Komagene çiğ köfte bayiliği nasıl alınır

Komagene çiğ köfte bayiliği nasıl alınır bayilik şartları isim hakkı franchise bedeli şube açmak istiyorum ve maliyeti ne kadardır hakkında detaylı bilgiyi makalemizi okuyarak edinebilirsiniz. Ülkemiz gerek Akdeniz ve Ege mutfağı, gerek Karadeniz mutfağı ve gerekse de Doğu mutfağı ile yemek kültürü birbirinden farklı onlarca tat ile tatlandırılmış bir yere sahip olması ile ün yapmıştır. Çiğ Köfte de bundan 10 yıl öncesine kadar doğuya has bir yemek kültürü olmasına arşın artık tüm ülkede birbirinden farklı yerlerinde en fazla tükenen yiyecek olagelmiştir.

Toplum olarak her ne kadar etin yemeklerde yoğun bir şekilde kullanılmasını eleştiriyorsak eğer, et doğulu insanlar için ayrı apayrı bir kültür. Doğu illerinde yediğiniz etin benzerini bilhassa İstanbul’da yemeniz oldukça zor. Bu durumdan kaynaklı olarak doğu mutfağında genellikle etli yemekler hakim olmaktadır. Lakin çiğ köftede ne denli et kullanmalıyız konusuna gelirsek, bizim acizane kanaatimiz de tıpkı ülkenin aldığı karar gibi, etli olacaksa çiğ köfteyi güvenli yerlerde az yemeli ama bu şans yoksa etli çiğ köfte yerine güvenilir bir yiyecek olan etsiz çiğ köfteyi tüketmek en sağlıklı olanı olacağı yönündedir.

Çiğ köfte adı nereden gelmektedir?

Adıyaman mı yoksa Urfa mı çiğ köfte merkezi tartışması her geçen gün devam ederken, lezzeti ile herkesi mest bırakan çiğ köfte asıl olarak çiğ etten yapıldığı için bu isim ile anılmaya başlamıştır. Doğu illerimiz başta olmak üzere insan emeğiyle pişen bu köfte için, sağlık bakanlığımız tarafından çiğ etin tek bir merkezde üretilip dağıtılması gıda sağlığı bakımından tehlikeli olması hasebiyle, bu durumun et kullanarak mümkün olmadığı yönündedir. Bu durumu ortadan kaldırmak maksadıyla da etsiz çiğ köfte yapımı ve satımı fikri türemiştir.

Komagene firması müşteri için pazara çıktığı ilk günden bu yana, etsiz çiğ köftenin öncülerinden birisidir. 2003 yılında ilk kez çiğ köfte işi için üretime başlayan markaya sahip olmayı planlayan şirket 2008 yılına kadar ciddi bir uğraş ile 100’ün üzerinde şube açmayı gerçekleştirdi. Türkiye’nin ve dünyanın lider çiğ köfte üreticilerinden olmayı başaran ve aynı zamanda içerik olarak ise tamamen doğal % 100 katkısız malzemelerden üretilen Komagene çiğ köfte kısa sürede ününe ün kattı. Komagene çiğ köfte bayiliği atıldığı günden bu yana, kendine özgü lezzet çizgisini  ve standardını bozmayan çizgisiyle, daha sonra pek çok markanın üretim yapmasına rağmen aranılan bir marka olmayı sürdürüyor.

Komagene firmasının asıl amacı hizmet ve ürettiği üründe sıfır hatayı yakalama anlayışı olmuştur. Söz konusu marka değeri olan firmanın şimdiki öncelikli amacı, öncülüğünü benzer ürünlerle genişletmek ve yurt dışına doğru açılarak ülkemizde sevilen bu nadide ürünü yurt dışına da pazarlamaktır.

Komagene çiğ köfte bayiliği şubelerinden istenen şartlar

Komagene çiğ köfte bayiliği sayesinde, düşük yatırım maliyetleri ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı sayesinde yoğun talep alan ve ülkenin çiğ köfte bayiliği noktasında ilk sıralarda yer alan marka, franchise isteyen adaylar için bölge analizi, mimari tasarım, eğitim ve danışmanlık desteği sağlamakta bunun yanında ise Komagene belirlenmiş olan standartları sağlayabilmek amacıyla etkin destek sağlamaktadır. Bu destekten faydalanmak için,

  1. Reklam, pazarlama, kampanya çalışmalarında ulusal destek istiyorsanız
  2. Düşük yatırım bütçesine sahipseniz
  3. Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız
  4. Tüm ihtiyaçlarınızın şubenizin kapısına kadar gelmesini istiyorsanız
  5. Yatırdığınız parayı kısa vadede geri kazanmak istiyorsanız
  6. Kısacası, Komagene Uygarlığı gibi büyük bir ailenin her zaman yanınızda olmasını istiyorsanız bayilik almak için daha fazla beklememelisiniz.

Komagene, çiğ köfte bayiliği veren firmalar arasında gösterilmeltedir. Şartlarını açıklamak gerekirse, Komagene’nin iş düzeni kurallarına uymalısınız, iş konsantreniz yüksek olmalı, ödemeleri aksatmamalısınız, Franchise sisteminin firma tarafından belirlenmiş olan kurallarına riayet etmek

Çiğ köfte tezgahı fiyatları

Eğer bir dükkan kurup bayilik almaya karar verdi iseniz bilhassa olmazsa olmaz ürünleri dükkanınıza almanız gerekmektedir. Bu ürünlerin fiyatları da sizin için oldukça önem arz etmektedir.

BU ADRESTE ÇİĞ KÖFTE TEZGAHLARI BULABİLİRSİNİZ.

Üst kısımda camlı bölmesi alt kısımda soğutmalı malzeme deposu  ile tamamı paslanmaz kromsac 304 kaliteden oluşan soğutmalı çiğ köfte dolabı çiğ köfte satışı ve teşhiri için ve yer kaplamayan açılır kapanır set şeklinde tezgahı ile kullanımı son derece ekonomik olan çiğ köfte dolaplarını tercih edebilirsiniz.

Başka bir dolap ise, çalışma aralığı 0C ile 7C arası olan, 190 × 60 ebatlarında ki tezgah altı dolaplarına 2200 TL’ ye ulaşabilirsiniz.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy