Sayısal Loto Bayilik Şartları Sayısal Bayiliği Almak İstiyorum!

Sayısal Loto İdare tarafından düzenlenen, oyuncuların 1 ile 49 rakamları arasından çekiliş ile belirlenecek olan 6,5,4,3 saylarının isabet etmesine dayalı şans oyunudur. Çekilişler İdarenin belirlediği gün ve saatte özel çekiliş küresi kullanılarak ikramiyeleri kazanacak numaralar belirlenir. Bu şans oyunu için bayilik almanın bazı önemli şartları vardır.

Bayilik Şartları

Bayilik alabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak, yüz kızartıcı suç, hürriyeti bağlayıcı yada ağır ceza suçlarından birini işlememiş olmak ve bu suçlardan sabıkası bulunmamak, akli dengesinin yerinde olması gerekmektedir.

Bayilik İçin İş Yeri Şartları

Bayilikler hem gerçek hem tüzel kişilere verilir. Bayilik talep edilen iş yeri en az 1 yıl faaliyet halinde olmalıdır. Bayilik verile ek tüzel yada gerçek kişiler gerekli şartları taşıdıkları durumunda bayilik kura çekilişine katılma hakkı tanınır. Ayrıca Terörle Mücadele Kanunun İlgili maddesi gereğince bu kapsamda görev almış gerçek kişiler tüm şartlarına haiz olması durumunda iş yeri olarak 1 yıl faaliyet göstermiş olma durumuna bakılmaksızın kura çekilişine gerek duyulmadan bayilik hakkı verilir.

Ayrıca çalışma gücünün %40′ ını kaybetmiş gerçek kişilere 1 yıl faaliyet gösterme şartı da dahil olmak üzere tüm şartları yerine getirmesi durumunda kurasız olarak bayilik verilebilir. İş yeri insan yoğunluğunun çok olduğu bölgelerde özellikle cadde üzerlerinde, canlı ve işlek olan sokak aralarında ya da avm gibi iş merkezlerinde olması gerekiyor. Sayısal Loto Bayilik almak için iş yerinin süpermarket, market, gazete bayii, kuruyemiş, kırtasiye, tekel bayiliği, büfe, cep telefonu ve bilgisayar gibi sürümü yüksek olan yada sabit piyango, süper toto, ganyan bayiliği gibi işletim yerleri olması durumunda bayilik veriliyor.

Bayilik İçin Maddi Şartlar

Bayilik almaya hak kazanan gerçek kişiler sözleşme yapılmasının akabinde 2000 Dolar nakit ödemeyi teminat olarak ve bayilik faaliyetini sürdürdüğü sürece idarenin belirlediği kadar meblağ haftalık gider karşılığı olarak alınır. Ayrıca bayilik verilmiş olan iş yerine tesis edilecek olan iletişim hattının kurulum yapılmasında ki tesis, kanal ve ölçüm ücretleri ve hatta nakil masrafları bayii tarafından ödenir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy