlar, yaptıkları bu el becerilerini kullanarak geçim sağlayacak derecede gelirler de elde edebiliyorlar.

Göktürk’te kadınların el işçiliğine yatkınlığı

Eyüp evlere iş veren firmalar Alibeyköy den sonra Eyüp’ün yine tarihi mekanlarından ve mahallelerinden biri olan Göktürk için de bulunan bayanların en önemli gelir kaynaklarından bir tanesi Eyüp belediyesi’nin önderliğinde oluşan ” El Emeği Göz Nuru ” projesi kapsamında kadınların örgü, örgü haricinde de el becerisi isteyen diğer işlere yüksek oranda ki yatkınlıkların dan kaynaklı  bu işe kanalize edilmesi ve El Emeği Göz Nuru Pazarında ise yapılan el işçiliklerinin satışa sunulmasıyla ev hanımlarına ciddi bir ek gelir sağlanmaktadır. Ki bilhassa kış döneminde nerede el örmesi var ise gider onu bulur giyeriz. Mesela, örülen kazaklar, atkılar, patikler, şirin anahtarlıklar, düğün tarihleri yaklaştığında evlere çeyiz işi veren firmalar olduğu gibi bu pazarda da çeyiz hazırlıkları için, piko, nevresim, dantel, bebek doğumu yaklaştığında, bebek patiği, bebek kazağı, bebek yeleği, bebek pijaması vb… gibi birçok ürün bu pazarda alıcısını beklemektedir.

Eyüp belediyesi ile nasıl iletişim sağlayabilirim ?

Eyüp evlere iş veren firmalar Alibeyköy firmaları ile ve Eyüp belediyesi ile iletişime geçmek gayet kolay olmaktadır. Direkt olarak Nişancı, Eyüp Sultan Bulvarında bulunan Eyüp belediyesinin ana hizmet binasına gidebileceğiniz gibi, belediyeyi (0212) 444 30 00 numarası üzerinden arayarak da El Emeği Göz Nuru pazarın da ürünlerinizi satışa çıkartabilirsiniz. Sadece kısa bir prosedürel çalışma akabinde, hızlı bir şekilde müşterilere ürünlerinizi satışa çıkartabilirsiniz. Ve burada sattığınız ürünler ile aile bütçenize büyük miktarlarda kazançlar sağlayabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy