Emekli Olanlara Kredi ve Promosyon Fırsatları 2019

Emekli Olanlara Kredi Ve Promosyon Fırsatları 2019

Emekliler bu yılki kredi ve promosyon fırsatları genelinde verilecek olan ücretlerin zamanı konusunda emekliler açıklamanın yapılacağı günü bekliyor. Emekli promosyonları ile alakalı olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Mehmet Müezzinoğlu tarafından emeklilere yönelik yapılan promosyon çalışmaların nihayet sonuna gelindiği yönünde açıklama gelmişti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Mehmet Müezzinoğlu emeklilerin maaşlarını aldıkları bankalardan alacakları promosyonlar ile alakalı olarak çalışmaların bittin ve çalışmaların sonuna gelindiğine yönelik açıklamalarla 2019 yılında bankalardan promosyon ücretlerinin ödemelerinin yapılacağına konusundaki güzel haberi sonunda vermişti. Bu açıklamanın ardından ise bir diğer açıklama da bulunacak olan Sayın Başbakan Binali Yıldırım beklenmeye başlandı.

Emekli Promosyon Rakamları Ne Olacak?

Başbakan Binali Yıldırım tarafından kamuoyuna duyurulacak olan açıklama ile bankaların promosyonların ödemesi safhasına geçeceği  ve bu açıklama ile 2019 yılına kadar ödemelerin yapılacağı belirtiliyor. Bankalar ile Sosyal güvenlik kurumu arasında imzalanacak protokolle birlikte ödenmeye başlanacak olan promosyonlar 3 yıllık dönemli olmak üzere ödenecek.

Emeklilerin maaşlarını geçiş yaptıkları veya kalma sözü verdikleri eski bankalardan, gelecek  3 yıl boyunca maaşını almayı taahhüt eden emeklilere 3 yıllık promosyon toplu olarak ödenecek. Maaşlara göre promosyon fiyatları da farklılık gösterecek.

Bankaların verdiği son teklif ile maaşı 1.000 TL kadar olan emekliler için 330 TL, maaşı 1.000 ila 2 bin lira arasında olan emekliler için 400 lira, aylık maaşı 2.000 Türk lirasının üstündeki emekliler içinde 450 Türk lirası ödeme teklifinin verildiğini ve Bankalar ile son bir toplantı yaparak karar varılacak olan promosyon rakamlarını emeklilerin lehine olacak şekilde Başbakan Binali Yıldırım’ın devreye girmesiyle bu fiyatların yükselmesi gündemde.

Emekli promosyon ödemeleri  ile ilgili olarak yapılan çalışmalarla ile ilgili olarak emeklilere ne kadar ödeme yapılacağı tam olarak belirtilmese de bankaların verdiği rakamların Başbakan ile tekrar yapılacak olan görüşmeden  daha yüksek fiyatlarla ayrılacağını ve emeklilerin düşündüğü rakamlarda anlaşmaya varılacağı tahmin ediliyor.

  • Promosyon başlangıç tarihi Mart 2019
  • Maaşı bin liradan az olana 330 lira
  • Maaşı bin-iki bin aralarında olana 400 lira
  • Maaşı iki binden fazla olana 450 lira
  • Promosyondan yararlana bilmek için bankalara 3 yıl o bankada kalma sözü vermeniz gerekiyor.

İng Bank Emekli Maaşını Aktaranlara 2 Çeyrek Altın Hediyesi

İNG Bankasına maaşını geçirecek ve 3 yıl süre ile bankadan emekli maaşını alacak tüm Emekli için banka promosyon ödemesinin yanında birde tam 2 tane çeyrek altın hediye ediyor. Emekliler bir de bunun üzerinde bankadan 10.000 TL ve üstünde kredi istedikleri takdirde bankanın çeyrek altın sayısı 3 taneye çıkıyor.

İşbankası 50 TL para puan hediyesi

Tüm Sosyal Güvenlik Kurumu emekli maaşını en son 31.12.2016 tarihine kadar İşbankasına aktaran emeklilere İşbankası emekli paketi promosyonundan yararlanmalarının yanında sıra bir de 50 TL maxipuan hediye ediyor.

Garanti Bankası Emekli Maaşını Taşıyana 1 Çeyrek Altın

Emekli maaşını Garanti bankasında geçiren ve burda üç yıl Garanti bankasın da kalma sözü veren tüm emeklilere Garanti bankası 1 çeyrek altın değerinde gram altını emekli hesabına yatırma hediyesi sözü veriyor.

Akbank emekli aylığını aktarana 300 TL Chip para hediyesi

Akbankasına maaşını taşıma ve üç yıl boyunca Akbankasından emekli aylığını alma taahhüttü veren tüm emekliler 2019 yılında verilecek olan promosyon ödemelerinin yanında Akbankası 300 TL chip parahediyesi alacak.

Finans 360 TL varan indirim fırsatı

Emekli aylığını  QNB Finansbank’a  geçiren emekliler kredi kartı olan CardFinans Emekli ile market ve eczane harcamalarında her yıl 360 TL’ye varan indirim kazanma şansları olabilir.

Şekerbank 300 TL promosyon

Şekerbank emekli maaşını kendisinden alma sözü veren emeklilerin 2 farklı seçeneği bulunmaktadır. Banka 300 TL promosyon veya  2.400 TL krediyi masrafsız, 0 faiz ile 24 ay vadeli olarak kredi fırsatı sunmaktadır. Bununla beraber bankadan yapılacak olan havale ve eft ücretlerinde ve limit üstü çekimlerde herhangi bir ücret almamaktadır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy