Şişli Nişantaşı evlere iş veren firmalar

Şişli Nişantaşı evlere iş veren firmalar konulu makalemizde size İstanbul’un merkez ilçelerinden olan Şişli içerisinde yer alan ek gelir kaynaklarını ve imkanlarını sunacağız. Aynı zamanda sizin bilginize sunacağımız  bu ek gelir fırsatlarının Şişli ilçesinde ve Şişli ilçesine bağlı diğer mahallelerinde, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı, Pangaltı, Şişli, Teşvikiye semtlerinde de bulunabileceğini anlatacağız.

Ek gelir sağlamak isteyen insanların sayıları artık epey bir fazla İstanbul’un merkezlerinden olan Beyoğlu ilçesi ek iş veren firmalar kısmına pekte uzak olmayan Şişli de de ek işler haliyle fazlasıyla mevcuttur. Gerek ek iş arayan ev hanımları, gerekse üniversitelerin varlığı dolayısıyla ağırlıkta yaşayan ve ek iş arayan öğrencilerin  yada emekli olan insanların tercih ettiği yerlerden birisi olan Şişli ilçesi Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy semtleri artık çok daha fazla iş imkanları ile karşınızdadır.

Table of Contents

Mecidiyeköy Evde sabun paketleme işi

Ek gelire ihtiyacınız varsa, ve maddi olarak daha ileriye tırmanmak istiyorsanız kesinlikle sizde evinizde ek iş yaparak gelir sağlayabilirsiniz. Siz ilk iş olarak, evde sabun paketleme işi yaparak para kazanmayı anlatmak istiyoruz ki ayda 3000 TL’ye kadar para kazanma lüksünüz bulunmaktadır.

Sabun paketleme işi ile ev hanımı iseniz eşinize ve mutfağa yardım etmek amacıyla, öğrenci iseniz okulda maddi olarak size yardım etmesi amacıyla ve dahası ek gelir sağlamak isteyen herkes için aylık 3000 Türk lirası azımsanmayacak ölçüde bir mebladır. Ayrıca bununla birlikte ek gelir imkanı ile  işin kolaylığı da dikkat çekmektedir. Anlaştığınız şirketler ile, verilen sabunları kutulara sokarak tane başına para kazanma durumunuz mevcuttur. Bulunan bu firmalar çoğunlukla ek iş yapan insanlara tane başına para ödedikleri gibi önemli olan burada firmanın ücretleri ödediği güne kadar kaç adet paketleme yaptığınızın sayısıdır. Tane başına firmaların ödediği tutar ortalama 10 kuruş tur. Eğer firmaların size vermiş olduğu bu ek işlerini düzenli, özenli ve hızlı bir şekilde yapabilirseniz kazanacağınız tutar da 3000 TL dolaylarında olabilir.

Evde sabun paketleme işi yaparak para kazanmak ek gelir imkanı sağlanması açısından gayet mümkün. Günde ortalama 1000 tane sabun paketleyen bir kişi için ayda kazanabileceği tutar 2500- 3000 TL arası olabiliyor.

Okmeydanı evinizde Kurdele İşi Yapma

Ek gelir imkanı sağlayan başka bir işte hem ev hanımları için hem de erkekler için yapılabilecek yeni bir iş fırsatı da evde kurdele işidir. Ek gelire maksimum ihtiyacımızın olduğu şu dönemlerde şirketler vasıtasıyla evinizde kurdele işi yapabilirsiniz. Genellikle bu işi, hediyelik ürün satan firmalar veya pasta, kuru pasta, hediyelik eşya vs gibi  ürünleri satan yerler çeşitli ürünlerde süs olarak kullanılması için yaptırmaktadırlar.

Şişli Nişantaşı evlere iş veren firmalar ile kurdele yapımı gayet basittir. Anlaştığınız firma zaten size her şeyi anlatacaktır. Tabi bu durum sizin anlaşacağınız firmaya göre değişiklik göstermektedir. Kurdele yapımı için gerekli malzemeleri iş veren firmadan sağlayabilirsiniz. Size verilen ürünlerle tasarımlarınızdan 100 adet kurdele çıkarmanız istenmektedir.Ürünlerinizi bundan kaynaklı tedarikli kullanmalısınız.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy