Emeklilere Faizsiz Kredi

Emeklilere Faizsiz Kredi

Emeklilere genel olaraktan maaşları kamu bankalarından tahsil etmektedirler. Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Finansbank bu konuda en çok tercih edilen bankalardır. Her banka bu düzenli geliri olan emekli vatandaşların maaşlarını kendilerinden alması için çeşitli kampanya ve fırsatlar sunmaktadır. Bunların arasına artık faizsiz kredi imkanları da girmiştir. Emekli kişilerinde yazın gelmesiyle nakit paraya ihtiyacı olabilmektedir. Çeşitli ihtiyaçları olabilir. İhtiyaçlar dışında bir tatil yapmayı ve kafa dağıtmayı veya özel ihtiyaçlarını gidermeyi düşünerek nakit ihtiyacı hissedebilirler. Bankalar arasında ki rekabet emekli kişiler için faydalı bir hal almıştır. Rekabet sağlandığı için türlü kampanyalar yapan bankalar vardır. Bu bankaların kampanyalarını araştırarak sizin için en yararlı olana karar vermelisiniz.

  • Emekli Kredisi Kampanyası

En gözde olan kampanyalardan birinden bahsedeceğiz. Bu kampanya emeklilere altın kampanyasıdır. Bazı bankalar emekli kişilere, emekli maaşını kendilerine taşımaları durumunda 3 adet çeyrek altın ikramiyesi vermektedir. Bu kampanyayla emeklileri kendilerine çekmek isteyen bankalar aslında emeklilere de büyük bir ayrıcalık tanımış oluyorlar. Bazı bankalar ise farklı bir yola yani nakit para ikramiyesine başvurmaktadır. 300 TL’lik nakit para ikramiyesi veren bankalarda mevcuttur. Emekli aylığına göre bu 300 TL’lik ikramiye 450 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Sizin için en avantajlı bankaları araştırmanız ve başvurmanız her zaman size fayda sağlayacaktır. Anlayacağınız üzere emekli maaşınızı taşıdığınız bir banka sizlere en avantajlı fırsatlarından yararlandıracaktır.

  • Fibabanka Emekli Kredisi Kampanyası

Fibabanka’da emeklilere özel kredi kampanyaları sunmaktadır. Bu kredide 3.000 TL’lik limit veren bu banka 18 aya kadar vade fırsatı sunmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanmak adına bütün kampanyaları takip etmeliyiz. 3.000 TL’lik bir kredi çekmek istiyorsanız Fibabanka’ya başvuru yapabilirsiniz. Bu krediyle birlikte 18 ay vadeye de sahip olabilir ve ihtiyaçlarınızı düzenli şekilde karşılayabilirsiniz. Fibabanka bu işlem için belirli ve cüzi bir rakam işlem ücreti alınacaktır. Aynı zamanda banka sigorta bedeli de istemektedir. Bu ücretleri net olarak bankayla konuşabilir ve öğrenebilirsiniz. Emekliler bu krediyi aldıklarında bu ücretler maaşlarından kesilecektir. Bununla birlikte 18 aylık vade seçeneği olan 3.000 TL’lik kredide aylık olarak emekli maaşından 465 TL alınacaktır. 18 ay boyunca yani 1 yıl 6 ay boyunca bu 465 TL’lik kesinti olacaktır. Ancak bu kredide 1 yıllık yani 12 aylık vade tercih edilirse 345 TL’lik bir kesinti olacaktır.

  • Denizbank Emekli Kredisi Kampanyası

Denizbank’da emekli kredisi olarak çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Denizbank 1.000 TL’lik kredi fırsatı sunmaktadır. 12 ay ve 18 aylık vade seçenekleri belirlenmiştir. Denizbank’ da sigorta masrafı ve dosya masrafı alınmayacaktır. Ancak Fibabanka ile karşılaştırıldığında maksimum 1.000 TL’lik bütçe verilmesidir. Ancak bahsettiğimiz gibi işlem ücreti ve sigorta ücreti tahsil edilmeyecektir. Bu bankada da otomatik ödeme talimatı istenmektedir. Emekli maaşınızdan belirli şekilde taksitler kesilecektir. Bir konuda bu fırsattan bir kez yararlanabilirsiniz. Geri ödeme olarak 12 ay boyunca aylık kesinti 83 TL olacaktır. Bu bankaların verdiği fırsatlardan sizin için en faydalı olanını araştırarak bir karar verin. Emekli maaşınızı bu bankalara geçirerek bu fırsatlardan yararlanın.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy