Emek çiğ köfte bayilik şartları

Emek çiğ köfte bayilik şartları , çiğ köfte yeni bir yiyecek değil, yüz yıllardan beridir vazgeçilmez bir lezzet olmuştur ülkemiz için. Çiğ köftenin iç harcında, bitkisel karışım ve baharatların bulunması bu tadı daha doyumsuz ve vazgeçilmez yapmaktadır.

Emek çiğ köfte firması da yeni kurulacak şubelere verdiği destek ile ciddi bir bayi alt yapısına ulaştığını görüyoruz. Marka değeri olan firma, bayi odaklı, bayisine değer veren hem bayinin hemde ana firmanın kazanması anlayışıyla devam eden firma onlarca teşvik sağlayan koşullarıyla çiğ köfte severleri ve bu durumdan para kazanacak şubeleri yalnız bırakmayacağa benziyor.

Günümüzde çiğ köfte üretimi yapan onca firma farklı bir çiğ köftenin lezzetini müşterilerine sunmak için, bitkisel karışımın dışında farklı arayışlara yönelmişlerdir. Bu farklılığı deneyen firmaların asıl amacı, oluşacak çiğ köftenin lezzetini arttırmak olmuştur.

Bu yüzden o firmalarda lezzet kalitenin önüne geçmiştir. Çiğ köftenin faydalı olabilecek bitkisel yönlerine girmemişlerdir. Ama Emek çiğ köfte bu konuda tattan asla taviz vermemektedir. Çiğ köfteci açmak istiyorum diyen girişimcilerin de dikkatini çekmektedir.

Emek çiğ köfte ile yeni kazanç imkanı

Emek çiğ köfte bayilik için yaptığımız araştırma sonucu fark ettiklerimizi sizlerle paylaşmak isteriz. Halk bunu çok sevdi ve çiğ köfte denildiğinde eskiden akla gelen Urfa, Adıyaman yerine şimdi köşedeki çiğ köfte şubeleri akla gelir oldu ve artık eskisi  gibi köfte de etten değil, bulgurdan yapılır oldu. Kısacası etsiz çiğ köftede fast – food zinciri bir kez daha başarıyla uygulandı. “Etsiz çiğ köfte” sloganıyla yola start veren girişimciler deyim yerindeyse yeni sıfırdan bir pazar ortaya çıkardılar. Çiğ köfteyi restoran köşelerinde ara sıcak yenilen bir gıda durumundan çıkarıp, başlı başına birer marka haline getirmeyi başardılar. Öncelikle kocaman büyük tesisler kurup, çiğ köfteyi fast – food zincirine dönüştürmeyi şiar edindiler. Tüm bu imal süreci ise, yetkili gıda mühendisleri nezaretinde, kullanılan malzemelerin yoğurulmasından servise hazır hale getirilmesine değin, el değmeden üretim yapmaktadır. Hepimizin de göreceği üzere, artık birden çok marka kendilerine ait modern tesislerinde, hijyenik ortamlarında etsiz çiğ köfteyi üreten şirketlerin sayısı ivedilikle artmaktadır.

Emek çiğ köfte bayilik şartları

Firmamız markasını idame ettirecek şubeleri kurmak isteyen girişimcilerden Emek çiğ köfte bayilik şartları kapsamında şube marka bedeli ve yahut ilave bir ücret almamaktadır.

Bayinizi cadde yakınlarına, işlek merkezlere kurmanız gerekliliğinin yanı sırasında şubenizi istediğiniz konseptiniz ile firmamız da hazır hale getirebilmektedir gayet makul ücretler ile. Aynı zamanda firmamız sizin kuracağınız bayilikte size fikir arkadaşlığı da yapabilmektedir.

Öncelikle müşteri ve kalite odaklı çalışmalısınız.

Franchisee olmadan önce 1 hafta süre ile eğitim alabilecek zamanınız olmalı.

İşinin başında durabilecek ya da yeterli ve verimli süreyi işe ayırabilecek vaktiniz olmalı.

Enerjisi yüksek ve ekibini geliştirebilecek ve motive edebilecek bir kişiliğe sahip olmalısınız.

işletim standartlarını en üst düzeyde uygulayabilecek bir yapıya sahip olunmalı.

Başvuru için sitemizden başvuru formunu doldurabilirsiniz. Uygun görüldüğünüz takdirde, firmamız sizlerle iletişim halinde olacaktır.

Çiğ köfte dükkanı açmak ne kadara mal olur?

Emek çiğ köfte bayilik şartları araştırıldığında eğer kararınızı emek çiğ köfte bayilikten yana kullanıp ve gerekli bayilik kurma şartlarını çiğ köfte dükkanını açmaya karar vermeniz ile paralel olarak uyguladığınıza ve akabinde iş yerinin açılacağı yeri belirlediğinize göre, şimdi geldi bu iş için ne kadar para harcamanız gerekmekte diğer adıyla maliyet hesaplaması vardır. Öncelikle bilmeniz gerekmektedir ki, işinize başlamadan evvel, iyi bir iş planı yapmanız durumunda, üç gün sonra dükkanı kapatmanızı engelleyecektir.

İş yerinin aylık ve yıllık kirası ile kira artışı, dükkanın dizaynı için gerekli olan harcamalar, yazar kasa akıllı pos cihazı için yapılacak harcamalar, iş yerinde çalışacak olan kişi sayısı ve çalışanları sigortaları ile maaşları, masalar sandalyeler ve servis malzemeleri, aylık ve yıllık ödemeniz gereken vergiler ve Belediye’ye verilen çöp, emlak, reklam gibi vergiler ile vitrinde bulunması gereken çiğ köfte buzdolabı akla gelen ilk harcamalarınızdır. Bunun yanında dükkanın açılışı esnasında iş yerinin tanıtımı için yapılacak açılış giderleri, reklam, broşür maliyetleri vb. giderleri de iş planınıza dahil etmelisiniz.

Eğer iş yeri açmak için devlet desteğine veya krediye ihtiyaç duyarsanız KOSGEB hibe kredilerini araştırmanızda fayda olabileceğini düşünmekteyiz.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy