Çiğköftem Bayilik Şartları Hakkında

Çiğköftem Bayilik Şartları konu olarak aldığımız bu makalede çiğ köfte toplumumuzda farklı bir alana sahipliği ile bilinmenin yanında, vazgeçilemez bir tat olması ile de gündeme gelmiştir. Çiğ köftenin hikayesini anlatarak bu makaleme giriş yapmak istiyorum.

Çiğ köftenin hikayesi eskilerden yapılan rivayete göre şöyledir; Hz. İbrahim devrinde yaşayan Urfalı bir avcı, günler boyunca ava çıkar ve evine avladıklarını getirirmiş. Bir gün yine avlanmaya çıkmış ve avladığı bir ceylanı eve getirip hanımından yemek yapmasını istemiş. O dönemin kralı olan Nemrut ise, Hz. İbrahim peygamberi ateşe atmak için etraftaki tüm çalı çırpıyı toplamış, evde ve yaşadıkları mahalde tek bir dal odun dahi kalmamıştır. Avcı bu durumu bilmeden eşine avladığı ceylanı verir ve eşide kocası üzülmesin diye bu durumu anlatmaz ona. Kadın evde ateş olmadan nasıl yapacağını karar kara düşünür taşınır sonunda da bir çare bulur.

Kadın, eşinin avlamış olduğu ceylanın budundan bir parça yağsız et alır ve bir taş üzerinde onu ezmeye koyulur, sonra ezilmiş olan bu eti bulgur, biber ve tuz ile yoğurur. Akabinde yeşil soğan ve maydanoz ekler. Çiğ köfte de o gün bugündür bu yavaş ve sabırla pişmesinin ardından dost meclisinin muhabbet kaynağı olagelmiştir.

Çiğköftem firması ve menüleri nelerdir?

Anlattığımız kadarıyla ülkemizde oldukça fazla tüketilen bu tat için yeni girişimcileri bekleyen çiğköftem bayilik, geniş bir alana yayılıp ülke geneli şube sayısı ve yurt dışı bayilikleri ile dikkat çeken Çiğköftem, çiğ köfte bayiliği veren firmalar arasında yerini almaktadır.

Menülerini saymamız gerekirse şayet,

  1. Dürüm menü
  2. İçli Köfte
  3. Set  1/2
  4. Set  1
  5. Set  2
  6. Aile Paketi

Çiğköftem firması dükkan ve bayilik durumları

Çiğ köfte dükkanı açmak isteyenler için çiğköftem firması çıtasını günden güne arttırmakta ve dahası bu çıtasını arttırmakta ise diğer bayiliklere ve firmalara fark atmasının altındaki sebebi gıda mühendisliğine, hijyene ve estetiğe verdiği önemin fazlaca olmasından kaynaklıdır.  Çiğköftem Bayilik Şartları dikkate alındığında, dünyada varlığını sürdüren diğer fast-food dünya markaları ile aynı standartta üretim ve sunum yapması ile dikkatleeri üzerine çekip, gelenek haline gelmiş yöresel tadı tüm dünya ile paylaşır. Avrupa’ya yolunuz düştü ise muhakkak göreceksiniz ki, Çiğköftem firmasının bir çok şubesi, Avrupa’da bulunan diğer büyük fast-food zincirleri ile aynı caddelerde ve aynı alış veriş merkezlerinde hizmet sunmaktadır. Çiğköftem’in bu özverisi neticesinde ise geleneksel lezzet olan çiğköfte, hamburger, pizza, makarna gibi diğer fast-food ürünlerini bir adım geride bırakarak, Türk mutfağının gururu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Çiğköftem firması, Türkiye’nin, yurtdışında en çok bayisi bulunan, fast food restoranlarına sahip bir firmadır.

Bilmeniz gerekir ki, Çiğköftem firmasının piyasaya dürmüş olduğu ürünler, ticarette kazandırabilecek tüm iyi koşullara sahiptir. Ve belki de en önemlisi tüketici tarafından oldukça beğenilir.
Çigköftem markasının üretimini üstlenmiş olduğu ürünler sağlıklıdır, müşteri odaklı ürünlerdir ve en üst kalitede üretilmiştir, ayrıca bilinmesi gerekir ki tüm bu şartlar sağlanmış olmasına rağmen, oldukça ekonomik bir markadır.

Çiğköftem bayilik şartları

İlk adımı 1993 yılında atan kurum, sektörün de öncü lider kuruluşu olarak karşımıza çıkmakta ve Çiğköftem firması aynı zamanda da Türkiye’nin de en büyük ve kurumsal fastfood zincirlerinden birini oluşturmaktadır.

Çiğköftem, binlerce yıllık vazgeçilmez olan bu toprakların geleneksel lezzetinin tanıtım adresi olmuştur.
Çiğköftem firması aynı anda da Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da bulunan çok sayıdaki satış noktası ile de, kaliteli hizmetini dünyanın her yerine ulaştırmaya devam etmekte ve isminden çokca söz ettirmektedir.

Çiğköftem Bayilik Şartları arasında servis ağının geniş olması ile personeli de hızlı, samimi ve nazik olma düsturu ile karşımıza çıkmaktadırlar.

Çiğköftem’de temizlik, oldukça önemli ve hasssiyetle üzerinde durulan bir konudur.

Çiğköftem firmasından alınan bayilik avantajları

Çiğköftem Bayilik Şartları için de eğitim bu marka için olmazsa olmazdır bunun göstergesi ise, yeni açılacak olan her bir bayinin personeli, açılıştan evvel deneyimli personellerin bulunduğu noktada uygulamalı olarak eğitim almakta ve akabinde ise açılışı yapılacak şubeye deneyimli personelleri ile desteğini devam ettirmektedir ki bu destek yaklaşık iki haftalık süre zarfınca devam etmekte olup, oryantasyon eğitimi vererek sorunsuz bir işletme avantajı sağlamaktadır.

Bütün bu saydıklarımız, Çiğköftem’in başka markalarda bulunması zor olan avantajlarıdır. Çiğköftem’in bu avantajlarından yararlanmak isteyenler, Franchise almak için, site üzerinden başvuruda bulunabilirler. Eğer, Çiğköftem firmasının aramış olduğu, kalite şartlarını bünyelerinde bulunduruyorlarsa, Çiğköftem ailesinin bir parçası olmak için ilk adımı atabilirler.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy