Mmb çiğ köfte bayilik franchising

Mmb çiğ köfte bayilik veren firma etsiz çiğ köftenin lezzetini ülkenin her köşesine ulaştırmak amacı ile, bayilik vererek ülke genelinde adından çokça söz ettirmeyi hedefleyen ve sektörde  karlı yatırımlara öncülük eden çiğ köftecilere ulaşmamız artık oldukça kolaydır. Tüm bu çiğ köfteci şubesi açılmasına olnaka sağlayan firmaların içinde İnebolu çiğ köftecisi Mmb çiğ köfte bayilik veren firmalar arasında görmemiz mümkündür.

Girişimcilerin asıl amacı kendi işlerini kurarak, kendi işlerinin patronları olabilmektir. Kendi işini kurmak isteği ile yeni işlere atılan girişimcilerden isim hakkının karşılığı olan bedeli almayan Mmb çiğ köfte dükkanı açmak isteyip de yeterli parası bulunmayan girişimcileri de iş sahibi yapmaktadır. Eğer sizde marka ile karlı bir anlaşma yapmak istiyorsanız, kesinlikle Mmb çiğ köfte firmasını seçmeye özen göstermelisiniz. Bilmeniz gerekir ki, yatırım için oldukça iyi bir iş fikri olan Mmb de çiğ köfte bayisi aldığınızda hem toplumunda yeni trend olan bu gıdaya can katacak hem de yeni ve istekli girişimci olarak Mmb ailesine katılımınız sağlanacak olup, ülkemizde çiğ köfte severlerine günlük ve taze çiğ köfteyi ulaştırmak çalışmanın tadına varmış olacaksınızdır.

Mmb çiğ köfte bayilik franchising

Mmb çiğ köfte şubelerinin akıbeti için vardır ve bu bağlamda bir çok avantaj sunmaktadır. Öncelikli olarak bayinizin reklamını yapmakta ve sizden asla reklam katkı payı almamaktadır. Firmanın ismini kullanan siz bayiliklerden asla isim hakkı bedeli almamaktadır.Size satmanız için gönderdikleri çiğ köfteden hizmet bedelini ve kargo bedellerini de firma kendisi karşılarken sizlerden istediği tek durum, girişimcilerin sadece Mmb ailesine ücretsiz olarak katılmanızı istemesidir.

Mmb çiğ köfte bayilik şartları

Bilhassa bilmeniz gerekmektedir ki, gıda üretimi yapmanızdan kaynaklı ulusal manada bakanlıktan alınacak tüm belgelerinizin tam olması gerekmektedir. Gıda üzerine açılacak her işletmenin aynı zamanda hijyen belgesinin olması şartı ile de çalışacak personelin temizliğine ve titizliğine dikkat edilmesi durumu bir kere daha vurgulanmıştır. Bu tutum ne kadar üst düzey olursa, firma diğer müşterilere karşı bir o kadar  kaliteli üretim yapan ve sürekli kazanan bir firma olarak bilinecektir. Ak-si takdirde var olan müşterilerden bir bir firmayı kullanmamaya başlayabilir ki, hiç bir firma sırf bir kaç kendini bilmez bayilik için böyle bir kötü ünvanı almak istemez. Dahası dekorasyon içinde, firmanın istediği şartları sağlamanız istenecektir yada firma ile anlaşmanız durumunda kendilerinin kurduğu dükkanları anahtar teslim size emanet edebilirler. Bu Mmb çiğ köfte bayilik ile anlaşmanıza bağlı olarak değişkenlik gösterir.  Bu saydığımız aşamadan sonra ise bayilik alacak kişilere düşen görev ve sorumluluklar kapsamında, firma isminin bayiliğiniz tarafından kirlenmemesi için tüm özen, anlayış ve müşteri odaklı iyileştirmelerin düşünülmesi yönündedir. Mmb çiğ köfte bayilik veren firmanın isim haklarını kullanırken dikkat etmeniz gerekenler bu konulardır.

Çiğ köfte dükkanı kullanılacak ürünler

Çiğ köfte dolabı

Ürün rengi kırmızı – beyaz ve ürün ölçüleri : (100cm) x (65cm) x (90cm+50cm cam) olan  1 metre uzunluğunda soğutuculu çiğ köfte dolabı kargo dahil fiyatı 1750,00 TL + KDV’dir.

Çiğ köfte dolabı ürün özellikleri ;

Geniş, Derin ve Kullanışlı İç Soğutucu

İthal aksam ile müşterilerine sunulmaktadır.

Camlı Banko

Ürün rengi kırmızı – beyaz ve ürün ölçüleri : 150 x 50 x 80 cm olan 1,5 metre uzunluğunda camlı banko kargo dahil fiyatı 890,00 TL + KDV’dir.

Camlı Banko ürün özellikleri ;

Beş adet paslanmaz gastronorm küvet ,

Geniş, Derin ve Kullanışlı İç Tasarım ve üç adet kapağı ,

Kapak içlerinde biri küçük, biri büyük raf ve ithal edilmiş bağlantı parçaları ,

Ve yüksek kalite yonga levha ile karşınıza çıkmaktadır.

Çalışma Tezgahı

Ürün rengi kırmızı – beyaz ve ürün ölçüleri : 150 x 50 x 80 cm olan 1,5 metre uzunluğunda çalışma tezgahı kargo dahil fiyatı 840,00 TL + KDV’dir.

Ürün özellikleri ;

Geniş, derin ve kullanışlı iç tasarımı ile karşımıza çıkmaktadır.

Dört adet çekmececi ile farklılığı oluşturan bu ürün,

İki adet kapak ve var olan kapaklar içerisinde iki adet raf ile,

İthal bağlantı parçaları ve yüksek kalite yonga levha ile müşteri karşısına çıkmaktadır.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy