Cep telefonu dükkanı açmak isteyenlere tavsiyeler

Gelişen teknoloji sayesinde yaklaşık 20 yıldır hepimiz cep telefonuna sahibiz. Günlük hayat içerisindeyken birbirimizi var iletişimimizi son derece hızlandıran cep telefonları ticari girişimciler için de önemli bir sektör olmaktadır sektörün bu kadar önemli olmasının temel sebebi ise sürekli yenilenen modellere sahip bir sektör olması ve sektöre yatırılan paranın hızlı bir şekilde geri alınabilmesinden kaynaklanıyor. Ürünlerin sürekli olduğundan dolayı bir kez yapılmış olan bu yatırım ömür boyu kazanç getirecek harika bir işin kapısını sizlere aralıyor.

Cep telefonu dükkanı açmak kârlı mı? diyenler; ülkemizde en çok para kazandıran işlerden biri cep telefonu dükkânlarıdır. Sektöre son derece yüksek maliyetlerle başlayabileceğiniz gibi, daha az rakamlara da başlama şansınız bulunmaktadır. Bugün Türkiye’de çok sayıda mahalle arasında kurmuş olan cep telefonu satış dükkânları interneti son derece aktif bir şekilde kullanarak başarılı olmaya devam ediyorlar. Faturalardan gelen kazançlar, telefon tamiratlarından gelen satan kazançlar ve telefon satışlarından gelen kazançlar olmak üzere birbirinden farklı çok farklı kazanç yöntemleri bulunmaktadır. Cep telefoncu açmak için eğer ki daha kurumsal bir firmada çalışmak istiyorsanız bu sefer yapacağınız maliyetin çokta yükselmesi söz konusu oluyor. Bununla beraber daha güçlü kazançlar elde etme imkânınız da son derece yüksek olmaktadır. Klasik ticaretin en önemli unsurlarından bir tanesi olan para ile para kazanmak tam anlamı ile bu sektör için geçerli diyebiliriz.

Bugün Türkiye’deki en önemli telefon operatörlerinden herhangi birinin bu halini aldığınız zaman sizlere sunacakları destek ve imkânlar oldukça yüksek oluyor. Bununla beraber sermayenin yanı sıra farklı şartlarda arayan bu şirketlerin bayiliğini alabilmek oldukça zordur. Ortama bir cep telefonu satış dükkânının aylık getirisi tamamen dükkânın ürün çeşitliliği ile birlikte değişmesine rağmen aylık 7000 TL ve üzeri bir gelir seviyesi kazanıyor desek yalan konuşmuş olmayız. Çünkü hem telefon kabı, hem telefon satışı ve tamiratı gibi çok farklı kazanç elde edebileceğiniz imkânların bulunmasından ötürü bu tarz kazançlar son derece normal karşılanıyor. Eğer ki Sermayenizi yükseltebilirseniz daha büyük bir dükkâna geçebilirsiniz bu sektörden çok daha fazla kazanç elde etme imkânınız bulunmaktadır. Bununla beraber bu sektördeki rekabet ortamının son derece saat oldu unutmamalıdır. Bir birinden farklı ve güçlü telefon markalarının her yıl çıkardıkları lüks telefonlar sayesinde satışlarında kervanı oldukça yükseldi. Bu sektörde uzman olan kişilerin yaptığı açıklamaya göre esas parayı kazandıkları bölüm ikinci el telefon tamirat ve satışından kaynaklanıyor.

Cep telefonu dükkanı açmak için kredide alabilirsiniz. Bunun için banka kredilerine başvuru da bulunabileceğiniz gibi, sitemiz üzerinden 0 faizli devlet destekli iş yeri kredilerine de baş

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy