Arsemiea çiğ köfte bayilik şartları

Arsemiea çiğ köfte bayilik şartları gerek geliştirmiş olduğu fikirler ve gerekse de gerçekleştirmiş  olduğu tatlar ile sektörde yol gösterici bir konumda yer almaktadır. Firma en lezzetli çiğ köfteleri hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışmaktadır ve yaptığı kampanyalar nezdinde müşterilerine çok avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Firmanın sunmuş olduğu, somut dünyanın somut ayrıcalıkları eşliğinde çiğ köfte dükkanı açmak ve sektörüne öncülük yapmaktadır. Firma olarak bugüne dek, tüm hedeflerimize başarı ile ulaşmış durumdayız. Gelecek yıllarda da bu büyüme şirket olarak devam edeceğe benzemektedir.

Arsamiea çiğ köfte bayilik şartları ve iletişim

Arsemia çiğ köfte firması olarak, Arsemiea çiğ köfte bayilik şartları 1990 yılından bu yana faaliyet göstermekte ve bugün yaklaşık 400 e yakın şubesi, ve pek çok çalışanı ile bu gelenekselleşmiş tat olan çiğ köfte üretimi alanında müşterilerine hizmet veren bir marka olma özelliği göstermektedir. Şirket, 2019 yılı sonuna kadar 1000 şube ve 250 çalışan sayesinde Türkiye’de etsiz çiğ köfte sektörü dahilinde, dev bir çiğ köfte şirketi olmayı hedeflemektedir. Bunun yanında da ortaya koyulan çiğ köfte lezzeti ile, Türkiye’nin önde gelen çiğ köfte şirketi olunulması hedeflenmektedir. Arsamiea, ürettiği ürünlerin %98’ ini Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden temin etmekte ve Arsamiea şirketi, etsiz çiğ köfte’den acı sosu’na, lavaşından nar ekşisine kadar, pek çok tadın yanında kişilerin damak zevkine hitap etmektedir.

Ayrıca bilmenizden fayda olacağını düşündüğümüz bir durumu sizlere anlatmak isteriz ki, Arsamiea etsiz çiğ köfteleri, etten daha pahalı olan ve besin değeri ile ön planda olan cevizden üretmektedir. Etsiz çiğ köftenin trcih edilmesininin bir nedeni de çiğ etle yapılan etli çiğ köftelerin, doğru şartlar yerine getirilmediği takdirinde, zararlı bakteriler üretmekte ve insan sağlığı için tehlike oluşturmalarıdır.

Hem etli çiğ köftenin, nakliyesi, servisi, saklama koşulları üretici şirketi oldukça zora sokmakta ve tüketiciyi de güven problemi yaratmaktadır. Bu durum da oldukça zor bir durumdur.

“Bu lezzet nasıl oluşturuldu” sloganı ile gün yüzüne çıkan ARSAMİEA etsiz çiğ köfte‘ler, nefis olan lezzetlerinin doğunun en ücra köşesinde oluşturulan baharatlardan almaktadırlar tüm tatlarını.

Arsamiea çiğ köfte bayilik şartları

Çiğ köfte:

Arsamiea firması en lezzetli etsiz çiğ köfteleri üretiyor ve dahası bu ürünleri %100 bitkisel kaliteli besin malzemelerinden üretilmesine olanak sağlıyordur. Arsamiea firması üretmiş olduğu bu etsiz çiğ köfte’leri, sistemin izin vermediği ama gerçek tadına etli çiğ köfte farkıyla ulaşılan çiğ köfterler neredeyse sıfır farkla üretimini sağlamakta ve bu üretim de ayırt edilemeyecek kadar nefis ve lezzetli olmaktadır.

Çiğ köfte beslenme değerleri (100g) için;

Enerji (kcal)    250

Karbonhidrat (g) 33.51

Protein (g)      6.76

Yağ (g)              9.91

Arsamiea lavaş

Lavaş olmadan çiğ köfte düşünülebilir mi, ya da yenilebilir mi ? Çiğ köfte sektöründe lavaş olmazsa olmazlardan biridir ve dahası sanki Lavaş ekmeği olmazsa çiğ köfte eksik kalacakmış gibi düşünülür. Kısacası lavaş çiğ köfteyi tamamlayan etkenlerden en önemlisi olması hasebi ile, lavaş sektöründe Arsamiea Lavaş hijyenik ortamlarda ve tüm kalite belgelerine sahip olması ile dikkat çekmektedir.

Gelelim çiğ köfte için olmazsa olmaz olan lavaşa ve lavaşın tadına. Yapılışını anlatmak gerekirse, lavaş yöresel bir tat olup, mayalı hamurdan yapılan yufkaların kızgın tandır duvarlarına yapıştırılmasıyla oluşturulan bir ekmek türüdür. Şirketin üretmiş olduğu lavaşlarda ölçü özelliklerinin paylaşmak gerekirse, 38 cm x 25 cm Kalınlık: 0,5 mm Ağırlık: 45 gr. dolaylarındadır.

Acı sos

Çiğ köfte için aynı lavaş gibi olmazsa olmazlarından bri diğeri de acı sossudur. Bu durum için de şirketimiz elinden geleni yapıyor olup, Acı sos üretimini gerçekleştrimektedir. Acı sos malzemeleri ;

Nar Ekşisi

Baharat

Sızma Zeytinyağı

Sarımsak

Biber Salçası

Arsemiea çiğ köfte bayilik şartları ile ilgili bazı bilgiler

Güncel Bayi – Franchise Şube Sayısı: 373 tanedir.

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Personel, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması alanlarında destekleri mevcuttur.

Arsamiea çiğ köfte bayilik iletişim bilgileri

İrtibat Numarası : 0 212 476 04 02 – 03

Fax Numarası : 0 212 476 04 03

Web sitesi: www.arsamiea.com.tr

Email: [email protected]

Adres Bilgileri: Ugur Mumucu Mah. 2271 Sokak No : 12 / A İstanbul / Sultangazi

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy