Oses çiğ köfte bayiliği nasıl alınır

Oses çiğ köfte bayiliği nasıl alınır şartları nelerdir esentepe başakşehir sanayi mahallesi gibi yerler hakkında ve iletişimleri konulu yazıyı sizler için araştırdık. Çiğ köfte bayilik günümüzün popüler iş kurma kollarından biri olma eğilimdedir. Ülkemizde etli çiğ köfte ürünü ile izin olmamakla birlikte, etsiz çiğ köfte ürünü ilk çıktığı günden itibaren giderek artan bir ilgi merkezi haline gelmiş ve tüketicinin fazlasıyla beğenisini kazanmıştır. Çok fazla maliyeti olmayan bu ürün hem damak tadı olarak Türk halkının damak zevkine hitap ettiği gibi aynı zamanda da genç girişimcilerin çiğ köfte bayilik almak istiyorum naraları ile büyük bir yatırımın habercisi niteliğindedir.

Çiğ köfte sektörü ve yeni firmalar

Ülkemizde gün geçmiyor ki bu sektörde farklı isimler duymamış olalım. Gerek tüketici tarafından tercih edilen bir gıda ürünü olması sebebiyle, gerekse de elde edilen kazanç noktasında farklı isimler bir anda bu sektörün içinde öncü firm olarak karşımızda olabilmektedir. Bunca firma varken etrafımızda bu iş için Sait Usta içinde bulunan lezzet sektörünün, ilk temsilcilerinden olmasının yanı sırasında, devamlı sürekli gelişim hakkında sağlanan projeleri, arge çalışmaları ile hedef kitlesini genişleten marka değeri olan bir firmadır.

Oses çiğ köfte bayiliği nasıl alınır

Oses çiğ köfte bayiliği nasıl alınır son yıllarda fazlasıyla duyulan bu soru, trend olan çiğ köfte bayilik açma konusu artık birbirinden bağımsız pek çok şube ile daha da aktifleşmiş durumdadır. Girişimciler için bu şubeler maddi kazanç kapısı görevini de görmektedirler.

Oses çiğ köfte olarak bayilik sistemi ile tüm Türkiye genelinde girişimcilerin desteği ile yeni şubeler açıp lezzetini herkese tattırmak asıl amaç haline gelmiştir.

Deneyim ve tecrübesi doğrultusunda, kendi alt yapısı ve imkanları ile oluşturduğu müşterilerini, liderlik çizgisinden düşürmeyen marka değeri olan firmamız iş ahlakı doğrultusunda, sizlerden aldığı bu güveni en iyi çizgilerde tutmaya devam edeceğinden şüphe duymamanız en büyük arzumuzdur.

Yaklaşık olarak 55 ilimizde, 600 den fazla noktada şubesi bulunan Oses Çiğ Köfte Bayilik Almak İçin markanın bazı şartları mevcuttur ve bu şartları yerine getirmenizi istemektedir. Firmanın bayilik alma konusunda yazılı şartları mevcuttur gelin bunları beraber görelim.

Oses çiğ köfte bayilik almak hakkında

OSES markası franchise bedeli almamakla birlikte, bir bedel ödemeden OSES ailesine katılım sağlayabilirsiniz.

İmzalanan yalnız bir prosedür vardır ve kurumsal kimliğe uygun dekorasyon yapılmasıdır.

Şubenizin kurulum giderleri size aittir.

OSES bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır.

Firmanın sunacağı reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir ücret  talep edilmemektedir.

Türkiye geneli fiyat politikası tektir.

Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu ile gerçekleşmektedir.

 

Standart ve şirket prosedürlerine uyarak, şubeyi kendi imkanlarınızla yaptıra bilirsiniz.

Ayrıca açılış için ücretsiz ürün gönderilmektedir.

Çiğ köfteci dükkanı nasıl açılır

Biliyoruz ki çiğ köfte artık ülkemizde herkesin yemekten zevk aldığı ve beğendiği bir kültür haline gelmiştir. Bu konuda sizlere yardım edeceğini düşündüğümüz bilgileri sizlerle paylaşma gereği duyduk ve bu bağlamda yazımızada bir çok şeyi öğrendiğinizi düşünmekteyiz. Öncelikle yukarıda da anlattığımız üzere uygun koşullarda dükkanınızı bulmanız gerekmektedir. Gerek bütçe mahiyetinde gerekse de dükkanın bulunduğu konum itibari ile, bulmuş olduğunuz yerin içerisinde kullanmanız için bazı ürünlerin kullanılması gerekmektedir.

Bu ürünler,

Oses çiğ köfte bayiliği nasıl alınır ve çiğ köfte dükkanı açmak istiyorum diyen girişimciler, çiğ köfte tezgahı soğutuculu, çalışma tezgahı, camlı banko, asma dolap, sandalye, masa, içecek dolabı, streç makinası, servis tepsisi, çiğ köfte tepsisi ve benzeri ürünleri bulundurma zorunluluklarının olduğunu bilmelilerdir.

Ve yine eğer çiğ köfte dükkanı açma kararı verdi iseniz, kesinlikle gıda hijyen belgesi almanız gerekmektedir.

Peki Hijyen Belgesi nedir?

24/04/1930 tarihinde yayınlanan 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 127. maddesine göre hazırlanan ‘’ Hijyen Eğitimi Yönetmeliği ‘’ 5 Temmuz 2013 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Bizde bu söz konusu çiğ köfteci açmak durumunda sizlere bir kaç soru ve cevap niteliğinde, var olan yayınlı yönetmelikle ilgili olarak hangi sektörlerde hijyen yönetmeliğine ihtiyaç duyulduğuna değinmek ve bu konuda bilgi paylaşımı yapmak istedik.

Hijyen Yönetmeliği Hangi İş Kollarını Kapsar?

Gıda üretim ve perakende iş yerlerinde çalışanları.

İnsani tüketim amaçlı sular ile doğal mineralli suların üretimini yapan iş yerleri çalışanlarını.

Gibi iş alanlarını kapsamaktadır ki, çig köfte bayilikleri de bu alanlardan bir tanesidir.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy