Doping çiğ köfte bayiliği şartları

Doping çiğ köfte bayiliği şartları konusunu ele aldığımız bu makalede çiğ köftenin tanımını yaparak giriş yapmak istiyorum. Türkler olarak mı yoksa ülke olarak mı böyleyiz bilmiyorum ama bu coğrafyada yaşayan herkesin acıyı, yöresel tatları sevdiğini düşünmekteyim. Özellikle de doğu usulü acılı yapılan yemeklerimiz bizim için vazgeçilmezdir, o tatları asla bırakmayız. Ülkemizde de bu durumu sayılarla görmemiz mümkündür. Türkiye’de günde ortalama 100 ton çiğ köfte tüketilmektedir. Bu rakam epey fazla değil mi sizce de? Ama ülkemizde bu rakamlar az bile. Hatta daha da ilginci ve şaşırtıcı olanı çiğ köfte pazarının hacmi 1 milyar TL’ye çoktan ulaştı bile. Batı, Doğu tarafının ürettiği gıdayı pazarlıyor artık.  İşin ehli uzmanlara göre, pazarda ki bu büyüme durumu, yatırım maliyeti düşük, kar marjı yüksek olması hasebiyle an be an yeni girişimciler, firmalar ve markalar varlığı ile büyümeye devam edecektir.

Çiğ köfte dükkanı açmak istediğinize emin misiniz?

Bilhassa size yöneltmek istediğim bir kaç soru olacaktır. Çiğ köfte bayiliği alma işini neden yapmak istiyorsunuz? Öncelikle tahmin ettiğim üzere etrafınız da bulunan, çiğ köfte dükkanlarının çok para kazandığını mı düşünüyorsunuz yoksa. Ve yahut, mahallenizde ki yada yakında ki cadde üzerinde en büyük eksiklik çiğ köfte dükkanının olmaması mı? Eğer bu konularda net ve mantıklı cevaplar verebiliyorsanız, bu işi yapmaya çoktan niyet etmişsiniz ve yapmaya muktedir olma yolunda ilerliyorsunuz demektir. Öncelikle muhakkak daha evvelinde, çiğ köfte dükkanı açmış olan kişi ya da kişilerle irtibata geçmenizi isteriz ve bu konuşmadan gerek dükkan harcanırken harcanan tutarı ve gerekse de günlük ne kadar kazancın olacağını öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra, mahallenizde veya yakın caddede merkezi yerlerde hangi bayiliğe ait çiğ köfte dükkanlarının olduğunu görmenizi öneririz. Çünkü Doping çiğ köfte, yakınlarda hali hazırda olan bir bayiliği varken ikinci bayiliği çok elzem bir durum olmadan aynı mahalde açmaya izin vermemektedir. Bu durumu unutmadan çiğ köfteci açmak isteğinizi değerlendirin ve eminliğinizi sağlayın ve kararınızı ona göre vermenizi isteriz.

Doping çiğ köfte hakkında

Bilhassa, müşteri ve kalite odaklı olan bu firma çiğ köfte bayiliği veren firmalar arasında ve ilk olarak insan sağlığına önem vermiştir. Firma kısa sürede, üretim için gerekli olan tüm sertifika ve izinlere sahip olmuştur.  Firma ürünlerinde % 100 kalite ve doğallıktan yana olmuş ve nitekim ürünlerini de o ölçüde hazırlamıştır. Yöresel ve geleneksel olarak tüm ülkeye tanıtılan bu yeni tat, Doping çiğ köfte firması tarafından, en sağlıklı ve temiz şekilde sunuma hazırlanmaktadır. Üretilecek tüm ürünlerde kullanılan, bulgur, salça ve kimyon, karabiber, sumak, nane gibi baharatlar steril ve güvenilir ortamlarda hazırlanan alanında ki en iyi firmalardan alınmaktadırlar.  Diğer taraftan ise, Türklere özgü olan bu damak tadını tüm dünyada yaşayan diğer insanlara tanıtmak isteyen bu yetkin firma, bayilik veren firmalar arasında öncü olma ve aynı zamanda önemli olma gibi bir özelliğe sahiptir.

Doping çiğ köfte bayilik alabilmek için

Girişimci olarak yeni bir Pazar arayışınızda daha yol arkadaşı arıyor iseniz ve yol arkadaşı olarak Doping çiğ köfte bayiliği şartları sizin için uygun mu, değil mi sorusuna cevap arıyorsanız bu makaleyi okuya devam etmenizi tavsiye ederiz.

Firmamızda, ulusal ve uluslararası bağlamda tüm sertifikaların tam olduğu özel imalathanede, sağlık ve hijyen koşullarına da fazlasıyla önem verilerek üretilmekte olan çiğ köftelerin taşınması da gayet hijyenik ortamlarda gerçekleşmektedir.

Firma her ne vakit yardıma ihtiyacınız olsa, deneyimli ve tecrübeli ekibini sizlere göndermektedir. Daha sonrasında ise güvenli sevkiyat yolu sayesinde günlük ve taze olarak yollanmaktadır.

Doping çiğ köfte bayilik şartları

Doping çiğ köfte bayiliği şartları içerisinde firma bayilik almış bayisine, hak ettiği değeri misliyle veren Doping çiğ köfte daha verimli ve kazançlı çalışmaya da olanak sunmaktadır.

Firma, bayisinden marka bedeli veya ilave bir ücret almamaktadır.

Bayiliğin istediği konsepti ve dekorasyonu hazırlayıp, makul maliyetlerle işyerinizde tüm istediğinizz değişiklikleri yapar ve çalışmaya hazır bir mekan olarak teslimatını yapmaktadırlar.

Bayiliğin imkanı varsa, sadece yönlendirme desteği de sunulabilmektedir.

Doping çiğ köfte firması, yeni kurulan şubeyi desteklemek adına hedeflenen ciroya ulaştığı taktirde şubeye aylık geri ödeme yapılmaktadır.

Şubenin göstereceği performansa göre değişkenlik gösteren aylık ve yıllık ödüller bayiliklere verilmektedir.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy