Aytaç Su Bayilik Ve Bayilik Başvurusu

Aytaç Su Firma Bilgileri

1994 yılında kurulmuş olup, YİMPAŞ HOLDİNG çatısı içerisinde faaliyet göstermektedir. Kendi alanında uzman kadrosu ile kaliteli su üretimini gerçekleştirmektedir. Aytaç Su firması tamamen doğal kaynak suyunu şişeleme yapmaktadır. Su işleme tesisleri Sakarya Hendek ve Yozgat Çayıralan da bulunmaktadır. Aytaç su firması son zamanlarda artan su hacmiyle dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kaliteyi ön planda tutan şirket, isim değişikliği yaparak Aytaç Akyudum Su olarak markalaşmıştır. Yüzde yüz sağlıklı şartlarda üretim yapan firma bayilikler sayesinde satış alanını genişleterek daha çok müşteriye ulaşmayı hedef haline getirmiştir. Böylece daha kolay şekilde, beklemeden, rahat bir biçimde aytaç suyun kapınıza kadar gelmesi mümkün olmaktadır.

Aytaç Su Bayilik Nasıl Alınır?

Aytaç su bayilik almak isteyen marketler, firmalar, bireysel satış yapan yerler üç şekilde işlem yapabilmektedir. İnternet sitesi üzerinden kolay şekilde online olarak başvuru formunu doldurarak veya aytaç su bölge dağıtım şirketlerine başvuru yapılarak, aytaç su telefonlarından başvuru yaparak aytaç su bayiliğini almak mümkün olmaktadır.

Bayilikten Ne Kadar Kazanç Sağlanır?

Aytaç Su, 19 litre damacana su bayilikler ile ev ve iş yerlerine dağıtımı yapılır. Bayiler sattıkları her ürün başına belirli bir yüzde alarak kazanç sağlar. Markanın vermiş olduğu güven sayesinde yüksek kazanç sağlamak, müşteri portföyünü geliştirmek, yeni bir iş imkanı sağlamak, yeni istihdamlar geliştirmek, ek gelir sağlamak mum küm hale gelmiştir.

Bayilik Alma Koşulları Nelerdir?

Aytaç Su firma bayiliği sayesinde işletme sahibi olabilir, yeni bir marka ile bol kazanç elde etmek mümkün hale gelmektedir. Gerekli şartlar; bayilik için yeterli sermayeye ihtiyaç vardır, ödemeler nakit, banka kartı veya banka çekleri şeklinde yapılabilmektedir, bayi olabilmek için en önemli koşul bayinin ticari geçmişinde herhangi bir sorun bulunmamalıdır, bayilik için ticari olarak herhangi bir engele sahip olunmaması gerekir.

Bayilik alan kişinin şahsi geçmişi yani sabıka kaydı olmaması gerekir, bayiler ürünleri en iyi şekilde temsil etmeli, aylık raporları tam şekilde göndermelidir, bayilik alabilmek için teminat şarttır, müşteri memnuniyetini bayiler ön planda tutmalıdır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy