Faizsiz Kredi Başvurusu 2019-2019

2019 ve 2019 yıllarında tüketicilerden hiç faiz payı almayan konut kredisi ve ihtiyaç kredileri verebilen bankalar bulunmaktadır. Ancak bu banka tarafından tahsil edilen faizsiz krediler türlü kampanya ve şartlar dahilinde verilebilir. Sanayi Bakanlığına bağlı Kosgeb Kobili’lere 50.000 Türk Lirası faizsiz krediyle, Köyüne geri dönen vatandaşlara 30.000 TL geri ödemesiz bağış, emeklilerimize en uygun banka kredileri ve promosyonlar, işçilere, çiftçilere, çalışanlara, emek veren birçok kişiye birçok alanda faizsiz kredi ve destekler verilecek.

Faizsiz Konut  Kredileri

Ev almak isteyen fakat faizini ödemek istemeyen müşterilerine kâr payı alarak, sıfır faizli kredi vermekte olan birçok banka şubesi bulunmaktadır. Bu bankalar da, satın alınmak istenen evin, genelde yüzde 75’ ini alır ve evin ücretine vadeli kâr ekleyerek, ihtiyacı olan müşteriye taksitli olarak satış sunar. Bu seçenekle ev alan kişi faiz ödemeyerek faizsiz kredi kullanmış olucaktır. Ne  kadar evin değeri, kıymeti yükselmiş durumda ise, vadeli alınan bir gayrimenkul gibi düşünüldüğünden dolayı alışverişten oluşmuştur.

Kosgeb Faizsiz Kredi Ve Şartlarını Öğrenelim

İşyeri sahiplerinin arkasında duran Kosgeb, 32 saatlik sürede sertifikasını alarak, iş projesini onaylayan kişilere 100.000 TL faizsiz kredi yardımı vermektedir. Tabi ki bu krediden faydalanabilmek için, parayı almak isteyen kişinin iş kurması yada nace kodlarında belirtilen sektörlerin iş yerlerine bir girişimde bulunması gerekmektedir. 19 ARALIK 2019 tarihinde de, Kosgeb’ e kayıtı bulunan esnaf vatandaşlara yani Kobilere Devlet tarafından desteklenerek 50.00 TL kredi verilmesi kararına varıldı. Bu kapsama alanında müracaat yapacak olan esnaflar 50.000 TL, sıfır faizli krediden faydalanabiliceklerdir. Bu destek 15.000 Esnafımızla buluşacak. 12 ay boyunca geri ödemesiz olarak verilecek olan bu destek sonraki 2 yılın içinde 2 ayda bir eşit taksitlere bölünerek ödenecek.

Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı Faizi Olmayan Kredi

İcabında Tarım İl veya İlçe Müdürlükleri gerekse Tarım Kooperatifleri tarafından Bakanlar Kurulu’nun gündemine girmeden ve kişisel bir paket çıkarılmadan sıfır faizli kredi verilmesi asla mümkün olmayacaktır. 2016 yılında çiftçilere 30 bin lira geri ödemesiz bağış verilmesi kararı alındı ve bu durum da yasalaştı. an itibari ile 30 bin lira alma hakkı kazanan çiftçilerin kısa sürede paraları teslim edilecektir. 2019 yılında köylerine net dönüş kararı alan çiftçi kardeşlerimize 30.000 TL geri ödemesiz bağış verilmesi düşünülmektedir. Bu bağış 15.000 kişiye köye geri dönüşlerine karşılık olarak verilecektir. Faizsiz kredi arayan kişiler, hayvancılık ve tarımla meşgul olmayı hedefleyenler için gayet iyi bir fırsat.

Faizsiz Araç Kredisi Nasıl Alınabilir

Bankalar genellikle yılın sonunda yapmış oldukları promosyon, kampanya paketleri ile 20.000 TL ile 50.000 TL arasında araçların fiyat ve kasko değerine göre faizsiz kredi vermektedir. Örnek olarak şuan itibarı ile Fiat markalı araçların 30.000 TL’ ye kadar Faizsiz araç kredisi vermektedirler. Bu krediden faydalanmak için sıfır araç almak zorunludur.

Ziraat Bankası Kredi (Faizsiz)

Bu aralar çok konuşulan Ziraat Bankası çiftçiye 0 faizli kredi verilme durumu diye bir şey yoktur açıklamasını yapmıştır. Şayet hükümetten gelen özel bir paket yayımlanırsa, Ziraat bankası emekliye, çalışana, memura, işçiye, esnafa, çiftçiye vede üreticiye sıfır faizli kredi sunmaktadır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy