Hangi Bankalar Daha Fazla Faiz Veriyor İşte Detaylar

Yüksek Faiz Veren Bankalar

Bankalar ın mevduat hesapları bunlar; klasik mevduat, e-mevduat ve vadeli mevduat olarak Bu hesaplara en fazla faiz yüzdesi veren bankalar için yazacağız. Bunlardan bahsederken sizlere bir çok konuda da bilgi vermeyi planlıyoruz. Üzerine Herhangi bir risk almadan yüksek faizle parasını değerlendirmek isteyenler için hiç bir şekilde riske girmeden paranızı değerlendirme yollarımı arıyorsunuz ? Tabi bazı riskli işlerin sizlere geliri daha fazla olabilir fakat bu konuda sizlere düşük riskli bununla beraber paralel ilerleyen daha az faiz oranları karşılayacaktır. Buna rağmen sizlere yine bu bankalar arasında en düşük faiz oranını veren bankayı ve en yüksel faiz veren bankalar hangileri onları göstereceğiz.

Herkesinde bildiği üzere bankaların hepsi belirli bir vade dönemi ile paralarını arttırmayı isterler bunun içinde çeşit çeşit faiz oranları koyarlar, amaç parasını arttırabilmektir. Bankalar uzun süredir parasını riske atmak istemeyenlerin parasını alır ve uzun dönemler faiz kurları uygular. Müşteriler ise riske girme gereğinde hiç bulunmayıp paralarını bankalara emanet ederler. Konumuzda yer alan faiz oranları içinde bankalar verdikleri faizi iyice arttırarak müşterileri ilgi odakları yapılmasını sağlarlar. Faiz oranlarının artması da bir çok kişiyi gerçekten bankalara sürüklemiştir. Bu konuda müşteriyi çeken ve gerçekten güzel olanak sağlayan bankaları tanıyacağız. Ancak fazla olarak verilen bu faiz oranları başta iyi sonradan ise düşmektedirler. Tabi bankaları buna zorlayan şeylerden biriside piyasanın şartlarıdır. Bankalar piyasaya göre faiz kurları ile oynamaktadır. Yani bu sürekli değişiklik gösterebilir.

Türk Lirası ile verdikleri mevduatlı faiz oranlarını aşağıda görebilirsiniz. Faiz oranları bankaların dönemden dönemine, kampanyadan kampanyasına göre değişkenlik gösterebilir.

Anadolubank e-Vadeli TL`ye  %10,75

Yapı Kredi Bankası Vadeli Mevduat TL`ye %5,00

Şekerbank TL`ye %4,50

Denizbank TL`ye %5,50

İş Bankası TL`ye %4,60

Vakıf Bank TL`ye %9,60

Odeabank e-Vadeli Mevduat TL`ye %10,00

Ziraat Bankası TL`ye %4,75

TEB Marifetli Hesap TL`ye %8,50

Fibabank TL`ye %7,85

Halkbank TL`ye %4,75

HSBC TL`ye %5,50

Burgan Bank TL`ye %6,00

Garanti Bankası TL`ye %7,00

Akbank TL`ye %4,50 olarak bilinmektedir.

QNB Finansbank Enpara Vadeli Hesap

QNB Finansbank’ın sunmakta olduğu Enpara şubesiz bankacılık olanakları kapsamında e-vadeli olarak hesap faizleri de oldukça yüksek olaraktan sunulmaktadır. Enpara Vadeli Mevduat hesabı için ise %11,25 faiz oranları ile karşımıza çıkmaktadır. 10 Bin TL adına 32 gün sonrası 98 TL kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Akbank E- Mevduat Hesabı

Akbank’ta bankalar arası yarışa dahil olabilmek adın
a E-vadeli mevduat hesap faizlerini yüksek tutan bankalardan birisi olaraktan karşımıza çıkmaktadır. Faiz oranlarını %11 olarak belirleyen Akbank mevduat hesabı yatırımı yapma şansını elde edebilirsiniz.

HSBC E- Mevduat Hesabı

HSBC ile %9,25 gibi bir faiz oranıyla birlikte vade sahibi olabilirsiniz.

Garanti Bankası E-Vadeli Hesap

Garanti Bankası sunduğu olanaklar kapsamında e- vadeli hesap hoş geldin kampanyası adı altında %11,80 gibi bir faizden yararlanma şansını elde edebilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanabilme adına garanti web sitesinden bilgi sahibi olabilir ve yararlanabilirsiniz.

Denizbank E-Vadeli Hesap

Denizbank’ın her gün değişim gösteren ve yenilenen, ayrıca müşteri odaklı olaraktan çalışmaları neticesinde e-vadeli olarak hesap faiz oranları yüksek bir hal almaktadır.

Denizbank ayrıca %12,50 gibi bir oranda faizle e-vadeli olarak hesap açmanıza imkan sağlamaktadır.  Bu durumda kazancınızda oldukça fazla olacaktır. Bu oranlar ile beraber 10 bin TL`lik bir vadeli hesaptan aylık 97 TL kazanabilirsiniz.  Bu para uzun zamanlar bekledikten sonra daha fazla değer sağlamaz ancak vadeli hesapta duran paranız arttığında sizlere daha fazla kazanç getirir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy