İddia Bayilik Alma Şartları ve Bayilik Başvurusu

Son yıllarda şans oyunlarında en popüler olan İddia oyunlarıdır. Geniş futbol bilgisini ve sevgisini belli bir bedel karşılığı yaptığı skor tahminleri ile katlamak isteyenler özellikle iddia oyununda şanlarını denemekteler.

İddia Oyunları Nerede Ve Nasıl Oynanıyor?

Genellikle gençler tarafından rağbet gören bu iddia oyunu kazandırdığı ciddi rakamlar ile biliniyor. Hem internet ortamında hem de bayiliklerde oynanabiliyor. Neredeyse ülkemizde şans oyunları oynatan bir çok iş yerleri içinde her zaman yoğun bir müşteri potansiyeline sahip olan İddia bayiliği almak isteyenler için hemen belirtelim diğer firma bayiliklerine göre biraz daha uğraştırıcı ve maliyetli olabilir.

İddia Bayilik Alma Şartları

Türk vatandaşı olmak, Fiili ehliyetine sahip olmak(yani 18 yaşı üstü ), akli dengenin yerinde olması veya akli yönden özürlü olmaması, kasten işlenen bir suç nedeni ile ceza almamış olmamak, devletin güvenliğine anayasal düzene ve işleyişine karşı eylemde bulunmamış olmak, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, casusluk, zimmet, irtikap, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığına sahip olmak, kaçakçılık suçu işlemek ya da değerlerini aklama gibi suçlardan mahkum olmamak başvuru için ön koşul denebilir.

Bunların dışında kişinin vergi dairesine kayıtlı olması, sabır ikametinin olması, sabit bayiye ait bir telefon, cep telefonu ve elektronik posta adresi bulunması, eğer kan bağı olduğu birinci dereceden bir yakınına yada eşine daha önce bayilik verilmiş ve bu bayilik herhangi bir nedenden dolayı iptali yapılmamış olması gerekiyor.

İddia Bayilik Başvurusu

Spor Toto Teşkilatının İddia bayiliği için belirlediği şartlara haiz olan kişiler bayilik kurası için başvuruda bulunabilir. Spor Toto teşkilatının web sitesinde bulunan bayilik formunu yazıcıdan çıkartıp eksiksiz doldurduktan sonra bu form ile birlikte, kimlik belgesi, Adli sicil belgesi ve başvurucu bedeli dekontuyla Ankara’da bulunan Spot Toto Teşkilatı Merkezine şahsen müracaat yapılması gerekiyor. Bundan sonraki aşama ise kura çekilişini beklemek oluyor.

İddia Bayilik Başvuru Bedeli

Bayilik başvurusu bedeli 250 TL olup, çekilen kura sonucunda bayilik açmaya hak kazananlar on gün içinde belirtilen hesaba 13.000 Doları hasılat teminatı olarak ve 3.300 Doları ise terminal teminatını yatırmaları gerekiyor.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy