Sakarya Adapazarı evlere iş veren firmalar

Sakarya Adapazarı evlere iş veren firmalar sadece Adapazarı ilçesinde değil  aynı zamanda Adapazarı’na bağlı sayacağımız semtlerde de Acıelmalık, Çaltıcak, Çökekler, Çerçiler, Göktepe, Cumhuriyet, Alancuma, Karaköy, Yenidoğan, Yenigün gibi bu ek işleri bulabilir ve ek gelir sağlayabilirsiniz.

Sakarya Adapazarı evlere iş veren firmalar sayesinde ne kadar para kazanabiliriz

Sakarya’da ve ilçelerinde evlere iş veren firmalar ile anlaşmaya vararak, yaptığınız iş türüne, çalışan kişi sayısına ve çalışma süresine göre para kazanabilirsiniz. Günde çok fazla zamanını ayırmayan bir kişi ile günde 10 saat çalışabilen bir kişinin kazancı elbet aynı olmaz. Yaptığınız işe göre değişkenlik gösteren ek işlerde ki ortalama geliriniz  300 ile 2000 TL civarında olması muhtemeldir.

Sakarya Adapazarı evlere iş veren firmalar sayesinde nasıl para kazanabilirim

Sakarya ilinde ve saydığımız ilçelerinde bulunan ve evlere ek iş imkanı sağlayan firmalar ile yapmış olduğunuz anlaşma neticesinde kazanacağınız para miktarı
değişim gösterecektir. Genel olarak bu firmalar tarafından evlere ek gelir imkanı sağlayan yerler öncelikli olarak yapılması istenen işi kişilere öğretirler akabinde ise belirlenen gün ve dönemlerde bu ek işi idame edebilmek adına gerekli malzemeler firmalar aracılığıyla evlere teslim edilir. Ve yine daha sonra belirlenen dönemlerde firmalar tarafından hazırlanan ürünler teslim alınır. Firma ile adapazarı sakarya ev hanımlarına iş imkanı sağlayan kişiler arasında yapılan anlaşmaya müteakiben ücretler aylık veya teslimat sonrası olmak üzere hesabınıza yatırılır.

Evde dantel işi yaparak para kazanmak

Evde dantel işi yaparak para kazanmak mı dediniz? Dünyada sanırım doğu bloğu ülkelerinde görülen ve aynı zamanda Türk geleneğinin bir kültürü olan ve genç kızların annelerinin yaptığı çeyizlerini süsleyen danteller ve örgüler sayesinde, para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Dantel örmeyi seviyor ve güzel dantel ördüğünüzü düşünüyorsanız, istanbul’da ev hanımlarına iş olarak, hemen dantel örerek para kazanmaya başlayabilir ve müşterilerinize ulaşabilirsiniz? Lakin müşterilere hangi kanal ile ulaşacağınızı bilmiyor musunuz?  İşte bizde size bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız.

Öncelikli olarak bilmeniz gereken dantel işi veren firmaların olduğudur bu firmalar büyük piko, toptan alım-satım işi ilgilenen merkezler olup, kişilere örnek ve ipleri vererek işçilik istemektedirler ve ücretini de cm usulü vermektedirler. Yaptığınız el emeği göz nuru dantellerinizi internet vasıtasıyla diğer müşterilere ulaştırabilir ve bu müşterilere satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Bu gerçekleştirilen ürünleri yine dantel ve örnek modeline göre ücretlendirebilirsiniz.

Evde yemek yaparak para kazanmak

Sakarya’ da ve Sakarya’nın illerinde ikamet eden kişiler, evde yaptıkları el hünerlerini kullanarak para kazanmanız mümkündür. Bilhassa Sakarya ilinde ve Sakarya ilçeleri yörelerinde meşhur olan ve yapılması zahmetli ve zor olan yemekler ev hanımları tarafından yapılmakta, marketlere ve aynı zamanda yemek şirketlerine satılmaktadır. Sizlerde evinizde ek gelir sağlaması hasebiyle, pasta börek yaparak para kazanabilir ve yaptığınız yiyecekleri ister bireysel müşterilere isterseniz de marketlere satabilir ve ek gelir sağlayabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy