Torku bayilik veriyor

Konya’da kurulan Torku şeker fabrikası, tüm girişimcilere fırsatı değerlendirmek isteyenlere franchise veriyor. Anadolu’nun verimli topraklarını işleyen, doğal üretim yapan 900 bin çiftçi ve kendi ürettikleri ürünler ile yine kendi fabrikalarında işlenerek bir türk markası olan TORKU ile evlerinize, sofralarınıza geliyor.

Torku diye bilinen marka Konya eker firmasına aittir. Konya Şeker firması torku markası ile 2015 ve 2016 yılında bir Türk markası olarak tüm marketlerde yerini bulmaya başladı. Bu markanın diğer markalara göre daha çok tercih edilmesinin sebebi, bir TÜRK MARKASI OLMASI, TÜM ÜRÜNLERİNİN DOĞAL OLMASI ve YERLİ SERMAYE İLE HİZMER VERMESİDİR. Konya Şeker ve Torku firmasını evdeisfikir.com isimli web sitesi olarak desteklemekteyiz. Ülkemizde bu ve bunun gibi firmaların açılmasını, pazar paylarının çoğalmasını dışa bağımlılığın azalmasını gönülden desteklemekteyiz. Bayilik şartları ise zannedildiği kadar zor değil.

Torku firmasının ürünleri 3 grupta toplanıyor. Bunlar;

  1. Perakende ürünler,
  2. Endüstriyel ürünler,
  3. İhracat ürünleri olarak sıralanıyor.
  4. Torku Panek bayilik Başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Torku bayilik parekande ürünler; Şeker, Şekerleme, çikolata, unlu mamüller, dondurulmuş ürünler, süt ve süt mamülleri, et ürünleri, modern seracılık ürünleri, bitkisel yağlar, içeceklerdir.

Torku bayilik endüstriyel ürünler; Küp şeker zarf, dökme küp şeker, küp şeker flowpack tekli sargılı, ikili sargılı, altın kep tatlı şerbeti, altın kep kızartma tatlılar şerbeti, arı yemi, pratiko premium silindir kroket, çuval kristal şeker, parmak ve küp kesim patates, oval kesil ve pratiko catring patates, soğan halkası, hamurlu tatlışar şerbeti, dondurma şurubu, stick şeker, esmer stick şeker torku bayilik ürünlerinden bazılarıdır.

Torku bayilik ihracat ürünleri; İhracat Ürünleri; Barlar, Bonbon, Gofret, Helva, İkramlık Çikolata, Krema, Lokum, Mevlana Şekeri ve Süt olarak listelenmektedir.

Torku; Türkiye genelinde faaliyet gösteren her türlü satış noktasına ulaşmak ve satış-dağıtım ağını sürekli geliştirerek, Torku markasının satış kanalları ve tüketiciler nezdinde bilinirliğini artırarak tercih edilmesini sağlamak ve tüketicilerimizi üstün kaliteli, yenilikçi anlayışla üretilmiş, sağlıklı ürünler ile buluşturmak.

Torku bayiliği almak için firmanın internet sitesinde bulunan torku bayilik formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu formu doldurarak torku bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Formu doldurarak başvuruda bulunuz, tarafınıza firma tarafından dönüş yapılacaktır.

Torku bayilik iletişim bilgileri;  ÜRETİCİ FİRMA: Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş. Çumra Şeker Entegre Tesisleri
Adres : 42500 , Çumra / KONYA
Telefon : +90 (332) 221 73 00
Fax : +90 (332) 221 73 04
E-mail : [email protected]

Dağıtıcı firma; Hocapaşa Mahallesi, Ankara Caddesi, No:48 Mustafa Rüştü Argıt İş Hanı
Kat: 1-2-3-4-5, Sirkeci, Fatih, 34112/İstanbul
Tel:+90 (212) 577 66 99
Faks:+90 (212) 577 66 96
E-Posta:[email protected]

Sizde Torku şeker bayilik fırsatlarından yararlanabilir, bayilik alabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy