Kahta çiğ köfte franchising bayilik şartları

Kahta çiğ köfte franchising bayilik şartları konulu yazıyı ele aldığımız bu makalemizde, siz değerli okurlarımıza ve genç girşimci arkadaşlarımıza başvuru koşulları hakkında bilgiler vereceğiz.

Etli mi yoksa etsiz çiğ köfte mi?

Çiğ etle yapılan köfte adı üstünde çiğ köfte. Lakin bu sevdiğimiz tat son dönemlerde Avrupa Birliği standartları çerçevesinde düşünüldüğünde, yeni bir düzenleme ile etsiz çiğ köfte şekline büründü. Türkiye içerisinde bu mevcut durumdan memnun kalanlar var, memnun olanların yanında olmayanlarda mevcut ama. Aslına bakarsanız anlatmak gerekirse çoğu kişi bu karardan oldukça memnun olduğu gözleniyor. İki nedenle bu durum geçerlidir ; Birinci olarak gözümüz ile görmemiş olduğumuz etten yapılan çiğ köfteyi yemek pek kişilerin içine sinmemekte. İkinci olarak ise, dışarıda yapılan çiğ köfte eti çoğu kişi tarafından az bulunmaktadır.

Kahta çiğ köfte franchising bayilik şartları başvuru koşullarından evvel öncelikle bilinmeli ki biz Japon kültüründe ki gibi çiğ balık yemek olarak çiğ et yemeyi iğrenç bulmasak da, çiğ et yemenin sağlığa yararlı olduğunu düşünmüyoruz. Hele bir de alınan bu etin nereden geldiğini tam bilmeden bir ürününü içinde pişmemiş olarak tüketmek, oldukça kabulü zor bir iştir. Yine bilinmelidir ki, eti çok pişirerek yemenin de sağlığa yararlı olduğunu söylemek olmaz. Bu vakitte ne yapılmalı? Eğer ki mümkünatı varsa çiğ köfteyi kendi ellerimizle yaparak tüketmek en güzeli olacaktır ama çoğumuzun bu imkanı olmamasından kaynaklı çeşitli markalardan etsiz çiğ köfteyi tercih ederek çiğ köfte tadını yakalayabiliriz.

Kahta çiğ köfte hakkında

Kahta çiğ köfte firması, Bilal Güzelaydın tarafından kurulmadan evvel, henüz ülke olarak kalkınma döneminde bile değilken ve o yokluk dönemlerinde 1990 yılında 3 ayaklı seyyar araba ile İstanbul’un belli semtlerinde seyyar çiğ köfteci olarak bu yöresel tadı İstanbul’a tanıtmaya ve iş yapmaya başlamıştır. Artık Levent Gültepe’de müşterileri tarafından tanınan çiğ köfteci Bilal Güzelaydın tam 10 yıl sonra yani 2000 yılında İstanbul Levent Gültepe’de ilk şubesini açarak, kurumsallaşmanın tohumlarını atmayı başarmıştır. Kahta çiğ köfte firması, o ilk kurumsallaşma harcından sonra Bilal Usta ile anılmaya başlamıştır.

Kahta çiğ köfte franchising bayilik şartları ve bedeli

Kahta çiğ köfte girişimcilerin önünü açarak, onlara kendi işini kurma fırsatı vermek için elinden gelen tüm desteği diğer şubelere ve açılacak şubelere vermektedir. Firmanın bu durumdaki amacı, fazla bayilik vererek daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemesidir. Firmalar açılacak olan yeni şubeler sayesinde yeni Pazar alanları elde etmektedirler. Girişimci olarak sektöre girmeye çalışan yatırımcılar ise firmanın bu sektörde sahip olduğu tecrübesinde, lezzetinde ve marka değerinde kendine bir yer aralar ve hareket alanı oluşturur. Bilmeniz gereken bir diğer durum da firma, şubelerinden isim hakkı için bedel istemez. Kahta çiğ köfte markası için, kurulum giderleri tamamen şubeye aittir.

Kahta çiğ köfte bayilik alabilmek için

Öncelikle çiğ köfte dükkanı açma niyetinizin olduğunu bizimle paylaştınız. Eğer ki, Kahta çiğ köfte bayiliği veren firmalar içerisinde, seçeceğiniz öncü firmalardan olup, öncelikli olarak, firmanın internet sayfasında bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Akabinde ise, firma yetkilileri başvurunuzu inceleyecektir. İnceleme sonucu olumlu olduğunda sizinle görüşmek isterler. Bu esnada franchising bedeli hakkında daha teferruatlı bilgiyi sizlerle paylaşırlar. Eğer karşılıklı olarak şartlar mutabıka varılırsa, bayilik anlaşması sorunsuz olarak imzalanır. Yapılacak olan bu anlaşma ile, her iki tarafın hakları koruma altına alınmaktadır. Anlaşmaya vardığınız artık firma sizinle ilgilenir.

Kahta çiğ köfte franchising bayilik şartları için öncelikle olarak bu anlaşma sonrasında, çalışanların tamamına pazarlama, sunum ve işletme eğitimi firma tarafından verilir. Bu eğitimler perderpey ara dönemlerde de devam etmektedir. Firmanın an akonsepti ile, şubelerin konseptleri aynı ölçüde olmalıdır.  Eğer firma konsepti kurulumu ile ilgilenemem derseniz, firma anahtar teslim şubenizi açabilir. Ayrıca, firma şube açılışınıza özel olarak reklam ve tanıtım çalışmalarını kendi bünyesinde yürütür.

Kahta çiğ köfte franchising bayilik şartları için devam edecek olursak. Marka değeri yadsınamaz olan bu firmanın oluşturacağı reklam sayesinde, gerek yerel ve gerekse de ulusal basında tanınmanızı sağlayacaktır. Firma yapacak olduğu bu reklam çalışmalarından ücret talep etmemektedir. Firmanın bayilere gönderdiği tüm ürünler barkod sistemi ile vakumlu poşetlere el değmeden konmaktadır. Firma açılışa özel şubeye hediye çiğ köfte verir. Hediye gelen bu çiğ köfte ile iş yerinizin ilk kazancını elde etmiş olursunuz. Daha sonra yaptığınız satışlarla kazancınızı % 100 artırma imkanı sağlarsınız. Kısaca özetlemek gerekirse, düşük maliyetle çok kazanmanın keyfini hem siz hem marka değeri bulunan firmanız sağlayacaktır.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy