Adıyamanlı çiğköfteci Bayram Usta bayilik veriyor

Çiğköfte ülkemizde oldukça sevilen gıda türlerinden bir tanesidir. Küçük ve büyük mahallelerin neredeyse tamamında en az bir çiğköfte dükkanı bulunmaktadır. Tabi her bayinin sattığı çiğköfte’nin tadı istenilen türde olmamaktadır. Ülkemizin en ünlü ve tanınan Ustalarından olan Adıyamanlığı çiğköfteci Bayram Usta Türkiye genelinde bayilik vermeye başladı.

Şu anda Türkiye genelinde 350 farklı bayiliği bulunan ve franchise anlaşmalarına ara vermeden devam eden Çiğköfteci Bayram Usta faaliyetlerine 2007 yılında başladı. 9 senedir ülkemizde kesintisiz olarak hizmet vermekte olan ve kurulduğu ilk yıllarda müşteri memnuniyetinin düşmemesi için 90 metrelik mağazada satışlarını sürdüren bayilik vermeyen çiğköfteci Bayram Usta talebin çok olması ile Türkiye geneline bayilikler vermeye başladı. Hızla Türkiye’ye yayılan ve neredeyse her yerde gördüğümüz Adıyamanlı çiğköfteci Bayram Usta yaptığı anlaşmalardan sonra herkese bayilikler veriyor.

Bayram Usta iletişim bilgileri

Çiğköfteci Bayram Usta’dan bayilik almak isteyen müşteriler ne yapmalı? Öncelikle Adıyamanlı Bayram Usta’dan bayilik almak için bazı şartları yerine getirmek gerekmektedir. Bunun için bu işte iddialı olduğunuz kanıtlamanı ve Bayram Usta’nın sunmuş olduğu iki paketten birini tercih etmelisiniz. 5 bin lira +KDV veya 10 bin lira + KDV paketlerinden bir tanesini tercih ederek dükkanınızı hazır kurulu şekilde teslim alabilir ve içini de paket fiyatına dahil dayalı döşeli almış olursunuz.

0 (312) 387 06 02 telefon numarasından Çiğköfteci Bayram Usta ile irtibata geçebilir veya adiyamanlibayramusta.com.tr internet sitesinden tüm detayları öğrenebilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy