PARA KAZANDIRAN ANDROİD UYGULAMALAR VE OYUNLAR

Birçoğumuzun yakından takip ettiği uygulamalar veyahut oyunlardan para kazanmamızın mümkün olduğunu biliyor muydunuz ? Hayatımıza akıllı telefonlar girdi gireli bu oyunlardan gelir elde şansıda hayatımıza girmiş oldu. Birçok kişi bu android uygulamalar ve oyunlar sayesinde para kazanıyor. Sizin bundan haberiniz mi yok ? o halde bizi iyi dinleyin. Sizlere para kazandıran android uygulamalar ve oyunları anlatacağız. Öncelikle şunu biliniz ki uygulamaları veya oyunları telefonunuza yükleyerek çalışmasanız dahi para kazanabilirsiniz.

İlk uygulamamızın adı WİLD WALLET android uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde kolay ve hızlı para kazanmanız mümkün. Yapmaya ihtiyaç  duyacağınız tek şey uygulamamızı akıllı cep telefonlarınız veya tabletleriniz ile play store dan indirmek ve uygulamada karşınıza çıkacak olan videoları izlemektir. Uygulamada izleyeceğiniz videolar sayesinde gelecek olan coinsler puan olarak toplanmalı 5000 coins olması durumunda 5 dolar olarak paypal dan kazanmış olduğunuz parayı alabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden video izleyerek kazandığını parayı paypal hesabınız aracılığı ile aktarabilir yada ister steam ister Google play de kullanmak dahilinde hediye kartı olarak alabilmektesiniz.

İkinci sırada BRAND FACE video paylaşım uygulaması bulunmaktadır. Video paylaşım platformu olan bu uygulama sizleri markların yeni yüzü olmaya teşvik ve davet etmektedir. Bu uygulamada istediğiniz marka için kısa videolar çekerek reklam yıldızı olma şansını yakalayabilirsiniz.

Üçüncü sırayı BOUNYT almakta olup bu uygulama ile sadece akıllı telefonunu kullanarak rahat para kazanmak ister miydiniz ?  Bu uygulama ile ürün deneme ve etrafınızda bulunan gizli müşteri menüsü fotoğrafı çekimi gibi görevleri yerine getirmeniz dahilinde alacağınız puanları biriktirip 30 TL olması dahlinde paranızı alınız. İşte bu iş bu kadar kolay.

Sıralamada dördüncü sırayı WHAFF REWARDS alıyor. Bu uygulama Google play de bulunan en başarılı para kazanma uygulaması olmaktadır. Whaff Rewards uygulamasını yüklemeniz dahilinde oyun oynayarak para kazanabilirsiniz.

Son olarak YOU NOW  bu listedeki para kazanma uygulamalarındandır. You now ile canlı yayına katılarak canlı yayın çılgınlığı yapmaya hazır mısınız ? Her gün artarak devam eden bu çılgınlığa sizde katılmak ister misiniz ? Bu çılgınlığa katılmanız dahilinde artık sizde para kazanabilirsiniz. Ülkemizde yeni olmasına rağmen fenomen olan bu uygulama ülkemizde popülerliğini her geçen gün sürdürmektedir. Daha çok para kazanmanızı sağlamakta olan bu uygulama sektördeki rakiplerinden daima bir adım önde bulunmaktadır. Bu uygulama bir canlı yayın uygulamasıdır. 4 milyon üye barındıran bu uygulamada para kazanma işlemleri izleyicilerin canlı yayını yapan şahıslara bağıda bulunmasıyla gerçekleşmektedir. Uygulamada bulunan püf noktalardan biri olarak Facebook , İnstagram , Twitter veya Google Play hesabınızın bulunması dahilinde yayınlarda reklamdan korunabilirsiniz. Hesaplarınızın herhangi birinden giriş yapmanız durumunda You now da aktif olur yayın yapma hakkını kazanırsınız.

Oyun Oynayarak Para Kazanın

Para kazanma işlemini oyun oynayarak’ta yapmanız mümkündür. Örnek verecek olursak ;

Ütopya , Esport , Çılgın Tavuklar , Çiftlikim , Deli Baraj , Fantastik Kuşlar , Çılgın İnekler gibi uygulamaları bu gruba dahil edebiliriz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy