Tuğba Giyim Bayilik Başvurusu ve Şartları

Tesettür giyim konusunda 1993 yılından beri hizmet veren ve 2002 yılında Nihan, 2004 yılında ise Venn markaları ile markasını genişleten Tuğba giyim, tesettür giyiminde sektörde öncü bir marka olmuştur. Hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki şubeleri ile dikkat çeken ve Müslüman ülkelerde adını duyurmuş olan markanın Almanya, Fransa, Azerbaycan, Libya, Suriye, İran ve Arap Emirlikleri ülkelerinde şubeleri bulunmaktadır.

Tuğba Giyim Bayilik Şartları

Bir girişimcinin Tuğba giyim markasından bayilik alabilmesi için; sektörde tecrübesinin olması, tesettür bayan giyimi konusunda bilgisinin olması, sorumluluk sahibi olması, yeterli sermayeye sahip olması, müşteri memnuniyetine önem vermesi, markanın adını en iyi şekilde bulunduğu bölgede temsil etmesi gerekir. Bayilik verilirken alışveriş hacmi yüksek olan ve bayanların rahat girip çıkabileceği bir bölgede olan mekanlar tercih edilir. 250 metrekare alan ya da üzerinde olan mağazalara bayilik verilmektedir.

Tuğba Giyim Corner Uygulaması

Sadece bayilik alanında değil hizmet alanında da girişimcilere destek veren Tuğba giyim markası corner uygulaması ile birlikte girişimcilere ürünlerini tedarik etmektedir. Bu ürün tedariki için; şehir içerisinde adı bilinen bir mağazanın olması, Tuğba giyim ürünlerine mağaza içerisinde ayrı bir alan ayrılması, Tuğba giyim ürünlerinin etiket fiyatları üzerinden satılması, ödemelerin devamlı olarak yapılması, mağazanın 5 km alan çevresinde her hangi bir Tuğbe giyim şubesinin olmaması gerekir.

Tuğba Giyim Bayilik Alma Nedenleri

Bir girişimcinin Tuğba giyim markası üzerinden bayilik alması için geçerli olan pek çok etken sayılabilir. Bu etkenler içerisinde; üç adet farklı marka ile çalıştığından dolayı şube içerisinde müşterilere çok çeşitli ürün sunulması, ürünlerin yüksek kalitede olması, alanında adını duyurmuş ve bilinirlik oranı çok yüksek bir marka olması, ürün çeşitliliği sebebiyle müşteri memnuniyetinin yüksek seviyede olması ve özgün modelleri ile birlikte müşteriyi mağazaya çekmesi sayılabilir.

Tuğba Giyim Bayilik Başvurusu

Tuğba giyimden bayilik almak isteyen kişilerin genel merkeze ulaşarak başvuruda bulunmaları gerekir. Bunun için 0216 484 85 34 numara aranarak ya da Cumhuriyet Mah. Şile Otoyolu Adnan Menderes Cad. No:22-A/B Çekmeköy-İstanbul adresine gidilerek müracaat yapılabilir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy