Adıyamanlı çiğ köfteci alim usta bayilik şartları

Adıyamanlı çiğ köfteci alim usta çiğ köfte bayilik veren firmalar arasındadır. Kültürümüzün bir mirası olarak atalarımızdan bizlere kalan çiğ köfte, hasret kaldığımız o tatların yerinde şimdilerde etrafımızda olan onca marka ile beraber, eski günlerde kalmıştır. Söz konusu olan bu markaların sundukları  gerek lezzetler, gerekse de müşteri odaklı kalite hizmetleri sayesinde şubelerimiz bir yemek kültürünü yaşatan zevki alem ve ciddi gelir sağlayan bir iş hanı yerleri olmuşlardır. Bu yeni konjektürel durum ise girişimcilerin iştahını kabartmış ve girişimciler bu sektörde önde olan marakaların şubelerini açarak, hem yok olmaya yüz tutmuş bir yöresel ürünü topluma kazandırmış hem de kendi keseleri için para kazanmaya başlamışlardır.

Adıyamanlı çiğ köfteci alim usta bayilik şartları

Ülkemizde yeni bir trend olan çiğ köfte sektörü içerisinde, büyük bir paya sahip olan markamız, yapmış olduğu yatırımlar ile birlikte, kalite odaklı çalışmasının yanı sırasında müşteri portföyünü ve üretimini sağladığı ürünleri daha kaliteli bir hale getirmek için devam olarak çalışmalar kaydetmiştir.

Meşhur Adıyamanlı Çiğ Köfteci Alim  Usta, tüm ülkede bu yöresel ve yeni trend olan meşhur vazgeçilmez tadı, yeni şubeler açarak her damak zevki tatmak isteyenlere, tattırmaktadır.

Tecrübe birikimi ile, çıtasını arttırdığı ve müşteri pörtföyünü öyle oluşturduğu bilinen bu marka değeri olan firma için, güvenli bir biçimde üst sıralara evrilmek daha ulaşılması kat  edilmesi gereken bir olgu ve bu olguya olan yürüyüşde ise değerli girişimciler ile şube ve bayilik verme durumu elzem bir şekilde gerekliliğini korumaktadır.

 Markanın kalite anlayışı, tam hijyenik üretim ve satış ortamları sağlaması, güleryüzlü servis ağı, nezih şubelere hakimliği ve hepsinin sonucu olarak ise hem gıda ürünlerinden hem de mekan konseptinden memnun ayrılan misafirlerimiz bizim kazancımızdır. Eğer sizin için de kalite bir numarada olmazsa olmaz ise, kesinlikle sizi de bu markanın şubesi olarak görmemize az kalmıştır diye düşünmekteyiz.

Bayimiz olmak istiyorsanız web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Adıyamanlı çiğ köfteci  bayi kurulum paketleri

EKO PAKET – 2900 TL

Soğutuculu Çiğ Köfte Dolabı

1,5 metre Çalışma Tezgahı

2 Adet Masa

4 Adet Sandalye

3 Adet Cam Görselleri

2 Adet Dükkan içi görsel Pano

Streç

3 Adet Eldiven

Çiğ Köfte Tepsisi

3 Adet Sos Kabı

2000 Adet Lavaş

50 Kg Çiğ Köfte HEDİYE!

BÜYÜK PAKET – 4900 TL

Soğutuculu Çiğ Köfte Dolabı

1,5 metre Çalışma Tezgahı

1,5 metre Camlı Banko

2 Adet Masa

6 Adet Sandalye

Tabela – Işıklı (3 m2)

3 Adet Cam Görselleri

5 Adet Dükkan içi görsel Pano

Streç

5 Adet Eldiven

Çiğ Köfte Tepsisi

5 Adet Sos Kabı

4000 Adet Lavaş

200 Kg Çiğ Köfte HEDİYE!

Tüm bu paketler firmamızın bayiliklere sunduğu avantajların başında gelmektedir.

Çiğ köfte dükkanı açmak için yer seçimine dikkat edin!

Bilmeniz gereken bir durum vardır ki, hangi bayiliğe ait olursa olsun iş yerinizi tutmadan evvel muhakkak çiğ köfte pazarı dahilinde iyi bir araştırma yapma zorunluluğunuz vardır.  Çiğ köfte ezelde beridir doğu mutfağımızın farklı bir yapısına ve pişirme yöntemine sahip olması ile gündeme gelmiş ve biz Türklerin bırakamadığı bir tatdır tıpkı, mangal gibi. Kültürümüzün bir yapısıdır bu tat. Birbirinden farklı ve tatlı baharatların et ile karışımından meydana gelen bu tat, günümüzde hijyen sebebi ile bulgur kullanılarak yapılıyor olmasına rağmen hala daha fazlaca tercih edilen bir yiyecek türüdür. Kısacası bu ürün, mutfağımızın olmazsa olmaz bir tadı olsa bile, hiç kimse sırf bu tadı yemek için otobüslere binipte kimlerce uzağa gitmez, herkes bu yiyecek için sanki fırından ekmek alırmışçasına yakın olmalarını isterler. Çilesiz, gürültüsüz ulaşım sağlamak isterler bundan kaynaklı  müşteri kitlenize en yakın mesafe de, düzgün bir iş yeri kiralama zorunluluğunuz vardır.  Tabi kiralayacağınız bu iş yeri içinde belirli kriterleri uygulamanız gerekmektedir. Kısaca dükkan içeriğinden bahsetmek gerekirse, dükkanın boyutu, ısınmamış, lavabosu bulunup bulunmadığı, vitrin için uygun bir cephe ve servis alanı için bölüm gibi kriterlerdir. İyi seçim yapmalısınız nedeni ise iş yerinizi aylar sonra değiştirme fikriniz oluşursa size ekstra bir masrafa sokacağını unutmamalısınız.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy