Esnaf Memnuniyeti Yüksek Bankalar 2019

Esnaf ve sanatkarlarımız , Türk ekonomisinde oldukça önemli bir noktaya sahiptirler. Bu meslek grubuna dahil olan kişiler, mesleki ihtiyaç eksikliğini nakdi ve nakdi olmayan banka kredileri ile karşılamakta iken esnaflarımız ve sanatkarlarımıza kredi vermekte olan bankaların bu konuyla ilgili  hizmetlerinden yararlanabilirler. Günümüz şartlarında birden fazla banka esnaflarımız ve sanatkarlarımıza kredi kullandırmakta , esnaflarımız ve sanatkarlarımızın mesleki gereksinimlerinin karşılanmasına ön ayak olmaktadır.

Bugün ki makalemde size esnaf ve sanatkarlara kredi vermekte olan bankalar hakkında birkaç önemli bilgiler sunacağım. Aşağıda bulunan listeden esnaflarımız ve sanatkarlarımıza kredi vermekte olan bankalar ve bu bankaların bu konuyla ilgili hizmetleri hakkında önemli detaylara ulaşabilirsiniz.

Table of Contents

Vakıfbank

Esnaflarımız ve sanatkarlarımıza kredi vermekte olan bankaların arasında son birkaç yılın en çok dikkat çeken isimlerinden birisi de Vakıfbank’tır. Özellik ile ‘’Şimdi Al 2019’de Öde’’ kampanyası dolayısıyla adından sıkça söz ettiren Vakıfbank, esnaflarımız ve sanatkarlarımızın uzun vadeli kredi ihtiyaçlarını en mükemmel şekilde karşılamaktan eksik kalmıyor. Belirtilmiş olan bu kampanya sayesinde kredinizi şimdi kullanarak ödemesine 2019’de başlayabilirsiniz. 100.000 TL’ye kadar geçerli olmakta olan Vakıfbank esnaf kredisi en fazla 36 ay vade seçeneği ile işlem görmektedir.

Halkbank

Halkbank’ta , esnaflarımız ve sanatkarlarımıza özel hizmetleri ile esnaflarımız ve sanatkarlarımıza kredi vermekte olan bankalar listemizin en üst sırasında yer almayı fazlasıyla hak etmektedir. Sıfır faizli olan Halkbank esnaf kredisi, bu bulunan hizmetler arasında en fazla ilgiyi gören kredi türlerinden biri olmaktadır. Maksimum 30.000 TL’ye kadar sıfır faizli kredi vermekte olan Halkbank, bu hizmeti ile esnaflarımız ve sanatkarlarımızın destekçisi olduğunu gözler önüne sermektedir. Son 1 yıl içerisinde yeni bir işletme kurmuş olan esnaflarımız ve sanatkarlarımızın kullanabileceği bu kredi, KOSGEB desteği ile birlikte sunulmaktadır.

Bunun ile birlikte eski esnaflarımız ve sanatkarlarımız için de çeşitli şekillerde kredi hizmetleri sunmakta olan Halkbank, KOSGEB ve Hazine Destekli kredilerde üst sıralara ulaşan bankalardan biri konumundadır.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası da tıpkı Halkbank gibi esnaflarımız ve sanatkarlarımıza kredi vermekte olan bankalar arasında yer almaktadır. Devlet bankası olmanın avantajlarını çok iyi bir şekilde kullanarak devlet destekli finansmanlarda zirvelere oynayan Ziraat Bankası, esnaflarımız ve sanatkarlarımız en çok çalıştığı bankalardan biri olarak dikkat çekmektedir. Esnaflarımıza ve sanatkarlarımıza mal alımlarında kredi kullanma hakkı vermekte olan Ziraat Bankası, bu kredilerde uyguladığı uygun faiz oranlarıyla da büyük takdir toplamaktadır.

Şekerbank

Esnaflarımız ve sanatkarlarımıza kredi vermekte olan bankalar arasında her zaman boy göstermekte olan Şekerbank, esnaflarımızın yüzünü güldüren kampanyalarıyla adından çokça söz ettirmeyi başarmaktadır. Şekerbank Esnafım Kredisi, Şekerbank esnaf kredileri arasında en fazla rağbet gören kampanyaların başında gelmektedir. Uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile 84 aya kadar artan Şekerbank Esnafım Kredisi, pek çok esnafımız tarafından tercih edilmektedir. Tüm esnaflarımızın ve sanatkarlarımızın yararlanabileceği bu krediler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilmek için Şekerbank şubelerinden herhangi birtanesine gidebilir, başvurunuzun uygun bulunması dahilinde kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

TEB

TEB, esnaflarımıza özel nakdi ve nakdi olmayan kredileriyle bu sektörün en fazla ilgi gören bankalarından biri haline gelmiş durumdadır. Spot ve rotatif olan krediler, taksitli ticari krediler, kredili mevduat hesapları, dövize endeksli krediler, işyeri destek ve yenileme kredileri, TEB esnaf kredileri arasında en çok rağbet gören kredilerden bazılarıdır. Ayriyeten Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kaydı bulunan TEB müşterileri, bankanın sunmuş olmakta olduğu diğer ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerinden de faydalanabilmektedir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy