Meşhur Adıyaman çiğ köftecisi bayilik şartları

Meşhur Adıyaman çiğ köftecisi , önceleri Levent, Gültepe tarafında küçük bir dükkan ile büyümeye başlayan ve sektörde ki ilk üretimini 2005 yılının Şubat ayında açmış olduğu dükkan ile gündeme gelen Ömer Aybak, sektörün öncülerinden olma yolunda emin adımlar ile ilerlemiştir. Kurulduğu ilk günden bu güne dek seri bir şekilde sürekli gelişim gösteren firma, ilk üretim merkezini 2005 yılının şubat ayında Mecidiyeköy’de açmıştır. Firmamız kurulmuş olduğu ilk günden bugüne hızla gelişim göstermiş olup, kalite öncülüğünde, titiz, özverili ve sağlıklı çalışmalarından asla ödün vermemiştir. Marka ve şirket olarak sürekli çıtasını arttıran ve gelişen kurum olarak sürekli büyüyen ve kendini geliştiren firma, geçmişini asla unutmamıştır.

Meşhur adıyaman çiğ köftecisi bayilik şartları ve franchising bedeli

Meşhur Adıyaman çiğ köftecisi bayilik çalışmalarına gerek girişimcilerin önünü açmak adına gerekse de kişilerin kendi işinin patronu olma fırsatı vermesi hasebiyle, tüm var gücü ile devam etmektedir. Firma, bayilik vererek daha fazla kitleye ulaşmayı hedef edinmiş ve bu hedefinin yanı sırasında ise, firma girişimilere vereceği bayilik vasıtası ile yeni müşterilere ulaşabilmek adına Pazar alanı kazanır. Girişimciler ve yatırımcılar, bu geniş pazarda firmanın deneyimini kullanarak, lezzeti ve markasını kullanmaktadırlar.

Çiğ köfteci açmak istiyorum diyorsanız, bilmeniz gerenleri sizlere hatırlatmakta yarar vardır diye düşünmekteyim. Firma diğer çiğ köfte firmalarından başka türlü işlemekte ve bu durumu bir maddi çıkardan çok, piyasaya yeni tatlar tattırma olarak görmesi hasebiyle isim hakkı bedeli istememektedir. Firmanın tek isteği, açacak olduğunuz iş yerinin asıl firmaya uygun konseptte döşenmesidir.

Bayilik almak için

Firmadan bayilik almak isteğiniz mevcut ise, ilk adım olarak firmaya bayilik başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.  Bayilik başvurunuz ise, firma yetkilileri tarafından incelenip size olumlu / olumsuz geri dönüş sağlanacaktır. Firma yetkililer sizinle yapacağı görüşme sonucunda, şartlarda anlaşmaya varırsanız şayet sizin gibi girişimcilerle bayilik anlaşması yaparlar. Yapılan bayilik anlaşması ise her iki tarafın haklarını korumayı esas almaktadır.

Franchising

Franchising bedeli için ise firma ile yapacağınız görüşme yeterli olacaktır. Firma ile yapılacak anlaşma doğrultusunda, firma size ve çalıştıracağınız personelinize yönelik pazarlama, işletme ve sunum eğitimi vermektedir. Firmanın sağlayacağı bu eğitimler perderpey devam etmektedir. Firma deneyimli ve uzman ekibi ile her daim yanınızda yer almaktadır. Firma açacak olduğunuz iş yeri dekorasyon işlerinde de sizin bayiliğiniz ile özel alaka ile ilgilenir. Girişimci olarak çalıştıracağınız, iş yerinin tüm kurulum giderleri sizin tarafınızdan karşılanmaktadır.

Çiğ köfte dükkanı açmak için maliyet hesabı

Çiğ köfte dükkanı açmak genel manada çok teferruat ve ayrıntı gerektiren iş yerleri olmasa da, girişimci için önemli olduğunu düşünmekteyiz. Bu bağlamda olayı değerlendirdiğimizde, iş planınız da en önemli hususlardan biri de, kaç paraya ihtiyaç duyduğunuzdur. Eğer ekonomi yapmak istiyorsanız, iyi bir hesaplama yapmak zorunluluğunuz vardır.Dikkat etmenizi gerekir ki, bu hesaplama da hiç bir ayrıntıyı atlama yapmamalısınız. Bu sebeple size bir kaç örnek vermek istiyorum.

Öncelikle dükkan için iyi koşullarda bir dizayn yapmanız gerekmekte ve bununla birlikte açılışta kullanacağınız açılışa özel reklam ve broşür afişleri, masalar ve sandalyeler ile ilk güne özel indirimli satışlarda alacağınız az bir kazancı düşünmeniz gerekmekte. Dükkanın kirası, çalışan personelin SSK ödemeleri ve maaşları, her gün sipariş edeceğiniz çiğ köfte, çiğ köfte soğutmalı buzdolabı, çiğ köfte hazırlama tezgahı, içecek soğutma dolabı, devlete vereceğiniz dükkan için emlak, çöp, reklam ve iş yeri ile alakalı diğer vergiler, yazar kasa, kredi kartı için pos cihazı ve banka giderlerini iyice düşünmeniz gerekmektedir.

Bu konuları duyduğumda en çok karşıma çıkan soruyu sizlerle paylaşmak istiyorum ki. 10 bin liraya dükkan açıp bayilik alabilir miyim? Soruları fazlaca etrafta gezmektedir. Evet belki 10 bin lira gibi bir paraya açılış yapabilirsiniz ama gel gelelim 10 bin liraya açtığınız bir yerde 100 bin lira masraf da patlak erebilir bundan mütevellit kararınızı ince eleyip sık dokuyarak vermenizde yarar vardır. Şimdiden iyi düşünün ve iyi planlayın çünkü sonra pişman olup, dükkan değiştirmek ilk maliyetinizden çok daha yukarılarda olacak ve sizi daha çok zora sokacaktır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy