Çiğ köfteci sait bayilik şartları

Çiğ köfteci sait bayilik şartları nelerdir bedeli ne kadardır gibi sorulara sizler için cevaplar aramaktayız. Son yılların en gözde ve en güvenilir iş fırsatlarından biri de çiğ köfte bayiliği açmak diyebiliriz. Şimdi size anlatmaya çalışacağım bu sektörde o kadar fazla başrol firması ve markası var ki, hangi şartlarından ve hangi konumundan yazıma başlamam noktasında ciddi bir araştırma yaparak kaleme almak zorunda kaldık.

Şimdi sizin durumun ile empati kurmaya çabalayacağım. Muhtemelen küçük bir maddi birikiminiz var ve siz elinizde bulunan bu meblayı, karlı bir yatırıma dönüştürmek istiyorsunuz. Ama bu karlılığa çevirme işini yaparken nereden başlayacağınızı da bilmiyor oluşunuz sizi korkutuyor değil mi? Okumaya başlamış olduğunuz yazı da bu sorunu ve gerekli olan izlenecek yolu sizlerle paylaşmaya çaba göstereceğim.

Söz konusu olan bu firma, çiğ köfteyi elde yoğurarak sunuma hazırlama görevini layıkıyla gerçekleştirmektedir. Tüm dünya doğudan gelen bu tadı tatmak için bu firmalara ihtiyaç duymakla beraber geleneksel lezzetimiz olan çiğ köfteyi tüm evrene tanıtmayı kendilerine şiar edinmişlerdir. çiğ köftecisi sait dünya çerçevesinde global yatırımlarını arttırmak maksadıyla bayilik veren firmalar arasında yerini almaktadır.

Etli çiğ köfte mi, etsiz çiğ köfte mi?

Hepimiz artık biliyoruz ki etin son kullanım durumundan kaynaklı olarak, çiğ köftede et bulunması yasaklanmıştır. Piyasada varlığını devam ettiren çiğ köfteler, etsiz çiğ köfte olarak masalarımızı donatmaktadırlar. Etsiz üretilen çiğ köftenin muhafaza edilmesi, nakliye edilmesi ve akabinde müşteriye satışı çok daha sağlıklı olup bu durum müşteriler gözünde de güvenilir bir unsurdur. Çiğ köfte firması Türkiye’de son bilgilere göre 35 sayısına yükselmiştir.

Türkiye genelinde olan bu 35 firmanın yaklaşık olarak %80’lik kısmı yöresel mekanlarda faaliyet göstermekte ve yalnızca kendi bölgelerine ürün gönderimi yapmaktadırlar. Bu 35 firmadan yalnızca 7 veya 8 tanesi yalnızca tüm Türkiye’ye ürün gönderebilecek kapasiteye sahiptir.

Liderlik seviyesinde ismini hep ilk sıralarda gördüğümüz Çiğ köfteci sait ustanın kendi el emeği ve yöresel çiğ köfte tadı ile oluşturduğu müşteri portföyünü hep güncel ve sürekli geliştirme çalışmaları doğrultusunda en iyi seviyelerde tutmaya çalışması takdire yakışır bir durum olduğunun altını çizmek isteriz.

Kurumsal olma yolunda çiğ köfteci sait usta

Bireysel kişilerce kurulan ve bireyselciliğin ön planda olduğu bu firmamız gün geçtikçe anonim şirket olma yolunda emin ve sert adımlar atmış ve bunun sonucu olarak da fazlasıyla yol katetmiştir.

Çiğ köfteci sait bayilik şartları nelerdir?

Çiğ köfteci sait bayilik şartları için bilmeniz gerekenleri açıklayalım. Öncelikli olarak kendinize dükkan bulup akabinde eksik olan tüm tadilat işlemlerini tamamlayıp, ürün siparişi veriyorsunuz.

Göndermiş olduğunuz ürünleri perakendeye çevirip, satışınızı gerçekleştiriyorsunuz.
Tüm bu işlemler için ne bir ek ücret, ne bir kapora, ne de bir isim hakkı ve teminat vb. haklar istenmemektedir.

Firma tarafından şube açacaklar için başvuru yapacak olanlarda aranan şartlar yukarıdaki gibidir. Firma tarafından açılacak şube için makul şartlar sunulmuştur. Eğer siz de bu firma nezaretinde şube açmak istiyorsanız, ücret talebi olmadan güzel meblalar kazanabilirsiniz. Ek gelir imkanı sunan yerler arayışınızda dahi olmak üzere çiğ köfte bayiliği veren firmalarını araştırmak sizin için gayet mantıklı bir girişim olacaktır.

Çiğ köfte dükkanı açmak için gerekli evraklar nelerdir?

Çiğ köfte dükkanı açmak ve bayilik işi günümüzde oldukça revaçta olan bir girişimcilik örneğidir. Popüler olan bu sektör içinde yatırım yapmak isteyen girişimcilerin en çok sorduğu ve merak ettiğini düşündüğümüz Çiğ köfteci sait bayilik şartları konusunu girişimciler için araştırma kararı aldık.

Çiğ köfte dükkanı açmak için açılış işlemi

Öncelikle, evrak olarak bir muhasebeci ile anlaşmanız gerekmekte ve maliye açılışınızın yapılması işlemi ile yazar kasa temini gerekmektedir. Bu işlemleri  (1500 tl) karşılığında yapabilirsiniz.

Çiğ köfte dükkanı için hijyen belgesi nasıl alınır?

Tüm gıda iş yerleri için geçerli olan ve tüm çalışanların alması zorunlu olduğu ‘’ Hijyen belgesini ‘’ alınması gerekli halk eğitim merkezlerinden (1 hafta sonu kursa giderek alınabiliyor) 50 TL karşılığında alınması gerekmektedir.

Çiğ köfteci açma ruhsatı

Bayilik almaya çalışan girişimciler, ruhsat olarak dükkanın bağlı olduğu belediye giderek iş yeri çalışma ruhsatını alma işlemini gerçekleştirmeliler. Yaklaşık olarak 100 – 300 TL arası bir mebla ödemeniz gerekmektedir.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy