Seyran Halı bayilik veriyor

Gaziantep’te kurulan ve Türkiye’de bir marka haline gelen Seyran Halı’nın adı her geçen gün duyulmaya devam ediyor. 2008 yılında Gaziantep’te kurulan ve ürettiği halılar ile herkes tarafından beğenilen Seyran Halı kısa zamanda bölgede tutuldu ve tüm Türkiye’ye yayılmaya başladı. Şu anda Gaziatentep 4. organize sanayi bölgesinde 4 bin metre kareye yakın tesislerinde üretim yapan Seyran Halı müşteri memnuniyetine oldukça önem vermekte ve maldan kaçmayarak kaliteli halılar dokumaktadır. Seyran Halı firması satışların artması ve Türkiye’de tanınan bir marka haline gelebilmek için franchise bayilikler vermeye başladı. Şu anda Türkiye geneli 220 bayiliği bulunan firmanın yakın zamanda 300’e yakın franchise bayiliğinin olacağı tahmin edilmektedir.

Seyran Halı’nın bir birinden farklı halı modelleri ve koleksiyonları bulunmakta olup halı sektörüne girmek isteyenler için oldukça iyi kazanç kapıları arasında yer almaktadır. Sizlerde halı satma işine girmek istiyor ve bu konuda bayilik arıyorsanız mutlaka Seyran Halı firması ile görüşme yapmalısınız. Telefon veya internet aracılığı ile firmayla iletişime geçebileceğiniz gibi adreste de yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz.

0342 231 84 79 veya 0533 477 18 88 telefon numaraları ile Seyran Halı firmasından bayilik konusunda tüm bilgileri elde edebilirsiniz. İrtibata geçmeden önce halı modelleri ve koleksiyonlar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız www.seyranhali.com sitesini ziyaret edebilir ve tüm modelleri görebildiğiniz gibi detayları da irtibata geçmeden öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Paket ve bayilik ücretleri hakkında her hangi bir bilgiyi internete paylaşmayan Seyran Halı telefon ile görüşmeden sonra bu bilgileri paylaşmayı hedefliyor.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy