Çiğ köfteci erkan usta bayilik şartları

Çiğ köfteci erkan usta  artık yöresel tatları tanıtm ayolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Eskilerden yöresel tatlar yöre içerisinde kalırken, son zamanlarda ve günümüzde en çok tüketilen lezzzetlerinden biri olarak karşımıza çıkan çiğ köfte’nin aynı zamanda bir şifa kaynağı olduğu ve tüketilmesi gerektiği uzmanlar tarafından doğrulandı ve dahası artık ulusun her yanında tüketilir bir yiyecek haline geldi.

Adıyaman ilimizin Sincik ilçesine bağlı Düdan köyünde doğan Erkan Usta, 2007 yılında yaptığı atılım ile çiğ köfteyi artık kurumsal bir merkez haline getirmeyi planlayarak ilk şubesini Eskişehir de açma kararını aldı. Öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ve kalite diyen ve bunları ön planda tutan Erkan Usta, günümüz koşullarında Eskişehir başta olmak üzere İstanbul, Bursa ve Kütahya illerinde toplam 30 aşkın şube ve bayisiyle sizlere hizmet vermektedir.

Çiğ Köfteci Erkan Ustanın asıl amacı ise bu yöresel ve ülkemize ait olan çiğ köfte kültürünü bütün dünyaya tanıtmaktır. En işlek ve en merkezi yerlerde markaya bağlı pek çok şubesi bulunan firma; müşteri odaklı çalışması, keliteli, temiz ve güler yüzlü hizmet anlayışı sayesinde sektörde isminden sıkça söz ettirmenin yanında bir de ilgi odağı haline dönüşmüştür. Yoğun ilgiden memnun olan marka, gelen yoğun isteği karşılamak adına onlarca şube açmaya karar vermiştir.

Çiğ köfteci dükkanı açmak isteyenlere öneriler

2013 yılında yeni trend haline gelen ve bu tanınmışlık her daim artarak devam eden ve dahası sadece mega kentlerde değil, ülkemizin dört bir köşesinde açılmaya  başlayan çiğ köfte dükkanları günümüz şartlarında düşünüldüğünde de kısacası 2016 yılı içerisinde de, her geçen gün sayıları artmaktadır. Bu aktifliği bulunduran çiğ köfte dükkanlarını hepimiz biliriz. Ve aklımıza gelen diğer soru da eğer kazançları olmasa bu dükkanlar bunca yıl ayakta da duramaz bunca işçiye de iş veremez? Der dururuz. Eğer sizlerde bu çiğ köfte zincirine dahil olmak isteğiniz var ise, size yararlı olacağını düşündüğümüz tavsiyelerimiz mevcuttur.  Çiğ köfte erkan usta bayilik şartlarını öğrenmek istiyorsanız şayet, bu yazımızda ki öneri ve şartları dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Yazımızın detaylarında sizler için Çiğ köfteci erkan usta bayilik şartları ve Hemen çiğ köfteci erkan usta bayiliği isteyin kısımlı iki ana konu başlığına değindik. Umarım bu bilgiler ve emeğinizin karşılığı alacağınız kazancınız sizin açınızdan yeterli olur.

Çiğ köfteci erkan usta bayilik şartları

Çiğ köfteci Erkan Usta genç ve yeni girişimcilerin tamamına kendi işinin patronu olma lüksü sunmaktadır. Marka değeri olan bu firma, çiğ köfte bayilik veren firmalar arasında daha fazla müşteriye erişim sağlamak adına bayilik vermektedir. Sağlamış olduğu bayilik ile yeni Pazar imkanları kazanır. Girişimci ise, firmanın bunca yıllık deneyimi, lezzeti ve markasından ve marka değerine gelen müşterisinden yararlanmış olacaktır.

Firmanın sağladığı avantajların başında, bayilik aldığınız takdirde vereceği eğitim ve destek gelmektedir Web sitemizde olan başvuru formunu doldurarak, başvurunuzu şirketimize yapmış olursunuz. Daha detaylı bilgi almak için lütfen 0532 410 29 02 numaralı telefondan firmaya erişim sağlayabilirsiniz.

Firma ile bayilik açıp, ortaklık kurmaya karar verdiğinizde, bayilik anlaşması yapılmak zorunda olan bir durumdur. Anlaşma sağlandıktan sonra ise, firma hem size hem de açacağınız şubede çalışacak olan personele pazarlama, işletme ve sunum eğitimleri vermektedir.

Açılacak şube, işlek yerlerden birinde olmalı ki, müşteri potansiyeliniz artabilsin ayrıca iş yerinin markanın konseptine uygun olması da istenilen diğer durumlardandır. Firma, açılacak şubenize açılışa özel olarak hediye gönderir. Bu hediye satışınız sayesinde, masrafınızı karşılayabilirsiniz. Akabinde, satışlardan kazancınız % 100 artacaktır.

Avantajı çiğ köfteci erkan usta ile yakalayın

Yatırımınızı doğru yapmak için Çiğ köfteci erkan usta bayilik şartlarını ve sistemini iyi inceledikten sonra, size kalan tek karar merci noktası, hemen başvuruda bulunmak olacaktır. Deneyimli Erkan Usta ekibine güvenin, birlikte müşteri odaklı planlamanızı yapın ve doğrudan işe başlayın. Asla unutmayın güven dolu ve sağlıklı bir ürün satmak hem iş yeri olarak sizi hem de müşterilere kolaylık sağlar. Size de bu durumdan kar etmek ve kolay bir iş sahibi olmak düşecektir. Umarız Çiğ köfteci erkan usta ile bereketli kazançlı elde edersiniz.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy