Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Oluşmuş olan borçlarınız dahilinde Garanti bankası ndan Bunises , Bonus Amerikan , Money , Bonus , Gold , Platinium veyahut Flexi kartlarından birine borcunuz olması dahilinde oluşan borcunuzun aylar veya yıllar boyunca ödenmemesi yerine , bankanızla görüşmeniz dahilinde veyahut alternatif yöntemleri kullanarak taksitlendirilmeye gidilmesi , borcun yapılandırılması ve borcun kapatılması gibi çözümler elde edilebilmektedir.

Yanlış düşüncelere düşüp borç batağına batmamak adına bu borcun kapatılması oldukça mantıklı bir adım olacaktır sizler için. Biz yazdığımız makalemizde borç durumunuz oluşması halinde Garanti Bankası kredi kartı olan bonus kartının yapılandırmaya gitmesi halini sizler için araştırarak sayfalara döktük.

Garanti Bankası Kredi Kartı Bonusu Yeniden Yapılandırma

Bankalardan almakta olduğunuz kredi kartlarının dönem borçlarını size söylenmiş olan vakitte almanı dahilinde bir sorun yaşamazsınız. Fakat kişiler , kredi borçlarında ödeme aksaklığı yaparak , borç ödemesi yapmayarak hatta borcun hiçbir kısmını ödemeyerek oluşan faiz sonrası borç artışıyla karşı karşıya kalmakta , sonraki süreçte ise oluşan borç çözümlenemez bir duruma gelmektedir.

Aslında yapılması gerekenler basit , borç yapılandırma kredilerine gitmek yerine veyahut bankalara kredi kartı borçlarını erteleme servislerine başvuru yapmadan önce almış olduğunu kredinin borcunu zamanında yatırmanız gereklidir sadece. Böylece kredi notunuz düşmez ve kredi alma konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. Garanti bankasından şuanda bir kredi almak istemeniz dahilinde , yetkililer kredi notunuza yani daha önce yapmış olduğunuz ödemelere ve bankalarla olan ilişkilerinize bakılmaktadır. Bakıldıktan sonra yapılan değerlendirmeler kapsamında size kredi verilecektir.

Eğer ki sıkışık bir hal almışsanız kredi kartı borçlarınızı ödeyemeyecek duruma geldiyseniz banka şubenize giderekten görüşmeniz gerekmektedir. Borç için oluşacak faiz , borcun katlanmasına sebep olacağından müşteri temsilcileri ile görüşerek bu borcun artmasını engellemeniz sizler adına tavsiye edebileceğimiz bir durumdur.

Sorunu kredi kartı ile yaşamanız durumunda ise kredi kartları departmanı ile görüşmeniz veyahut danışmanız , bonus kredi kartınızda oluşmuş olan soruna çözüm götürmek adına önemli bir adım olacaktır.

Garanti Bonus kredi kartınızı banka şubesiyle görüşmeniz halinde işlem taksitlendirmesine götürebilirsiniz. Bunu satın almış olduğunuz ürünün , ödeme tutarında fazlalık olması ve paranın ödenmeyecek durumunda olması dahilinde çıkış yolu olarak yapabilirsiniz

Garanti Bonus Kredi Kartı İşlem Taksitlendirmesi Yapmak

Eğer ki kredi kartınızla satın aldığınız bir ürünün, aylık tutarı fazla geliyorsa, bu ödemeler dolayısıyla kredi kartı borcunuzda yük oluştu ve zor öder hale geldiyseniz, bankanızın şubesiyle görüşerek, Garanti kredi kartı işlem taksitlendirme yapabilirsiniz.

Bu işlem kişilerin kredi kartı borçlarını ödeyemedikleri için, tek çekim ile nakit ihtiyacını karşılamış kişiler için can suyu niteliğinde bulunmaktadır. Tek çekim yaptığınız zamanki işlem adına Garanti Bankası sizler adına taksitlendirmeye gider ve en fazla 11 parçaya bölüm yaparak, ödemenizi kolayca yapmanızı sağlar.

Garanti Bankası Kredi Kartı Borçluları İçin 72 Ay Taksitlendirme

Taksitlendirme işlemi dahilinde Flexi veyahut Bonus kartına sahip olanlar için kart kullanımlarının tamamıyla durdurulacağı, borçlarını kapatmaları adına ihtiyaç kredisi gibi bir hesap açaraktan bu hesap üzerinden kredi imkanı sunulacağı ve verilen bu kredi ile kredi kartı borçları kapatılaraktan, yeni faiz işlemleriyle borçlunun borcunu ödemesine olanak sağlanması beklenmektedir

 

 

 

 

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy